Asi se mnou nepočítá do budoucna

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.17 20:17
Asi se mnou nepočítá do budoucna

Seznámila jsem se dva měsíce zpátky s jedním mužem, je mu 35, mě 21. On měl jen tři krátké vážné vztahy, bydlí sám. Na jednu stranu projevuje zájem, denně si píšeme, zajímá se, pamatuje si moje oblíbený věci i historky z dětství. Chodíme spolu do kina, na večeře, on s radostí vše zařizuje, pomáhal mi, když jsem měla nějaký problém. Na druhou stranu mi nevyjadřuje žádné city, nikdy mi nenapíše na dobrou noc, neoslovuje mě vůbec jménem. Teď jsem se vyjádřila, že nemám s kým být na Vánoce, on odpověděl, že Vánoce neslaví, jede sám na chatu. Mrzelo mě, že mi ani nenabídl, ať jedu taky. Často jezdí s kamarády a jejich přítelkyněmi na různé akce, nenabídl mi, že bych mohla jet s nima. Bavili jsme se o plánech na dovolenou, on mi akorát vykládal, jak pojede někam s kamarádem. Jinou nemá, koukala jsem se na fotky na FB. Nesedím doma na zadku, taky jsem se sebrala a jela pryč, to nepomáhá. Připadá mi, že dlouho žil sám a není ochotný nic měnit a že se mnou do budoucna nepočítá. Má to s ním cenu?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.17 20:18

Ještě dodám, nemyslím si, že je se mnou kvůli sexu, často se sejdeme a na sex nedojde vždy

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1766 příspěvků 13.12.17 20:21

Nemusí mít fotky na fb aby měl jinou :mrgreen: Takhle se choval jeden můj ex když skrýval dlouholetou přítelkyni. Ale i kdyby ne, nevypadá to že s tebou počítá nebo chce trávit moc času.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.17 20:23
@sladke-mameni píše:
Nemusí mít fotky na fb aby měl jinou :mrgreen: Takhle se choval jeden můj ex když skrýval dlouholetou přítelkyni. Ale i kdyby ne, nevypadá to že s tebou počítá nebo chce trávit moc času.

Mám docela přehled, co kdy kde dělá, nemyslím si, že má jinou. Ohledně aktivit je iniciativní on, navrhuje a plánuje co budeme dělat

Romilda
Kecalka 421 příspěvků 13.12.17 20:28

Jo, to bude asi takový ten chlap, co chce být nad věcí a mít všechno ve vlastní režii. Není to blíženec? :lol: No, bohužel se přidávám k těm, co píšou, že tohle nemá cenu. Láska vypadá jinak.

tumpach
Kelišová 6357 příspěvků 13.12.17 20:30
@Anonymní píše:
Mám docela přehled, co kdy kde dělá, nemyslím si, že má jinou. Ohledně aktivit je iniciativní on, navrhuje a plánuje co budeme dělat

no právě plánuje on, aby mu to nekorespondovalo s jeho partnerku, to tě nenapadlo?

Lady_Anne
Kecalka 251 příspěvků 13.12.17 20:37

A máte spolu vůbec vztah nebo se jen scházíte a ty nevíš na čem jsi? :think: Z toho co jsi psala se to moc poznat nedá. Ale řekla bych, že s tebou moc nepočítá, to by se víc snažil.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.17 20:40
@Lady_Anne píše:
A máte spolu vůbec vztah nebo se jen scházíte a ty nevíš na čem jsi? :think: Z toho co jsi psala se to moc poznat nedá. Ale řekla bych, že s tebou moc nepočítá, to by se víc snažil.

Psala jsem mu, že se ke mě chová víc jako ke kamarádce, to mi odepsal, že se nechce unáhlovat. Na další schůzce jsem o tom vtipkovala, to odpověděl, že nejsme kamarádi, že jsme se posunuli

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.17 20:44

Nevím, na čem jsem, zase bych ho nerada vyděsila otázkou typu „Jak to s náma vidíš“.On je takový flegmatický typ, asi není zvyklý vyjadřovat emoce. Holky píšou, že má jinou, to si nemyslím. Jezdí na ty víkendy s partou, on tam postává vždy sám, telefon si nechává volně ležet. :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.17 20:46

Nechá si klidně otevřený Facebook a odejde, to by nedělal, pokud by měl přítelkyni jinde

Lady_Anne
Kecalka 251 příspěvků 13.12.17 20:50
@Anonymní píše:
Psala jsem mu, že se ke mě chová víc jako ke kamarádce, to mi odepsal, že se nechce unáhlovat. Na další schůzce jsem o tom vtipkovala, to odpověděl, že nejsme kamarádi, že jsme se posunuli

Aha, ale to mi přijde takový neurčitý. K čemu konkrétně jste se posunuli? Nebo jak dlouho se takhle vídáte?

Vaal
Ukecaná baba ;) 2008 příspěvků 13.12.17 20:52

Já bych tomu dala ještě čas, na nic netlačila.. Jestli byl delší dobu sám, tak je na to zvyklý a špatně se mu přizpůsobuje někomu dalšímu :nevim: Navíc se znáte 2 měsíce, si oproti němu hodně mladá, tak třeba ještě sám neví, co cítí a co ne… prostě to chce čas, aby se to nějak vyvrbilo :-)

Hobitka
Závislačka 3734 příspěvků 13.12.17 20:52

2 mesice je strasne kratka doba na jakekoliv zavery :think:, mozna do toho jde vic rozumem? Po 2 mesicich bych se ja osobne neodvazovala mluvit o nejake budoucnosti ani ve stavu „blaznive zamilovana“. Ale mozna to mam jinak :think:. Taky jsem spis opatrnejsi, po 2 mesicich vzathu jsem to tak mozna rekla nej kamaradce, ale nebrala jsem partnera mezi zname. Zas ty vanoce by me mrzely, jestli mate byt oba sami (edit. ale mozna se boji Tve predstavy vanoc?).

Hobitka
Závislačka 3734 příspěvků 13.12.17 20:55

@Vaal Koukam, ze na to nahlizime stejne.

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22892 příspěvků 13.12.17 20:55

A nebylo by nejlepší promluvit si spolu?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Eben s Kostkovou původně do StarDance nechtěli! „Když Marek řekl ano, šla jsem!“

Taneční soutěž StarDance u nás patří k nejúspěšnějším televizním pořadům.... číst dále >

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >