Asi mi hrabe. Jsem nebo nejsem těhotná?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

PetyMimi
Stálice 97 příspěvků 20.10.18 19:23
Asi mi hrabe. Jsem nebo nejsem těhotná?

Ahojky, prosím vás, jsem už vážně magor? Minulý měsíc jsem měsíčky dostala o týden dřív, bolí mě prsa, trpím úzkostmi, pobolívá mě břicho (občas krátce v noci)… Test negativní.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8447 příspěvků 20.10.18 19:24

@PetyMimi kdy je termín MS? Kdy byla ovulace? Jinak těžko říct :)

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2488 příspěvků 2 inzeráty 20.10.18 19:26

Když je negativní test. Těhotná nejsi. Těhu příznaky dělá pouze hormon hcg, takže negativní test= nejsi těhotná :roll:

srpen89
Ukecaná baba ;) 1865 příspěvků 20.10.18 19:31
:zed:

Russet
Extra třída :D 11577 příspěvků 20.10.18 19:35
@PetyMimi píše:
Ahojky, prosím vás, jsem už vážně magor? Minulý měsíc jsem měsíčky dostala o týden dřív, bolí mě prsa, trpím úzkostmi, pobolívá mě břicho (občas krátce v noci)… Test negativní.

Negativní test. My máme křišťálovou kouli? Byla jsem těhotná a prsa mě nebolela. Ani břicho. Ale měla jsem pozitivní test.

pavla.velova
Závislačka 2807 příspěvků 20.10.18 19:43

@PetyMimi nejlepší udělat tt kdy máš mít MS nebo už máš zpoždění? Mě třeba prsa bolí vždy před ms. Před 14 dny mě boleli a ani nevím proč a zase to přešlo nejlepší je udělat test takhle těžko říct. Některé věci jsou i vsugerovane to také znám :lol:

lachtanice86
Kelišová 6357 příspěvků 20.10.18 19:44

@PetyMimi jo asi si magor. Test negativní, těhotná nejsi

PetyMimi
Stálice 97 příspěvků 20.10.18 19:46

Tak ja už se tady nikdy na nic ptát nebudu. By mě zajímalo, k čemu tady ta diskuze je. Se tedy odpovídá na: bolí mě noha, co to může být. A vždy se najde nějaká fajnovka, která rejpe. Já se ptám podle mě normálně. Tak když se vám to nelíbí, nekomentuje.

Beverlyn
Zasloužilá kecalka 850 příspěvků 20.10.18 19:48

@PetyMimi těhotná asi ne..nebo uvidíš třeba za týden..tt jsou dneska spolehlivy.. nebo máš proste jen rozhozene hormony nebo si urcite priznaky psychicky vsugerujes… :think:

lachtanice86
Kelišová 6357 příspěvků 20.10.18 19:52

@PetyMimi právě proto, že je to veřejná diskuze může odpovědět každý. Pokud se ti to nelíbí máš dvě možnosti. Znovu se neptat a nebo uvést potřebné informace. Jako kdy má přijít další ms, jak dlouhé máš cykly, jestli už máš zpoždění, kdy byla ovulace, jestli bereš ha, jak dlouho je to od nechraneneho styku… atd. Ne se urážet jak malé dítě.

kristyn.g
Závislačka 2831 příspěvků 20.10.18 19:57

@PetyMimi hned se urážíš, jak mají ostatní poznat jestli jsi těhotná podle toho že tě bolí prsa a test je negativní? 8o ten negativní test ti odpověděl. Pokud to nedostaneš zkus další test.

migmina
Kecalka 110 příspěvků 20.10.18 19:58

@PetyMimi udelej si test jezisi :pocitac:

migmina
Kecalka 110 příspěvků 20.10.18 20:01

Pardon ctu ze si zakladatelka delala test,tim padem tehotna nejsi

Yopii
Kecalka 187 příspěvků 20.10.18 20:30

Zkus test za dalsich par dni - pokud mas tedy po terminu, kdy se mela objevit menstruace… pokud ne, tak do toho terminu pockej a zkus dalsi test. Je to napsane i na testech, ze pokud je zpozdeni a test negavni, zkusit za par dni - a me se potvrdilo :) drzim palce

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.18 13:38

Ahoj všem, do diskuze se přidávám asi potřetí v životě. A opravdu nevím co si myslet. Vlastně chci možná spíš uklidnit, že si můžu těhotenské příznaky vsugerovat. Test mi vyšel negativní. Jenže já se cítím tak strašně tehotne, že už opravdu nevím.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nová láska na obzoru? David Kraus se vášnivě líbal se známou herečkou

Těžké časy jsou konečně zažehnány! Vypadá to, že si zpěvák David Kraus (38)... číst dále >

Největší pocta Velké válce: Režisér Pána prstenů 4 roky upravoval 100 let staré záběry

„Dechberoucí... Materiál, který nemá obdoby a měl by být okamžitě zařazen do... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >