Asi potřebuju nakopat do zadku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Rezii
Zasloužilá kecalka 941 příspěvků 25.02.19 13:28
Asi potřebuju nakopat do zadku...

Ahoj všem, tak dneska slavím 32 narozky a místo, abych si to užívala, užírám se a hroutím. Všechno vlastně začalo před rokem - sešel se hnusný, nespravedlivý soud s realitní kanceláří, kde nám hrozilo přijít o úspory, a synův kolotoč 40 horeček se záněty středního ucha - v roce měl sedmery antibiotika za sebou, než nás osvícená orl doktorka poslala do Motola, diagnostikovali mastoiditidu a zavedli trubičky, které udělali ze syna na rok zdravého kluka. Bohužel po jiných stránkách klid nenastal, soud se táhl skoro rok, vyfasovala jsem kvůli němu antidepresiva a beru dodnes. Do toho babička počala ukončovat svou životní pouť a pomáhala jsem mámě se o ni starat. V září jsme jeli na vysněnou čtrnáctidenní dovolenou do Bulharska - první týden dostaly děti a manžel nějakou hnusnou nemoc, opět 40, antibiotika, z moře nic. O všechny jsem se starala, vozila na kapačky… Druhý týden byly zdravé, ale zkazilo se počasí a především, doma mi odvezli do Bohnic mamku - zhroutila se z péče o babičku.
Nekonečné telefonáty mezi Prahou a Bulharskem, to byl druhý týden dovolené. Pak babička zemřela, nesmířená s mamkou, se svým stavem, s pobytem v zařízení, kde bohužel musela pár týdnů být. Pořád řeším, jestli jsem něco nemohla udělat líp - jezdili jsme za ní často, ale přece. Pak Vánoce - trubičky malému vypadly a začal nový kolotoč antibiotik. Přes štědrý den atb, zrušený silvestr u kamarádů. 25.12 na tři dny na infekční na Bulovku, noroviry. Od té doby atb třikrát, poslední dobrány na horách, které jsme zázračně sice absolvovali, ale babička s dědou, které jsme brali s sebou, dostali chřipku, a tak jsme si nemohli s mužem ani společně zalyžovat a jít na běžky. No, další operaci permanentních trubiček má 19. března a do té doby nám nařídili neonemocnět. Vtipné. V pátek dostal něco jako rotaviry, z pátka na sobotu strašně zvracel, až jsme byli jednou nohou na bulovce, včera zase strašný průjem, dnes to už vypadalo dobře, ale právě se opět poblil a hlavně, POSTĚZOVAL SI NA UCHO!!! :pocitac: :pocitac: A manžel zavolal, že je mu na zvracení a jede domů - což pro mě znamená jediné, na zítřejší víno s kámoškama na oslavu narozek nejdu, nebude schopný hlídat. Jo, ještě jsem nezmínila, že jsem v listopadu začala pracovat na skvělé pozici, abych se z toho nezbláznila a taky, že potřebujeme peníze. Na půl úvazku. No ale po zkušebce mě samozřejmě vyhodili, nebavilo je pořád poslouchat, co je s dětmi, i když jsem se snažila a všechnu práci dělala po nocích. A já už nějak nevím, kudy dál. Brečím tu jak želva, ta stížnost na ouško byla nějakou příslovečnou poslední kapkou, měla bych litovat malého, jenže já spíš vůbec už nějak nevím, co se sebou. Jestli dostane zas atb, jako že jo, budou to páté v této sezoně, 11té celkem. Bojím se, že to bude mít následky. Jsem nas…á na manžela, že úplně všechno vždycky chytí a nechá mě v tom (já nemarodila už tak pět let, vím, že nesmím) (přitom vím že je to kravina, copak za to může), na sebe, že jsem poslední týdny hnusná na chlapa i obě děti. Doma bordel strašný, jsem neschopná, nimrám se v problémech. Asi potřebuju fakt nakopat a důrazně vysvětlit, že řeším hlouposti oproti jiným, vím že se hloupě lituju a chci s tím přestat, ale nevím jak…

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
ka2ka
Extra třída :D 14590 příspěvků 25.02.19 13:31

všechno nejlepší k narozeninám, hele říkej si že může být i hůř

Vemas
Kelišová 5527 příspěvků 25.02.19 13:36

Vsechno nejlepsi!
Dost se to na tebe sype, ale bude lip, uvidis :hug:
Manzelovi bych dala deti at se postara a bez
s kamoskama

Zuzanec
Kecalka 457 příspěvků 25.02.19 13:37

Zlatíčko nepotrebujes nakopat do zadku, tohle by bylo moc na každého. Spíš potřebuješ lázně nebo nějaký týdenní pobyt sama bez dětí a dát se psychicky do formy a pak i ostatní pujde lépe. Jsi v permanentním stresu a ty děti to mají z tebe.

7.straka
Zasloužilá kecalka 609 příspěvků 1 inzerát 25.02.19 13:37

Tohle by porazilo i slona. Nebuď na sebe tak tvrdá, to obstará očividně život tak jako tak. Vybodni se na úklid, řeš priority, den po dni, ne co bude za měsíc, ale co dnes a maximálně zítra. Nemohla by případně pomocí úprava antidepresiv?

Tichošlápek
Extra třída :D 13657 příspěvků 25.02.19 13:40

Všechno nejlepší :kytka: chceš vědět, co se stalo mně? Abys věděla, ze v tom nejsi sama. Nějaký kreten nam otrávil 10 měsíční štěně. Jenže než jsme na to s veterináři přišli, tak se jed dostal do ledvin, které poškodil. Takže pejsek je uz tři dny na kapackach v nemocnici, já na tajnacku brecim do ručníků, abych nerozhodila děti. Nevíme jestli se z toho vyhrabe, nevíme jestli nebude mít následky, nevíme jak dlouho to bude trvat. Děti ho hledají, účty lezou do astronomických výšin a manžel je zrovna v zahraničí a nemůže mi ani nijak pomoci. Do toho se horší stav mého dedy, který se dostává do bodu, kdy třeba tři týdny nejde ven, protože ho všichni pozorují. K lékaři nepůjde, protože ti ho taky jen hlídají a hlásí to dal (komu netuším). Kdybych si aspoň občas nevypla hlavu tady, tak snad začnu chlastat

Kaileee
Ukecaná baba ;) 1083 příspěvků 25.02.19 13:41

a já si říkám, že mám nějaké starosti..
máš toho fakt hodně, jen si říkám, že manžel snad zvládne hlídat i když je mu špatně ne?
mi vždycky pomáhá se na něco těšit, dnes mám debilní den, ale těším se na pátek až půjdeme s holkama, na červen až pojedeme na dovolenou..
dokud neumíráme, tak se to vždy nějak zvládne

Lumíkovec
Zasloužilá kecalka 824 příspěvků 25.02.19 13:43

Drz se, stokrat nic umorilo vola… plno blbych veci se na tebe kupi a i kdyz kazda sama o sobe neni trafedie, takhle jedna za druhou, je zahul! Nevim co poradit. Muze byt samozrejme i hur. Rikej si, ze vsechno ma svuj duvod. Neboj, po kazdy bource zase vyjde slunicko. Mozna bych zkusila cpat do manzela preventivne vitaminy. U syna nejakou alternativu antibiotik, musi mit hodne oslabenou imunitu. Co bylo bylo, to uz nezmenis. Nebabrej se v tom. Kdyz ti k tomu pujdou myslenky, hned zacni myslet na naco jinyho (treba co mas v lednici a co budes varit).

Lalelale
Závislačka 4104 příspěvků 25.02.19 13:47

Nepotřebuješ nakopat, osud ti tedy pořádně naložil a za nic na světě bych to tvoje „nic“ nechtěla. Jestli něco potřebuješ, tak odpočinout si. Co občas najmout hlídání? Nebo nechceš na dovolenou třeba sama s kamarádkou, když muž a děti jsou pořád nemocní? Všechno nejlepší k narozeninám, neboj se, bude líp :kytka:

flicek18
Kecalka 442 příspěvků 25.02.19 13:51

Nepotřebuješ nakopat, sice se ti nedějí zadne mega katastrofy, ale ono spousta menších problémů je kolikrát jak jedna větší katastrofa.
Nevím jak moc špatně je tvému můžu. Ale stalo by za popremysleni jestli by nezvládl zítra i kdyby jen na hodinku pohlídat. Ta chvilka kdy vypneš by Ti mohla dost pomoct. Nějaký bordel a podobně věci vůbec neřeš. Teď teď jen to důležité, uklidit můžeš i později, za ti chvíli se vám tam žádné blechy neobjeví.
S těmi antibiotiky se pořád s doktorem, prcek bude mít slabou imunitu a ty antibiotika tomu pak celkově nepomuzou, třeba ti něco poradí nějakou alternativu nebo něco jak zlepšit imunitu…
Jak už tu někdo psal, at se manžel preventivně cpe vitamíny aby byl méně nemocný…
S babičkou si nic nevycitej, podle toho co píšeš na to jak jsi měla těch problémů hodně, jsi pro babičku udělala maximum a ona to určitě viděla :hug:
Držím palce, jsi silná že už to vše jsi zvládla :hug:
A pokus se si udělat alespoň chvilku na sebe :hug: :srdce:

jenny.fields
Nadpozemská drbna 26264 příspěvků 25.02.19 13:53

Syna bych začala řešit pomocí nějaké alternativy-bylinky, léčitel, homeopatie…
Sebe bych objednala k psychologovi, očividně AD tu hromadu problémů nestačí kompenzovat a hodily by se i nějaké techniky, jak se v tom nenimrat.

xjuliax
Kecalka 354 příspěvků 25.02.19 13:55

Všechno nejlepší k narozeninám!!! A neboj, všechno zlé se v dobré obrátí. Já to měla a vlastně ještě mám, taky tak nějak. Když se se.e, tak se se.e. Ale opravdu si říkej, že může být ještě hůř a to fakt (vlastní zkušenost). Moje motto: „Bůh nadělil člověku tolik, kolik ví, že zvládne.“ A u mě asi opravdu ví, že zvládnu moc. :hug:

Rezii
Zasloužilá kecalka 941 příspěvků 25.02.19 13:56

Děkuji předběžně všem za povzbuzení a přání k narozeninám. Malej už samozřejmě po vyblinkání nešel spát, tak si to všechno přečtu pořádně až večer a budu odpovídat. Asi i vypsání se trochu pomohlo, manžel totiž odpovídá už rok stejně, že všechno moc prožívám a ať se skočím podívat třeba za dětma s nemoci motýlích křídel a tak. Vím že má do jisté míry pravdu, ale podpora teda nic moc. Jinak spousta věcí- hlídání, najmout úklid atd, dojíždí na finance. Dovca s kámoškou zase na hlídání, manžel chodí z práce po sedmý a to už jsou faaakt školky zavřený;) no ale víkend s kámoškou je v plánu;)

Keyllah
Extra třída :D 11385 příspěvků 25.02.19 13:59
@Rezii píše:
Děkuji předběžně všem za povzbuzení a přání k narozeninám. Malej už samozřejmě po vyblinkání nešel spát, tak si to všechno přečtu pořádně až večer a budu odpovídat. Asi i vypsání se trochu pomohlo, manžel totiž odpovídá už rok stejně, že všechno moc prožívám a ať se skočím podívat třeba za dětma s nemoci motýlích křídel a tak. Vím že má do jisté míry pravdu, ale podpora teda nic moc. Jinak spousta věcí- hlídání, najmout úklid atd, dojíždí na finance. Dovca s kámoškou zase na hlídání, manžel chodí z práce po sedmý a to už jsou faaakt školky zavřený;) no ale víkend s kámoškou je v plánu;)
..už jedeš na rezervu...…...by mě zajímalo, kdyby jsi se teď vyčerpáním zhroutila, zda by manžel měl stále pocit, že vše moc prožíváš...….
Každopádně, pokud nemůžeš na někoho jiného přehodit část svých povinností, nebo odfrčet někam relaxovat, vyber to, co je nejmíň důležité a to prostě odstřihni, nedělej.....úklid? vaření?
Rezii
Zasloužilá kecalka 941 příspěvků 25.02.19 14:00
@flicek18 píše:
Nepotřebuješ nakopat, sice se ti nedějí zadne mega katastrofy, ale ono spousta menších problémů je kolikrát jak jedna větší katastrofa.
Nevím jak moc špatně je tvému můžu. Ale stalo by za popremysleni jestli by nezvládl zítra i kdyby jen na hodinku pohlídat. Ta chvilka kdy vypneš by Ti mohla dost pomoct. Nějaký bordel a podobně věci vůbec neřeš. Teď teď jen to důležité, uklidit můžeš i později, za ti chvíli se vám tam žádné blechy neobjeví.
S těmi antibiotiky se pořád s doktorem, prcek bude mít slabou imunitu a ty antibiotika tomu pak celkově nepomuzou, třeba ti něco poradí nějakou alternativu nebo něco jak zlepšit imunitu…
Jak už tu někdo psal, at se manžel preventivně cpe vitamíny aby byl méně nemocný…
S babičkou si nic nevycitej, podle toho co píšeš na to jak jsi měla těch problémů hodně, jsi pro babičku udělala maximum a ona to určitě viděla :hug:
Držím palce, jsi silná že už to vše jsi zvládla :hug:
A pokus se si udělat alespoň chvilku na sebe :hug: :srdce:
odkláda

Kupodivu imunovysetreni má v pořádku. Má vrozenou vadu Eustachovy trubice a každá rýma kterou nosí starší dcera u něj skončí hnisavým zánětem uší se 40 kami. Na to není než antibiotika, to je pak o zánět mozku, který už ostatně měl. Homeopatika fakt tedy nevím. Snad ty permanentní trubky, těm hodně věřím. Ale jak přežít ještě 26 dní:( a to nesmí být nemocný zrovna, to by se to odkládalo. Ale díky moc za zájem!;)

Příspěvek upraven 25.02.19 v 14:03

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama