Asi neví co chce. Má cenu na něj čekat?

Anonymní
19.3.20 18:18

Asi neví co chce. Má cenu na něj čekat?

Ahoj všichni, jdu si pro radu. S přítelem jsme se rozešli asi před měsícem a půl. Rozchod byl hlavně kvůli tomu, že se tak nějak k ničemu neměl. Bylo to cca po 8 měsících vztahu. Já s nim chtěla bydlet atd. A on se stále tak nějak k ničemu neměl. Ve mně se hromadila frustrace z toho, že nechce nic řešit a připadala jsem si, že asi do mě není tak hotový. Jinak se ke mně choval hezky a byl hodný. Nejvíc mě naštvalo, že nechtěl nic řešit a radši si založil seznamku a tam to asi řešil s někým cizím a kdo ví co ještě.. A jezdil s klukama lovit další baby, než aby se pokusit opravit nás vztah. Za tu dobu, co jsme spolu nebyli mi občas napsal. Jeli jsme na výlet a pak to zase utichlo. Poslední týden mi píše každý den. Ale spíš o sobě. Jeden den jsme spolu byli tak jsem čekala, že si bude chtít o našem vztahu promluvit a nic. Tak jsem začala já, a v podstatě mi řekl, že by se mnou chtěl být, ale jen v tom dobrým. Jen když je mezi námi vše ok. Prostě zase nechtěl vůbec řešit ty naše problémy, že jsem na něj hnusná kvůli tomu, že mě frustruje jak si s ním o ničem nemůžu promluvit a vše má na háku. Nechce abych byla s někým jiným. Pořád se mě chce dotýkat atd.. Napíše párkrát za den. Ani spolu nepotřebuje trávit čas osobně nic. Přijde mi, že asi zrovna žádnou jinou nenašel tak si řekl, že mu zatim budu stačit já. Tak moc nechápu jestli má cenu čekat, že se zase dáme dohromady. Jestli mu říct narovinu ať mi řekne jak to vidí dal. Nebo to úplně utnout a přerušit veškerý kontakt. Nějak nevím co si z toho vzít. Oběma nám je přes 30 let.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

583
19.3.20 18:40

Hm..já myslekla, že jste tak dvacetiletý nevybouřený ucha..ale přes 30? 8o 8o. Já bych řekla, že ty už bys nejraději „hnízdila“ ale on chce ještě hledat a objevovat..prostě až tak moc tě nežere, ale kdybys chtěla sex, tak to by tě asi neodmitl,..tak jestli ti to za to stojí :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1022
19.3.20 18:47

Zkus si to po sobe jeste jednou precist. Za 8 mesicu si stihl zalozit profil na seznamce a lovit dalsi zenske. Opravdu ti to prijde jako vztah? Zacali jste spolu vubec chodit? A vedel o tom, ze spolu chodite? :D Myslim, ze touhle vetou jsi to shrnula nejlepe „Přijde mi, že asi zrovna žádnou jinou nenašel tak si řekl, že mu zatim budu stačit já.“. Takze bych to utnula a nazdar. A stejne jako uzivatelka nahore se uprimne divim - opravdu si ve veku pres 30 let takhle predstavujes, ze by mel zacinat a probihat vztah? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.3.20 18:53

@Afrikana na začátku to bylo super, dokud nedošlo na řešení vážnějších témat. A tu seznamku si založil v době našeho rozchodu. Ale stejně mě mrzelo, že radši nebojuje ale šel hned na seznamku. Taky si myslím, že chlap má o ženskou usilovat a ne abych ho pořád k něčemu přemlouvala. Ale pak nerozumím tomu, proč nechce abych byla s někým jiným a říká mi, že mě má rád atd..

• Nahlásit
  • Citovat
583
19.3.20 19:00
@Anonymní píše:
@Afrikana na začátku to bylo super, dokud nedošlo na řešení vážnějších témat. A tu seznamku si založil v době našeho rozchodu. Ale stejně mě mrzelo, že radši nebojuje ale šel hned na seznamku. Taky si myslím, že chlap má o ženskou usilovat a ne abych ho pořád k něčemu přemlouvala. Ale pak nerozumím tomu, proč nechce abych byla s někým jiným a říká mi, že mě má rád atd..

Hele, ty tam hledáš náznak lásky v každém hezčím slovíčku..fakt jsi z něho tak hotová, že budeš doufat a zkoumat a čekat.. A později vnucovat se, prosit a dolézat? Začínáš mi tak připadat no.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.3.20 19:03

Njn, ty chceš evidentně hnízdit, a on ne. A jak píšeš, asi zrovna nikoho v merku nemá, tak mu stačí ty. A ty řeči, že nechce, abys byla s někým jiným? No, to si tě drží v šachu, aby tě nenapadlo se seznamovat a nedej bože nezamilovala do někoho jinyho a byla po ruce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.3.20 19:08

@Alberta
Jo máš pravdu. Doufala jsem, že to už konečně vyjde a nic. Nebudu že sebe dělat zoufalku.

Teď mi volal, jestli spolu pojedeme zítra na výlet. Nevím co si o tom myslet a jestli mám jet. Jeho priority jsou práce a kolo a pak až někde jsem já. Tak nevím jestli jet a dělat jakože nic nebo mu říct, že tohle fakt nemám zapotřebí, čekat až on na mě bude mít náladu a vzpomene si na mě a ten výlet radši zrušit… :? Dneska bylo taky hezky a ani si nevzpomnel.,protože jel na výlet na kole. Tak nevím jak to mám celý brát. Jestli se snaží nebo je to jen z nudy.

• Nahlásit
  • Citovat
583
19.3.20 19:15

Vlastně sis už odpověděla sama..ted záleží jak hluboko uz klesla tvoje hrdost..takhle se zamilovany chlap opravdu nechová… Kdyby se chtel opravdu snažit, tak využije každé chvíle, aby mohl byt s tebou..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.3.20 20:14
@Anonymní píše:
@Alberta
Jo máš pravdu. Doufala jsem, že to už konečně vyjde a nic. Nebudu že sebe dělat zoufalku.Teď mi volal, jestli spolu pojedeme zítra na výlet. Nevím co si o tom myslet a jestli mám jet. Jeho priority jsou práce a kolo a pak až někde jsem já. Tak nevím jestli jet a dělat jakože nic nebo mu říct, že tohle fakt nemám zapotřebí, čekat až on na mě bude mít náladu a vzpomene si na mě a ten výlet radši zrušit… :? Dneska bylo taky hezky a ani si nevzpomnel.,protože jel na výlet na kole. Tak nevím jak to mám celý brát. Jestli se snaží nebo je to jen z nudy.

Vyprdni se na něj.. jdi jsi svou cestou. A najdi si někoho s kým se budeš cítit dobře. Takto by jsi byla stejně nešťastná. Na procházky atd tě zve, protože tě asi rád má, ale vidíš že stejně mu to takto vyhovuje to občasný ne extra vážný chození. A ty tím, že mu odepisuješ a vyhovíš v občasném vidění se, mu vlastně vyhovuješ, když on chce pořád jen takové chození jako,, za mlada ". Najdi si chlapa pro rodinu. Toto by jsi měla celý život, že nejsi na prvním místě a byla by jsi akorát nešťastná. Na výlet bych prostě nejela a požádala ho ať si jdete každej svou cestou. Ty jsi nechala jeho jít tou svou, ale ty chceš něco víc, tak ať nechá tebe jít tou tvou :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.3.20 21:15

@Kristina1990
Moc děkuji. Tohle mi moc pomohlo :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Ou
11999
19.3.20 22:19

Nečekat. zablokovat ho a nekontaktovat se.

Nechce s tebou najednou začít plánovat život. Je nadrženej.

Přechodili jste to. Je potřeba se s tím smířit a jít dál.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.3.20 08:50
@Anonymní píše:
@Kristina1990
Moc děkuji. Tohle mi moc pomohlo :kytka:
:kytka:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
353
23.3.20 23:09
@Anonymní píše:
@Afrikana na začátku to bylo super, dokud nedošlo na řešení vážnějších témat. A tu seznamku si založil v době našeho rozchodu. Ale stejně mě mrzelo, že radši nebojuje ale šel hned na seznamku. Taky si myslím, že chlap má o ženskou usilovat a ne abych ho pořád k něčemu přemlouvala. Ale pak nerozumím tomu, proč nechce abych byla s někým jiným a říká mi, že mě má rád atd..

A ta vážnější témata jsi začala chtít řešit cca kdy? Ono to taky musí být pro chlapa celkem ubíjející, když se chce se ženskou poznat, něco si s ní užít, a ona místo toho jen chce pořád něco řešit. A usilovat o další řešení se nebude chtít nikomu. Přeci jen jste spolu nebyli zas tak dlouho.

Asi tě má rád, ale zas tak moc tě nežere. A možná jsi mu k tomu ani nedala příležitost, aby začal, a už jsi ho začala hnát někam, kde měl pocit, že ještě být nechce.

Ženská s přílišně se projevujícíma hnízdícíma tendencema podle mě buď musí narazit na stejného hnízdiče, nebo se musí alespoň na čas kontrolovat, aby potenciálního samečka nevyděsila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama