Asi o mě moc nemá zájem?

Anonymní
12.1.20 17:33

Asi o mě moc nemá zájem??

Dobrý večer všem,
několik měsíců randím s chlapem, ke kterému cítím, že je to ON :srdce:
Ale po dnešní schůzce nevím, nevím, jestli to tak cítím a bere on :roll:
Důvod? Loučili jsme se před pár minutami po krásný procházce, posezení v restauraci. Řekl, že až budu mít nazpět auto ze servisu mám přijet na noc.
Ehm, dámy, holky, pánové on auto má, dnes jsem se i bavili o tom, že já své budu mít nevím kdy, snad zítra. A nenapadne ho nebo nechce, pro mě přijet?
Přitom pro mě už někdy přijel, nebo já pro něj… Zeptat se, navrhnou, říct narovinu, zda by pro mě nesjel? Něčím :think: :) Říkám si, že asi kdyby se chtěl pravdu vidět navrhne to sám :nevim: :cert: :pankac:

Prosím o zachování anonymity, z důvodu známých, rodiny :palec: Moc děkuji. Jinak prosím o smazání

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12.1.20 17:37

A proč ses nezeptala ty jeho na odvoz? Kolik vám je, že nejste schopni se bavit na rovinu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.1.20 17:45

Říkám si, že kdyby o to, tak moc stal být spolu, navrhne to sám.

• Nahlásit
  • Citovat
12.1.20 17:45

To jsme my ženské, na základě 1 věty, ke které mohl mít mnoho dalších důvodů, si domyslíme, jak nemá zájem :D doteď s tím problém neměl, třeba se mu prostě zítra nechce přejíždět, třeba má před výplatou a dochází palivo, třeba by mu vyhovovalo se jeden den nevidět (Na tom přece není nic zlého na začátku vztahu ani po 10 letech, každý občas potřebuje čas jen pro sebe) :D ohlídni se spíš na těch dalších x měsíců než na 20 vteřin z jedné jinak povedené schůzky. A pokud ho vidět chceš, zkrátka mu to navrhni sama! Třeba taky jen nechce moc tlačit na pilu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31
12.1.20 17:47

Protože my určitě procházíme všechny možnosti, pozval tě? Pozval. Máš mít auto asi zítra, co hysterčíš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1629
12.1.20 17:50

A autobus k nemu nejede? Ze bez aut se nemuzete videt?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.1.20 17:50

Jestli jsi mu řekla, že auto budeš mít snad zítra, tak asi předpokládá, že se uvidíte brzy. Kdybys mu řekla, že auto bude za 2 měsíce, a on řekl toto, to bych asi opravdu měla obavy :mrgreen: ale takto? Jej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.1.20 17:53

Ano, řekla jsem mu, že snad zítra. Ale hodinu předtím, než mě pozval. A za další, potom, co to řekl, jsem mu odpověděla, že budu mít dřív šedivý vlasy, než budu mít zas auto…

Ne, autobus k němu nejede. PID je u nás pár dnů a zcela na prd. Z mé vesnice jede do města co hodinu, k němu, podstatně méně. A to bydlíme oba skoro stejnou vzdálenost od města. Ale opačné strany.

• Nahlásit
  • Citovat
31
12.1.20 17:54

Proč neřekneš, přijeď pro mě, ráda s tebou prožiji vášnivou noc, nebo jiný blábol. Proč naznačuješ?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.1.20 17:56

Nebo proč jsi u něj teda rovnou nezůstala a nejela ráno do prace/školy od něho? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4294
12.1.20 17:58

Ne, nemá o tebe zájem. A kdyby znal tvé myšlenkové pochody, tak už vůbec…
Co chceš slyšet? Vytvářís si domněnky a bereš je jako fakt. Kdyby tě zajímalo, co si myslí nebo jak to myslí, tak se ho zeptáš. Ale na základě toho, že máš k němu projet, když budeš mít už auto, si vytvářet jeho nezájem… To chce fakt fantazii…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.1.20 18:03

Na základě jedné věty se to nedá vědět. Budeš vidět dál, jestli má nebo ne (neboj, jistě vyšle dost signálů, podle kterých to poznáš). Zbytečně se v tom teď nimráš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1632
12.1.20 18:17

Rozejdi se s ním, dokud můžem. Až jednoho dne pozná, jak přemýšlíš, tak ti dá sám kopačky. A bude tě to mrzet mnohem víc, než když to ukončíš sama hned teď.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9340
12.1.20 19:35

Nenavrhl, protože můžeš kdykoliv přijet i odjet. Co kdyby se ti třeba večer nelíbil a nechtěla jsi zůstat do rana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.1.20 19:59

Hysterčíš.
Nedomýšlej. Uvidíš, kdy budeš mít auto, třeba to bude už zítra. Když ne, můžeš popřemýšlet o tom, že mu navrhneš, aby Tě vyzvedl…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama