Asi nejsem typ na vztah

Anonymní
21.7.20 09:43

Asi nejsem typ na vztah

Dobry den, mam problem si udrzet vztah.. mela jsem manzela osm let, dve deti.. choval se ke mne bez ucty, vulgarne, prehlizel me tak jsme se rozvedli. Byla jsem dva roky sama a pak potkala noveho muze, klasika- vsechno krasne, zacali jsme spolu bydlet.. jenze poslednich par tydnu mi prijde, ze v nekterych situacich se ke mne zacina chovat jako byvaly manzel. Abych to vysvetlila, pred manzelstvim jsem mela dva vztahy, co dopadly taky tak, velka laska a nakonec zadna ucta ani respekt. Asi toho delam pro ty chlapy moc, lezu jim az do zadku a oni nemusi hnout prstem. Nakonec si prijdu jako onuce a musim se rozejit. Nechapu proc to tak vzdycky dopadne, ja resim co se ve vztahu pokazilo a je to nezajima, nevazi si me. Tenhle soucasny pritel toho dela hodne, doma se zapojuje, i s detmi.. spoustu veci zaridi a udela, ale proste mi prijde, ze me az tak nezere. Ze mu nechybim ba naopak tech poslednich par dnu se mi i rad vyhne. Zeptam se treba jestli chce kafe a on, ze ne, neni mu dobre. Tak jdu delat neco jineho a za pet minut ho vidim pit kafe samotneho. Proste si ho nechce dat se mnou. Vypada to asi jako hloupost, ale ja uz si nevim rady, mam strach, ze to zase dopadne jako vzdycky, z velke lasky zbyde nic a ja nevim cim to tak kazim, ze nakonec o me nestoji a nevazi si me. Omlouvam se za zmatenost dotazu, asi se potrebuji i vypovidat nekomu kdo me nezna. Otazku vlastne asi nemam, nebo mam.. co je sakra se mnou spatne? Moc se vnucuju? Nevazim si sama sebe? Nebo co uz mam delat, tenhle vztah je pro me posledni, uz s nikym pak nic dalsiho zkouset a budovat urcite nebudu :-(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4547
21.7.20 09:49

Třeba jen neumíte uvařit pořádné kafe. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.7.20 09:54

Asi jo.. diky za vysvetleni situace :D

• Nahlásit
  • Citovat
1833
21.7.20 09:57

Třeba chce být chvilku sám, nejsi tím poskakovaním okolo nich na ně moc vázaná, že by měl pocit, že se dusí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.7.20 09:58

To ja prave nevim jak se citi.. obcas kritizuje, co delam spatne atd.. mozna chce byt sam a tim me chce trochu odstrcit, ja jsem tele a neumim se ve vztahu chovat :(

• Nahlásit
  • Citovat
3191
21.7.20 09:59

Máš koníčky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.7.20 10:00

Nemam.. jen male deti a praci, takze spousta povinnosti.

• Nahlásit
  • Citovat
23309
21.7.20 10:05
@Anonymní píše:
Dobry den, mam problem si udrzet vztah.. mela jsem manzela osm let, dve deti.. choval se ke mne bez ucty, vulgarne, prehlizel me tak jsme se rozvedli. Byla jsem dva roky sama a pak potkala noveho muze, klasika- vsechno krasne, zacali jsme spolu bydlet.. jenze poslednich par tydnu mi prijde, ze v nekterych situacich se ke mne zacina chovat jako byvaly manzel. Abych to vysvetlila, pred manzelstvim jsem mela dva vztahy, co dopadly taky tak, velka laska a nakonec zadna ucta ani respekt. Asi toho delam pro ty chlapy moc, lezu jim az do zadku a oni nemusi hnout prstem. ** Nakonec si prijdu jako onuce a musim se rozejit. Nechapu proc to tak vzdycky dopadne, ja resim co se ve vztahu pokazilo a je to nezajima, nevazi si me. Tenhle soucasny pritel toho dela hodne, doma se zapojuje, i s detmi.. spoustu veci zaridi a udela, ale proste mi prijde, ze me az tak nezere. Ze mu nechybim ba naopak tech poslednich par dnu se mi i rad vyhne. Zeptam se treba jestli chce kafe a on, ze ne, neni mu dobre. Tak jdu delat neco jineho a za pet minut ho vidim pit kafe samotneho. Proste si ho nechce dat se mnou. Vypada to asi jako hloupost, ale ja uz si nevim rady, mam strach, ze to zase dopadne jako vzdycky, z velke lasky zbyde nic a ** ja nevim cim to tak kazim ze nakonec o me nestoji a nevazi si me. Omlouvam se za zmatenost dotazu, asi se potrebuji i vypovidat nekomu kdo me nezna. Otazku vlastne asi nemam, nebo mam.. co je sakra se mnou spatne? Moc se vnucuju? Nevazim si sama sebe? Nebo co uz mam delat, tenhle vztah je pro me posledni, uz s nikym pak nic dalsiho zkouset a budovat urcite nebudu :-(

Vzdyt si sama odpovidas. Ano, presne to vytucnene delas spatne. Proste s tim musis prestat, jinak se Ti sesype kazdy dalsi vztah.

Oprava - nejak mi to nevyslo s tema hvezdickama v mobilu, nicmene presne to delas, tedy vnucujes se, delas pro ne moc, lezes jim do zadku..sama to pises. Proste to nedelej, nemaji za co si te potom vazit. Chapes?

Příspěvek upraven 21.07.20 v 10:08

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.7.20 10:07

Ale jak mam prestat? Jsem z toho docela nestastna, protoze uz vim kam to povede, ale neumim to zastavit.

• Nahlásit
  • Citovat
3191
21.7.20 10:16

Co se třeba soustředit na sebe? Tohle, co děláš, dělá moje tchyně. :roll: můj manžel si podle všeho neumí ani namazat rohlík. :mrgreen: máš teda nějaký koníček? Kamarádky? Sebeúctu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.7.20 10:19

Noc z toho nemam.. ale jak se mam soustredit na sebe? Myslim jen na deti a na nej, o sebe se nezajimam :?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
21.7.20 10:21

On taky nikam moc nechodi ani se nekamaradi a presto si ho vazim a chci s nim byt a mam k nemu respekt a lasku, neponizuju ho ani se mu nevyhybam. Cim to teda je?

• Nahlásit
  • Citovat
1925
21.7.20 10:21
@Anonymní píše:
Ale jak mam prestat? Jsem z toho docela nestastna, protoze uz vim kam to povede, ale neumim to zastavit.

Chovej se k němu hezky, ale pořád mu něco nenabízej, nevnucuj, zkus se nechat sama obskakovat. Ať tě nemá pořád za zadkem. Bydlíte spolu nebo ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.7.20 10:29

Ano bydlime. Na podzim chceme zacit stavet, tak uvidime jestli vubec zacneme..

• Nahlásit
  • Citovat
8618
21.7.20 10:30
@Anonymní píše:
Noc z toho nemam.. ale jak se mam soustredit na sebe? Myslim jen na deti a na nej, o sebe se nezajimam :?

A to je ono… Máš se zajímat hlavně o sebe! Nemáš žádné koníčky, kamarády?… Děti jsou děti a chlap je chlap… Chlapovi nemůžeš dělat matku, je soběstačný, svéprávný,… ;).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama