Asi požití CIFu ročním dítětem

neprihlasena kattkka
1.2.10 19:15

asi poziti cifu 1ditete

Holky,nechala otevrene dvere na zachod a mam tam cistici prostredky.A sla umyt nadobi jenomze mala tam vlezla a samozrejme si vzala cif cream lemon microparticies ten zluty.No a kdyz jsem se otocila tak ho mela v pusy a byl otevreny.A na obalu nepisou nic o poziti.Myslim si ze snad ho nepila neumi si naklonit tu flasku http://www.cif.cz/…roduct_2.pdf .Toto jediny co jsem k tomu nasla.Prijde mi normalni.Tak ted nevim.V pusine nic nemela ale mohla polknout.Co mam delat

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

18639
1.2.10 19:21

Existuje non-stop linka, kde ti v případě nehody poradí

Je to linka Toxikologického informačního střediska (TIS): 224 915 402 nebo 224 919 293 – uložte si tato čísla do mobilního telefonu. Při rozhovoru budete dotázáni na následující otázky. Jsou nezbytné k tomu, aby konzultovaný odborník mohl co nejpřesněji zhodnotit situaci a doporučit odpovídající opatření:

* kdo je postižený, jeho hmotnost a věk, * jaká látka, v jakém množství a před jakou dobou byla požita * jaké má postižený příznaky a jaká opatření byla zatím podniknuta * kdo a odkud volá, včetně telefonního čísla

Příspěvek upraven 01.02.10 v 19:25

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23149
1.2.10 19:22

Já bych zavolala doktora, případně rychlou a zeptala se tam co dál. Třeba ti řeknou, že je to v poho ať ji jen hlídáš nebo ať přijedeš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18639
1.2.10 19:23

já volala sem, když mi mladíci polízali slánku soli a taky mi poradili

http://www.fnbrno.cz/article.asp?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
neprihlasena kattkka
1.2.10 19:23

Normalne tu lita.Vypada to ze nic nevypila.Rozhodne ne vetsi mnozstvi.Ale i tak.Ted muzu akorat tak zurit na sebe a svoji neopatrnost.Ale vypada to ze nic.Ani flicek nema od cifu nikde pusu okolo mela cistou aji ve vnitr mi to prislo ze nic.

• Nahlásit
  • Citovat
neprihlasena kattkka
1.2.10 19:37

Jsi pripadam jak neschopna matka ktera ji neuhlida.A mam strach tam volat kdyz vlastne nevim nic krucinal.

• Nahlásit
  • Citovat
neprihlasena kattkka
1.2.10 19:49

nejhorsi je ze se to stalo uz skoro pred hodkou.nemuzu se tam dovolat.

• Nahlásit
  • Citovat
2724
1.2.10 19:53

Podle bezpečnostního listu to nebude tak horké. Celkově není přípravek klasifikován jako nebezpečný (viz bod 2.1 BL), jednotlivé složky taky nejsou žádne echt jedy, uhličitan, tenzid, dlaší tenzid, jen ten limonen je těkavý, ale je ho tam minimum (dělá tu citronovou vůni). Takový jar (s trochou inertního písku), kdyby to malá pozřela určitě by reagovala - nechutnalo by jí to. Pro jistotu ať trochu víc pije, víc bych nedělala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
neprihlasena kattkka
1.2.10 20:21

Tak jsem se tam nestacila dovolat bylo tam obsazeno :nevim: .Dosel dom pritel kupodivu jsem nedostala ani nadano tak jsem mu vylicila co se stalo.Tak rekl ze tam nemam volat.A rekl neco ve smyslu co napsala baraf.A navic by uz davno zvracela. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
neprihlasena kattkka
1.2.10 20:23

No a ja to jdu pouklizet do kuchyne do hornich skrinek radsi.

• Nahlásit
  • Citovat
23860
1.2.10 21:09
lacenka píše:
já volala sem, když mi mladíci polízali slánku soli a taky mi poradilihttp://www.fnbrno.cz/article.asp?…

Tak to jsem ani nevěděla, že sůl vadí 8-o Co ti na to poradili???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4257
1.2.10 21:51

tak nezkoušej volat na tu speciální linku,ale zavolej na klasickou pohotovost…když jim zběžně přečtes složení,taky ti taky snad poradi…

A chová se malá normálně? Podle mě kdyby to vypila,tak to s ní hne…
jenom vím,že se nemá vyvolávat zvraceni… :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18312
1.2.10 21:52

Gino, kuchyňská sůl ve velkém množství způsobuje překyselení žaludku a u hodně malých dětí může dojít k poleptání žaludeční sliznice. Jsou to řídké případy, ale jsou… Lidské tělo si rozkladem soli (chloridu sodného) vyrábí kyselinu chlorovodíkovou, která je v malém množství obsažená v žaludečních šťávách. Proto máme kyselý pocit v puse, když zvracíme…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lfokfif
29.10.13 19:11

Stane sa niečo keď som použila cif cream na drevenú podlahu

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie