Asi jsem psychicky nemocná

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.18 01:35
Asi psychycky nemocna

Ahoj je mi to blby ale treba mi nektera z Vas pomuze. Jsem rok na materke a zacalo mi z toho hrabat. Jednou jsem se nejak dostala v myslence k „poklinam sve dite“ nemyslela jsem to vazne ale nejak pomoci medii mi to ulitlo. Strasne jsem se toho lekla. Od te doby jsem se branila k tomu abych tuto myslenku jeste nekdy ve sve mysli vyslovila. Cim jsem se ale branila vic tim casteji se to stavalo. Prakticky nekoliktrat dene. Vzdy jsem se kvuli tomu tomu dostala v hlave do svalove krece. Ted uz jsem ve fazi ze me z toho nekolik dni komplet boli silene hlava a silene me pali kuze na hlave. Jak z toho ven? Je to takova blbos, ale pritom pro me ten zdravotni stav zacina byt hodne vazny.

Reakce:
Esmeralda75
Závislačka 4164 příspěvků 24.11.18 02:05

No,myslim ,že u tebe to bude obsedantně kompulzivní porucha,tak vyhledej psychologa a on ti pomuze.Nebo k obvodakovi s bolesti hlavy a řekni co se děje a on tě posle někam dál ..

Verun83
Echt Kelišová 8840 příspěvků 33 inzerátů 24.11.18 06:12

Hele myslenky jsou jen myslenky. Mas je nechat volne plynout. Muzes si zkusit predstavit reku, volne tece, vezmi vsechny ty hloupy myslenky a hod je do te reky. Predstav si, jak mas cistou hlavu. Vsechno vzala voda. Citis se lehce. A tohle delat vzdy, kdyz te to popadne. Je to o cviku, ale tyhle veci jsou v hlave. Muzes se s tim naucit pracovat. Co vysilas, to dostavas. Minuly rok, jsem diky rozvodu rodicu, trpela na silne uzkosti. Nekdo by me poslal pro AD. Ja to zvladla sama. Je to jen stav mysli.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.18 16:00

děkuji Vám oběma moc mi odpovědi pomohly

Esmeralda75
Závislačka 4164 příspěvků 30.11.18 01:27
@Anonymní píše:
děkuji Vám oběma moc mi odpovědi pomohly

Není zač,hlavně že ti to pomohlo :kytka: :mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Nový chlap Celeste Buckingham: Zcestovalý fešák, který miluje slevy

Vyplatilo se počkat! Po týpcích z branže Celeste Buckingham (23) zalovila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >