Nezvládám rozchod

19
11.12.19 12:05

Asi nezvladam rozchod

Ahoj, me je 31, jemu 39…pritel me nechal pred 2 mesici. 5 let pratelstvi 2 roky vztahu. Nema jinou, pri jen neni tim muzem ktereho si ja predstavuju, nechce zavazky atd. (na zacatku s tim byl ok) Delame ve stejne budove nekdy ho tam vidim ale dala jsem vypoved a koncim tam o 2 tydny. Nemuzu tam zustat, vidavat ho a slyset jak pozval na kafe kolegyni..nejsem z kamene. Nedokazu ani popsat jak hrozne mi je kdyz si pomyslim ze ho jiz NIKDY neuvidim. A ma otazka na Vas zni jak se zbavit toho pocitu ze kazdy den vstanu a mam doslova fyzickou bolest na hrudi, je mi hur, netesi me nic, nedokazu si naplanovat den a myslet na sebe, myslim na nej 24/7 furt ho sleduju na FB (nemam silu ho vymazat, ale nakonec i proc? nejsme deti…ale nekontaktuju ho.

Jak se zbavit toho pocitu ktery mam uvnitr? Doslova jako bych nesla tezky kamen den co den. Nemohu se soustredit na pracovni pohovory ani na drink s kamosem.. Lidi rikaj zapomen, ale sakra nejde to..je mi do place denne. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1281
11.12.19 12:14

@Ovca1032 ahoj mrzí mě jak se cítíš mizerně, hodně lidí to nepochopí. Řeknu ti, tohle jsem taky zažila, jen jednou se mě v životě stalo že jsem měla opravdu zlomené srdce, ten stav byl přesně takovej co prožívá ty, nejde to popsat, prostě to byla taková neuvěřitelná bolest. vickrat se mě to nestalo jen u jednoho muže. Co pomohlo mě…absolutně NIC…vše to přešlo časem, jedno ráno jsem se probudila a bylo mě dobře…bohužel to trvalo skoro dva roky.

Drž se, preboli to :hug: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.12.19 12:16

Chápu, je to hrozný a zdrcující. Ale buď si jistá, že čím déle ho neuvidíš (neuslyšíš, nebudeš o něm vědět na FB), tím míň Ti bude chybět. Zní to krutě, ale je to tak. Mám to tak za sebou přesně. Já jsem brečela určitě ještě půl roku, jako už ne denně, ale když to přišlo… :,( Je to těžký, moc těžký. Ale opravdu, že odcházíš je to nejlepší rozhodnutí, jaké jsi mohla udělat a pokud máš novou práci, tak se do ní těš, já vím, že to si řekneš „no na povel“, ale tam budou jiní lidé, jiné prostředí a to Ti pomůže zapomenout. Kdybys ho potkávala, tak z toho nevyjdeš… Držím palce, neboj, bude líp!!!
PS:mě tenkrát ten můj řekl, že už mě prostě nemiluje… no nic krutějšího jsem dodnes asi neslyšela

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1281
11.12.19 12:17

Jinak nemohu mluvit za ostatní, pouze za sebe. u mě platilo že vše špatné je pro něco dobré. Třeba tě čeká úplně něco jiného, lepšího, stastnejsiho…posune tě to dál ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
756
11.12.19 12:18

První krok je poradně se naštvat. Upřímně, nas*ral i mě, a to ho vůbec neznám, nesnáším takové typy chlapečků “co nechtěj závazky” a zodpovědnost je pro nej strasnym slovem, jak rozmazleni 15letí fakani. Tvl, v 39 letech??? Co s takovým debilem? Po čem ti má být smutno, vždyť je to muž k ničemu, navíc za par let zestarne, co si o sobě mysli jako.
Pffff. Ještě abys po nem smutněla :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.12.19 12:19

@someargue to bude hned ta další fáze, až se holka dostane z nejhoršího :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.12.19 12:31

Čas ty rány zahojí. Je normální a správný, že to teď bolí, ale přejde to. Smaž ho z toho fb, bude ti líp. A mě vždycky pomohlo říct si, že sice něco pěknýho končí, ale zase nová kapitola začíná. A tobě teď určitě začíná něco krásnýho, akorát o tom ještě nevíš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.12.19 12:32

Myslím, že ti teď nepomůže nic než čas. Taky jsem si tím prošla. Myslela jsem tenkrát že bolestí umřu. Jediný co ti můžu poradit je s ním opravdu UKONČIT veškerý kontakt. Nevím, jestli to dokážeš, ale je to to nejlepší, co pro sebe teď můžeš udělat. Já to totiž tenkrat nedokázala a ztratila tak skoro 5let!

• Citovat
  • Nahlásit
6048
11.12.19 12:34

Když mě opustil manžel, opravdu mě bolelo srdce, usínala jsem a brobouzela s myšlenkama kolem toho. Největší bolest asi tak 14dnů, pak jsem začala uvědomat, že mi a synovi prokazuje vlastně službu. Jediná výhoda, že jsem krásně zhubla, ale nezdravě. Už dávno to mám zpět a žiji šťastně. :srdce: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3964
11.12.19 12:52

Jediny, co me napadlo,,ze bys mohla zkusit zapremyslet, co vsechno ti na nem vadilo, co delal spatne, jeho negativni vlastnosti a treba to pomůže :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2120
11.12.19 13:04

Chce to čas. Nic jiného nepomůže. Počkej, že za pár let nebudeš chápat, jak jsi mohla s takovým debilem ztrácet čas. Ale teď to prostě musí přebolet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
11.12.19 14:44
@Pohodovka2019 píše:
PS:mě tenkrát ten můj řekl, že už mě prostě nemiluje… no nic krutějšího jsem dodnes asi neslyšela
…on taky tak :((( a navic nemel koule mi to ani rict do oci :( to je to nejhorsi ze miloval a prestal…
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.12.19 14:53
@Ovca1032 píše: …on taky tak :((( a navic nemel koule mi to ani rict do oci :( to je to nejhorsi ze miloval a prestal…

tak možná, že Ti to neřekl úplně do očí je lepší, ono fakt není o co stát :,( Ale nezbývá než se s tím smířit… vybavuju si ale samu sebe, jak jsem si tenkrát říkala, no že to vlastně ani tak nevadí, že mě nemiluje, hlavně že budeme spokojení… Takže fakt vím, jak se cítíš. Ale nebylo by to k ničemu. Začni znovu a fakt, jestli odcházíš z jeho dohledu a vůbec začínáš znova, je to to nejlepší co můžeš udělat :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6385
11.12.19 15:03

@Ovca1032 takovy je zivot a neco takoveho zazila naprosta vetsina lidi. Hodne ti pomuze to, ze ho nebudes vidat v praci, vubec zadnym zpusobem kontaktovat a uplne si zaplnis nepracovni cas aktivitami a hobby tak, ze na neho nebudes mit prostor myslet. Plati stare zlate sejde z oci, sejde z mysli…jen to chce cas a nekdy hodne casu. Jak se rika lidove, hlavne se z toho nepo…t, je to fakt mala vec, jenom rozchod. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
370
11.12.19 23:15

@Ovca1032 ahoj mrzí mě to jak trpis ale největší lék na bolest je jen čas.. Čas je lék!!!.. A udělala si dobrou věc žes odešla od místa kde pracuje i on ono se říká a jeto pravda sejde z očí sejde z misli… Za nějaký čas nebudeš sama sebe chápat jak si mohla tolik trpět a kolik slz si pro něj uronila.. Pamatuj vše zle je na něco dobré a věř že to dobré na tebe čeká..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat