Asi negativní těhotenský test 1-2 dny před MS, je ještě šance?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.19 19:09
Asi negativní TT 1-2dny před MS, je ještě šance?

Prosím anonymně, zatím tajíme že se snažíme o mimčo. Když jsou testy zatím asi negativní (dnes jsem pozorovala jakousi mikroneviditelnou druhou čárku, kterou jsem ale viděla jenom já možná proto, že jsem ji moc vidět chtěla), dnes jsem 1-2dny před MS, OVU asi 24., je ještě šance, nebo když jste měly test 1-2 dny před MS negativní tak už to nikomu nevyšlo? Moc bychom mimčo chtěli, asi to znáte. Děkuji :srdce:

Reakce:
LuciMik94
Stálice 85 příspěvků 1 inzerát 03.04.19 19:14

Mě se slabá čárka ukázala teprve 14dní po vynechání MS, takže není kde spěchat…

Kriss Tina
Echt Kelišová 9499 příspěvků 03.04.19 19:17

Ještě je naděje, někomu to 10 dpo ukázat ještě nemusí. Taky záleží jak máš citlivý test, ale testovala bych třeba až za 3 dny znovu když ms nedorazí…

Nugetkka
Zasloužilá kecalka 605 příspěvků 03.04.19 19:17

Ahoj :mavam: úplně Ti rozumím, období snažení, hlavně pokud se nedaří je hodně psychicky náročný. Zkus ale vždy vydržet a testovat až po termínu MS, zbytečně se stresuješ a testům dělaným před termínem MS nejde věřit.

lachtanice86
Echt Kelišová 7633 příspěvků 03.04.19 19:22

Testuj až po vynechani ms.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.19 19:42

kdo má to čekání ale vydržet :lol: jde mi hlavně o to že dělám práci, která je fyzicky opravdu hodně náročná (prudké pohyby, těžké věci, práce ve výšce, chemikálie..) práce mě baví, není to stížnost :mrgreen: ale jestli se nám zadařilo, musím být opatrnější, tak bych to už proto (kromě zvědavosti) věděla ráda co nejdříve.. může to ovšem trvat dlouho, než se povede, tak nechci zase měnit pozici v práci předem třeba rok, mám dobré peníze a jak jsem psala, práce mě baví :nevim: tak mě i napadá, myslíte, že taková fyzická námaha může vadit už v prvním až druhém měsíci? 8o

Kriss Tina
Echt Kelišová 9499 příspěvků 03.04.19 20:00
@Anonymní píše:
kdo má to čekání ale vydržet :lol: jde mi hlavně o to že dělám práci, která je fyzicky opravdu hodně náročná (prudké pohyby, těžké věci, práce ve výšce, chemikálie..) práce mě baví, není to stížnost :mrgreen: ale jestli se nám zadařilo, musím být opatrnější, tak bych to už proto (kromě zvědavosti) věděla ráda co nejdříve.. může to ovšem trvat dlouho, než se povede, tak nechci zase měnit pozici v práci předem třeba rok, mám dobré peníze a jak jsem psala, práce mě baví :nevim: tak mě i napadá, myslíte, že taková fyzická námaha může vadit už v prvním až druhém měsíci? 8o

Mě třeba v začátku těžká práce nevadila, až někdy v 8tt mi dr navrhovala neschopenku, nakonec sem na ni musela jít kuli krvácení, ale to s prací nemělo nic společného. A to sem denně tahala 100 kilové nemohouci lidi, dělala s desinfekcema, nemocnýma, a i psychicky náročnou práci. Těch pár buněk ani několika milimetrove miminko neohrozí pohyb ani zátěž, na kterou si zvykla.

Janita3
Ukecaná baba ;) 2206 příspěvků 03.04.19 20:06

Já měla pidi dušíčka druhý den zpoždění 15DPO Dokud ms nedorazí vždycky je šance. Za mě tedy blbost testovat před termínem. I kdyby jsi měla jasný // může s ms odejít, tak proč se zbytečně trápit :nevim: Přeju aby nedorazila :kytka:

Váš příspěvek
Reklama