Asi na mě kašle, že ???

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.05.19 14:49
Asi na mě kašle, že ???

Ahoj. V pátek jsme se a přítelem domlouvali, že se ve středu uvidíme. Lépe řečeno, já se zeptala, zda něco podnikneme, když bude zdravý a on, že podbikneme.

V sobotu jsme si psali naposled. Od té doby nebyl na Facebooku - vím, že měl dost na nic náladu.

Dnes se přihlásil.

Dobrý, dneska jsem mu jen na Fb napsala, zda středa tedy platí nebo ne?? Po několika hodinách se přihlásil ( má facebook jen na mobilu ) a zprávu si nepřečetl - divné

Začínám si myslet, že na ně kašle. Neradte mi mu volat - nemám svůj telefon a ten půjčený je hapina.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineKlopotkova
Extra třída :D 10854 příspěvků 06.05.19 14:56
@Anonymní píše:
Ahoj. V pátek jsme se a přítelem domlouvali, že se ve středu uvidíme. Lépe řečeno, já se zeptala, zda něco podnikneme, když bude zdravý a on, že podbikneme.

V sobotu jsme si psali naposled. Od té doby nebyl na Facebooku - vím, že měl dost na nic náladu.

Dnes se přihlásil.

Dobrý, dneska jsem mu jen na Fb napsala, zda středa tedy platí nebo ne?? Po několika hodinách se přihlásil ( má facebook jen na mobilu ) a zprávu si nepřečetl - divné

Začínám si myslet, že na ně kašle. Neradte mi mu volat - nemám svůj telefon a ten půjčený je hapina.

Vy jste asi hodně mladí, že?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.05.19 14:59

@Klopotkova Právě,že ne. S messengerem začal před xx měsíci on. Je nám dávno přes 30 8o

Paola21
Závislačka 4054 příspěvků 06.05.19 15:00
@Anonymní píše:

Dnes se přihlásil.

Jo asi na tebe momentálně kašle. Středa je až za dva dny, tak se třeba ještě ozve… :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.05.19 15:03

@Paola21 Já mám už jiný plán, v záloze

Asi kašle, protože má kontakty propojené jak Messenger tak SMS a net má stále zaply

Přitom ve středu byl v pohodě

Paola21
Závislačka 4054 příspěvků 06.05.19 15:03
@Anonymní píše:
@Paola21 Já mám už jiný plán, v záloze

Asi kašle, protože má kontakty propojené jak Messenger tak SMS a net má stále zaply

Přitom ve středu byl v pohodě

No kdyby chtěl, tak se s tebou spojí, bohužel asi zrovna nechce.

iiiv
Extra třída :D 11411 příspěvků 06.05.19 15:05
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Tableta
Závislačka 4820 příspěvků 06.05.19 15:10

To jsi zase ty, s tím nemocným přítelem, ne? Nejsi taky nemocná? Ale na hlavu.

debra.morgan
Echt Kelišová 8058 příspěvků 06.05.19 15:13

To tu bylo nedávno ne? tak minulou středu? :lol: neboj, ted ti na chvili ty volny stredy zase přestanou ;)

Levandulina
Kelišová 6633 příspěvků 22 inzerátů 06.05.19 15:17

Není to ten přítel s tou rýmou? :mrgreen:

Uživatel je onlineRegina Hero
Nadpozemská drbna 28512 příspěvků 06.05.19 15:31
@Anonymní píše:

Dnes se přihlásil.

zdá se, že největší zabiják všeho je značka přečtené nebo nepřečtené zprávy… taky mám momentálně v mobilu nějakou zprávu v messengeru, ani nevím od koho, přečtu si ji později, až začnu vyřizovat korespondenci… znamená to, že když neodpovím ihned, tak na dotyčného kašlu? Nebo když mi někdo neodpoví ihned, kašle na mě on?
Středa bude pozítří, máš ještě dva dny času… osobně bych napsala spíš, že ve středu v devět u tebe a ne jestli platí nebo neplatí… snad platí, když jste se domluvili, ne? Kdyby mě někdo na domluvenou věc takhle uháněl, jestli to platí nebo neplatí, měla bych sto chutí napsat, že neee…
A nerozumím tomu, co je to ta „hapina“ :think: :nevim: a tudíž nevím, proč se z hapiny nedá volat… já bych osobně spíš zavolala, kdybych chtěla pořešit něco ohledně termínu nebo toho plánování nějaké akce či výletu… hapina nehapina…

Paralenka červená
Ukecaná baba ;) 1161 příspěvků 06.05.19 15:32

Tipuju, že to bude ono.
A pravda bude asi jinde.
Nejspíš se fakt chce rozejít. Jen slečna je natvrdlá :?

karkarka
Závislačka 3646 příspěvků 06.05.19 16:25

Ten na tebe nekasle ale primo s.ere.

ontario7
Extra třída :D 11431 příspěvků 06.05.19 21:01
@Anonymní píše:

Dnes se přihlásil.

věř tomu, že kdyby se s tebou chtěl spojit, tak to udělá ve vteřině ;)

Venetia
Hvězda diskuse 42249 příspěvků 06.05.19 21:59
@Regina Hero píše:
zdá se, že největší zabiják všeho je značka přečtené nebo nepřečtené zprávy… taky mám momentálně v mobilu nějakou zprávu v messengeru, ani nevím od koho, přečtu si ji později, až začnu vyřizovat korespondenci… znamená to, že když neodpovím ihned, tak na dotyčného kašlu? Nebo když mi někdo neodpoví ihned, kašle na mě on?
Středa bude pozítří, máš ještě dva dny času… osobně bych napsala spíš, že ve středu v devět u tebe a ne jestli platí nebo neplatí… snad platí, když jste se domluvili, ne? Kdyby mě někdo na domluvenou věc takhle uháněl, jestli to platí nebo neplatí, měla bych sto chutí napsat, že neee…
A nerozumím tomu, co je to ta „hapina“ :think: :nevim: a tudíž nevím, proč se z hapiny nedá volat… já bych osobně spíš zavolala, kdybych chtěla pořešit něco ohledně termínu nebo toho plánování nějaké akce či výletu… hapina nehapina…

Jo, taky jsem jednou dostala výtku, že na domluvenou věc se sebevědomý člověk neptá, od té doby se tím řídím

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama