Asi mi to zamotalo hlavu..

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
26.11.21 20:46

Asi mi to zamotalo hlavu..

Pěkný večer, tak i já se rozhodla založit diskuzi a budu rada za Vaše názory a pohledy na situaci nebo případně rady. Jelikož mi je přes 20, tak ještě nemám tolik zkusenosti jako například ostatní tady :)
Věc se má tak. Mám kamaráda, který má holku. Ještě než začal chodit s tou holkou, tak jsme byli spolu hodně v kontaktu a bylo mezi námi jistá přitažlivost. Pak na jaře si našel holku, kontakt utichl, ale ja to nějak neřešila. V polovině léta mi najednou zase začal vypisovat, tak jsme byli občas v kontaktu. Z jeho strany byli čím dal víc flirtovací zprávy a ja byla celkem zmatena, protože jsem věděla, ze holku furt má, tak jsem to nechapala. Jednou mi napsal napr: Jo furt spolu jsme, ale když jdeme nekam večer s klukama tak bych byl radši sám 8o Tak jsme si tedy občas psali. Poté spolu začali bydlet, tak jsem kontakt zase utla. Teď na podzim jsme se dali zase nahodne do kontaktu. On se mnou znovu flirtoval a ja zase zmatena. Jednou jsme se pak potkali večer v baru. On mi rekl, že to je složité mezi nimi a ze dal to nechce rozebírat. Pal zpětně jsem se dozvedela, že stále spolu normálně jsou. Padl alkohol a my se v tu noc spolu vyspali. Cely večer se ke mne choval jako bychom spolu chodili. Vše z jeho strany, chyceni za ruku, pusinky a objimani. Druhy den byl úplně v pohodě, svědomí čisté a ještě se mě za střízliva zeptal zda si to nezoopakujeme?! No od te doby jsme se neviděli, ale normálně mezi námi proběhlo par zpráv, ale prislo mi to už takové zvláštní mezi námi. Jenže ja od te doby na to musím celkem dost myslet a mám pocit, že jsem z toho zmatena a nevím, co si o tom všem myslet. Chtěla jsem si to s nim nějak vyjasnit, ale nevím zda to má vůbec smysl :think:
Děkuji všem, kdo to dočetl až sem. :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
32796
26.11.21 20:51

No - co chceš slyšet - jsi něco jako prostitutka zadarmo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Jolka86
26.11.21 20:54

Co bys chtěla? Podvádí současnou přítelkyni s tebou. Jestli si myslíš, že se s ním dáš dohromady, tak tě bude podvádět taky. Bych utla kontakt, hlavně se nevymlouvat na alkohol, ty jsi ho chtěla „ojet“, i když jsi věděla, že je zadaný.

• Citovat
  • Nahlásit
1588
26.11.21 20:57

Už jsi to tu psala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
937
26.11.21 21:08

Prostě se s tebou chtěl vyspat, splněno.
On je pěkný šupák a ty se nad sebou taky zamysli, chrápat s někým, o kom víš, že má přítelkyni. No, hledali jste se…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4648
26.11.21 21:17

Tady není co vyjasňovat :D on si chtěl vrznout a tím to pro něj skončilo. A ty máš poučení pro příště. Jdi dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
948
26.11.21 21:19

No charakter jak hrom. On s ní je, ale večer by byl radši sám. 8o Chudák ta jeho přítelkyně. Ve dvaceti máš nárok dělat blbosti, ale tohohle panáčka bych poslala někam. Fuj

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
179
26.11.21 21:35

Je to prostě zmetek, netrap se kvůli němu. Užili jste si, ale milenku mu asi dělat nechceš, tak se v tom víc nepatlej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8726
26.11.21 21:53
@Anonymní píše:
Pěkný večer, tak i já se rozhodla založit diskuzi a budu rada za Vaše názory a pohledy na situaci nebo případně rady. Jelikož mi je přes 20, tak ještě nemám tolik zkusenosti jako například ostatní tady :)
Věc se má tak. Mám kamaráda, který má holku. Ještě než začal chodit s tou holkou, tak jsme byli spolu hodně v kontaktu a bylo mezi námi jistá přitažlivost. Pak na jaře si našel holku, kontakt utichl, ale ja to nějak neřešila. V polovině léta mi najednou zase začal vypisovat, tak jsme byli občas v kontaktu. Z jeho strany byli čím dal víc flirtovací zprávy a ja byla celkem zmatena, protože jsem věděla, ze holku furt má, tak jsem to nechapala. Jednou mi napsal napr: Jo furt spolu jsme, ale když jdeme nekam večer s klukama tak bych byl radši sám 8o Tak jsme si tedy občas psali. Poté spolu začali bydlet, tak jsem kontakt zase utla. Teď na podzim jsme se dali zase nahodne do kontaktu. On se mnou znovu flirtoval a ja zase zmatena. Jednou jsme se pak potkali večer v baru. On mi rekl, že to je složité mezi nimi a ze dal to nechce rozebírat. Pal zpětně jsem se dozvedela, že stále spolu normálně jsou. Padl alkohol a my se v tu noc spolu vyspali. Cely večer se ke mne choval jako bychom spolu chodili. Vše z jeho strany, chyceni za ruku, pusinky a objimani. Druhy den byl úplně v pohodě, svědomí čisté a ještě se mě za střízliva zeptal zda si to nezoopakujeme?! No od te doby jsme se neviděli, ale normálně mezi námi proběhlo par zpráv, ale prislo mi to už takové zvláštní mezi námi. Jenže ja od te doby na to musím celkem dost myslet a mám pocit, že jsem z toho zmatena a nevím, co si o tom všem myslet. Chtěla jsem si to s nim nějak vyjasnit, ale nevím zda to má vůbec smysl :think:
Děkuji všem, kdo to dočetl až sem. :srdce:

Vymazat, zapomenout, je to už zkazene

Kdyby se ozval, tak roztomile podminku: az budes single.

Priste nelezt do zadne blizsi interakce se zadanym!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1535
26.11.21 21:55

Děvkař, no. Podvádí s tebou, jednou bude podvádět tebe. Ukončila bych to dřív, než se fakt zabouchneš. Kdyby ti stačil jen sem tam sex bez závazků, tak asi dobrý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5153
26.11.21 23:46

Je to dvacet, nebral bych to tak vážně jako dámy výše…

Je třeba získávat životní zkušenosti a třeba teď přišlo období, kdy máš být „tajnou milenkou“. Pak třeba přijde období, kdy si vyzkoušíš mladšího kluka. Vztah kdy ty budeš ta podváděná…

Dobře míněné rady stejně nikdo neposlouchá, každý si musí ústa nabít vlastním přičiněním :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
171
27.11.21 01:47

Za osm dní a sedm nocí, až se měsíc změní v nov.. ti vyzná lásku, vezme si tě za ženu a zplodíte pět děti. Nikdy tě nepodvede…. Protože jeho charakter je čistý jako křišťálová studánka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11583
27.11.21 06:43

Dal nic. Ojel tě a konec. bylas pro něj jen matrace. On je devkar a ty nejsi o moc lepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
516
27.11.21 08:11

Myslím, že si nic vyjasňovat nechce. Chce to zopakovat, ne vyjasňovat :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11649
27.11.21 10:25

Ta věta, že celý večer (rozuměj večer před sexem) se k tobě choval, jako kdybyste spolu chodili (pusa, objímání), ta vejde do análů EM.
Děvče, tak to je snad normální, než se dva spolu vyspí kdykoliv, ne? Nebo tebe klátí bez pusy hned na záchodě za barem? Vyvozovat z toho cokoliv je zbytečné. A ty seber trochu sebeúcty a neskákej kolem krku každému, kdo ve chvílích nudy/volna hledá zábavu na jednu noc, i když má přítelkyni.
Zapomenout, vymazat a hlavně do budoucna nic (myšleno vztah) neočekávat. Evidentně ho svědomí netrápí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat