Asi mě nechce jeho rodina

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.19 16:05
Asi mě nechce jeho rodina

Ahoj, jsme oba kolem 45 let. přítel byl sám, já rozvedená s třemi dětmi, už většími. Známe se s přítelem tři roky, ale jeho rodina ě viděla jednou - na svatbě jeho neteře, kde protokol vyžadoval přijít s partnerem a oni věděli, že už dva roky existuji. Pak ještě jednou nás zvali na nějaký sport, ale já tehdy řešila nějaké věci, tak jsem nemohla. Jinak je to rodina, co dost drží pohromadě, celé širší rodině diktuje jeden ze sourozenců, co to " dotáhl nejdál". Neznám přítelova otce (mámu už nemá), nikdy jsem u něj nebyla doma.

Docela mě to uráží, nejsem nýmand, naopak, ale tohle je fakt divné. Já tu žiji sama, rodiče nemám, bratr bydlí 300 km daleko.

Rozhodla jsem se, že to po 3 letech chi řešit, ale jak? Vnutit se na návštěvu? nebo naopak to rozseknout a rozejít se?

díky a prosím anonym

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uslava
Ukecaná baba ;) 1691 příspěvků 16.08.19 16:09

Co tě uráží?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.19 16:11

Něco se slaví, jede jen on, jeho pozvali, mě ne. Po třech letech?

a12
Hvězda diskuse 38463 příspěvků 16.08.19 16:11

A ja bych to neresila vůbec.
Pokud máte s partnerem fungující vztah, určitě bych se nerozchazela kvůli tomu, ze me jeho tata nezve na návštěvu 8o
Navic chlapi to maj asi jinak

Uslava
Ukecaná baba ;) 1691 příspěvků 16.08.19 16:13
@Anonymní píše:

Tvému příteli je to jedno?

Ginella
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 16.08.19 16:14
@Anonymní píše:

To by mě teda štvalo. Určitě bych se kvůli tomu nerozcházela, pokud máte jinak dobrý vztah. Asi si budeš muset zvyknout. Přítel se pídil po tom, proč tebe nezvou nebo mu to je jedno?

Lalelale
Kelišová 5441 příspěvků 16.08.19 16:19

Tvému příteli je jedno, že pozvou jen jeho? Normální člověk by řekl, že má partnerku, a vezme ji tedy s sebou. Pokud on dělá mrtvého brouka a nechá rodinu dělat, že neexistujes, možná to je varovný signál, který bych nebrala na lehkou váhu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.19 16:20
@Ginella píše:
To by mě teda štvalo. Určitě bych se kvůli tomu nerozcházela, pokud máte jinak dobrý vztah. Asi si budeš muset zvyknout. Přítel se pídil po tom, proč tebe nezvou nebo mu to je jedno?

Já se neptám, aby to nevypadalo jao že se vnucuju. On řekne, pozvali mě. A jede.

Chci to právě nějak rozlousknout.

Alušáček
Závislačka 4036 příspěvků 16.08.19 16:31

Chyba je u tvého přítele, kdyby chtěl vezme tě sebou.

Jana525
Kelišová 5867 příspěvků 16.08.19 16:33
@Anonymní píše:
Já se neptám, aby to nevypadalo jao že se vnucuju. On řekne, pozvali mě. A jede.[Chci to právě nějak rozlousknout.

Komunikace je zaklad uspesneho vztahu. Pokud me neco trapi, tak to proste reknu.

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15538 příspěvků 16.08.19 16:54
@Anonymní píše:
Já se neptám, aby to nevypadalo jao že se vnucuju. On řekne, pozvali mě. A jede.Chci to právě nějak rozlousknout.

A jak má tedy vědět, ze ti to vadí až tak, ze zvazujes rozchod? Když mu nic neřekneš.

prokr
Povídálka 39 příspěvků 16.08.19 16:54
@Anonymní píše:
Ahoj, jsme oba kolem 45 let. přítel byl sám, já rozvedená s třemi dětmi, už většími. Známe se s přítelem tři roky, ale jeho rodina ě viděla jednou - na svatbě jeho neteře, kde protokol vyžadoval přijít s partnerem a oni věděli, že už dva roky existuji. Pak ještě jednou nás zvali na nějaký sport, ale já tehdy řešila nějaké věci, tak jsem nemohla. Jinak je to rodina, co dost drží pohromadě, celé širší rodině diktuje jeden ze sourozenců, co to " dotáhl nejdál". Neznám přítelova otce (mámu už nemá), nikdy jsem u něj nebyla doma.

Docela mě to uráží, nejsem nýmand, naopak, ale tohle je fakt divné. Já tu žiji sama, rodiče nemám, bratr bydlí 300 km daleko.

Rozhodla jsem se, že to po 3 letech chi řešit, ale jak? Vnutit se na návštěvu? nebo naopak to rozseknout a rozejít se?

díky a prosím anonym

Třeba to cítí tak, že když spolu nežijete v jedné domácnosti neberou to jako „vážný vztah“
a tak nemají potřebu se družit. I když po třech letech je to divné…normálně si o tom s přítelem v klidu a otevřeně promluv.Na nějaký „nebudu se vnucovat“ se vykašli, není Vám 15 pro Boha. Smysluplná komunikace je základem pro fungující vztah…každý vztah, nejen patrnerský :)

lilithlilith
Zasloužilá kecalka 646 příspěvků 16.08.19 17:02

Proč se chceš rozcházet, copak chodíš/žiješ s jeho rodinou? :D Chápu že ti to od nich přijde blbé že tě nezvou, ale chápu to je objektivně (já bych byla celá šťastná, nenávidím rodinné návštěvy a celé rodinné vztahy, kéž by mě tak všichni ignorovali).
Kašli na to a buď prostě s partnerem, víc neřeš. Pozvou pozvou, nepozvou nepozvou. Nejvíc zklamání pochází z očekávání ;)

divine woman
Extra třída :D 12731 příspěvků 16.08.19 17:11
@Anonymní píše:
Já se neptám, aby to nevypadalo jao že se vnucuju. On řekne, pozvali mě. A jede.Chci to právě nějak rozlousknout.

A ty se neumíš zeptat a mě nepozvali? 8o

X_Cassiopea
Kecalka 164 příspěvků 16.08.19 17:12

Ahoj,
jestli Tě to trápí a chceš je poznat, proč je nepozveš Ty?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama