Asi zamilovaná a nevím co dál

Anonymní
4.5.20 08:39

Asi zamilovaná a nevím co dál

Snažím se s tím vypořádat sama, ale nevím. Ráda bych jen věděla nazory.
Jsem vdaná a mam jedno dite (6 let). V poslední době bylo kvůli novému odmu hodně telefonovani. Ja tustala na očr kvůli zavření školek a manžel nechal tedy zařizování, telefonovani, přepis energii na mě. Nikdy sem to nedělala, nemusela se starat, ani on. Tak sme z toho byla vyplašená a manžel byl nepříjmený, že sem neschopná. Vše se mi podařilo na konec zařídit.
Jednu věc sem řešila na tematickým chatu. Pomohl mi tam jeden člověk, byl fajn a podporavel mě, at si to tak neberu, že je to banalita. Vzhledem k tomu, že sme si celkem rozuměli a po delší době sem se i zasmála, pokračovali sme v pokecu i přes mail. Bavili sme se o týhle době, že je to teď těžké, o dítěti, taky má jedno stejne staré, o manželství (že nikde to není růžové - podle toho co tedy psal, se tomu u nich už nedá říkat ani vztah), o práci atd… Ze zvědavosti sme si vyměnili fotky. Najednou sem se cítila jako už dlouho ne. I když on není moc přitažlivý, najednou mě zase někdo obdivuje jak sem krásná a skvělá a dá se s semnou o všem bavit atd. Každý den vyměníme alespoň 3 maily a trvá to skoro 2 měsíce. Sdělil mi, že mu na mě záleží víc než by mělo a já se cítím podobně. Na svých životech bychom nechtěli nic měnit, ale rád by mě poznal osobně. Bydlíme od sebe hooodě daleko. Ráda bych na kafe šla osobně, abych zjistila, zda by sme si rozuměli i o osobně, ale bojím se, že se zamiluju. Napsal mi, že mi nechce komplikovat život a já ted nevím zda si ho nechat jako dopisovacího kamaráda, i když ted vím, že mě bolí, že nemužeme být víc, nebo se sejít a zjistit víc a nebo to úplně utnout a pokusit se zapomenout.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
PHV
1307
4.5.20 08:49

,,o manželství (že nikde to není růžové - podle toho co tedy psal, se tomu u nich už nedá říkat ani vztah)" :lol: :lol: :lol:
Bože, to vám ženy nedochází že tohle používá každej druhej? :pocitac: A ne, fakt nejsi zamilovaná do něj jako do člověka, ale do svojí představy. V reálu je ten člověk uuuuuuplně jiný, na to vem jed :pankac: Na druhou stranu se těm chlapům nedivím, že to pořád zkoušejí, když to zabírá :lol: a věta,,tohle je něco jiného" mě nedojme :palec: jsi hloupá :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
461
4.5.20 08:50

Copak to může mít šťastný konec, když se uvidíte osobně? Ukončit jakýkoliv kontakt. Jistě, každá pozornost pro ženu je lichotivá, ale co kdyby nějaká mladá slečinka takhle nadbíhala manželovi?! :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1866
4.5.20 08:52

Prestan si dopisovat, to blbe skonci…jesteze ten chlap bydli daleko. Zapracuj na vztahu s manzelem, mate dite, tak to nedavej vsanc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22265
4.5.20 08:59
@Anonymní píše:
Jsem vdaná a mam jedno dite (6 let). V poslední době bylo kvůli novému odmu hodně telefonovani. Ja tustala na očr kvůli zavření školek a manžel nechal tedy zařizování, telefonovani, přepis energii na mě. Nikdy sem to nedělala, nemusela se starat, ani on. Tak sme z toho byla vyplašená a manžel byl nepříjmený, že sem neschopná. Vše se mi podařilo na konec zařídit.
Jednu věc sem řešila na tematickým chatu. Pomohl mi tam jeden člověk, byl fajn a podporavel mě, at si to tak neberu, že je to banalita. Vzhledem k tomu, že sme si celkem rozuměli a po delší době sem se i zasmála, pokračovali sme v pokecu i přes mail. Bavili sme se o týhle době, že je to teď těžké, o dítěti, taky má jedno stejne staré, o manželství (že nikde to není růžové - podle toho co tedy psal, se tomu u nich už nedá říkat ani vztah), o práci atd… Ze zvědavosti sme si vyměnili fotky. Najednou sem se cítila jako už dlouho ne. I když on není moc přitažlivý, najednou mě zase někdo obdivuje jak sem krásná a skvělá a dá se s semnou o všem bavit atd. Každý den vyměníme alespoň 3 maily a trvá to skoro 2 měsíce. Sdělil mi, že mu na mě záleží víc než by mělo a já se cítím podobně. Na svých životech bychom nechtěli nic měnit, ale rád by mě poznal osobně. Bydlíme od sebe hooodě daleko. Ráda bych na kafe šla osobně, abych zjistila, zda by sme si rozuměli i o osobně, ale bojím se, že se zamiluju. Napsal mi, že mi nechce komplikovat život a já ted nevím zda si ho nechat jako dopisovacího kamaráda, i když ted vím, že mě bolí, že nemužeme být víc, nebo se sejít a zjistit víc a nebo to úplně utnout a pokusit se zapomenout.

Zamilovat se můžeš kdykoli, holt i vdaná. S tím moc nesvedeš.

Ale k věci..naopak, být blíž sebe, buď bys vychladla po první schůzce nebo naopak. To je život. A pak by tě čekal kolotoč rozvodu atd..každého volba. Ale být dakeko a ještě hoodně… si akorát pos. ereš život. Na vztah to není a jediné co, zničíš si manželství.

Ano..lichotí ti. To chápu. Ale doporučuju se vzpamatovat.

Co uděláš, stejně tu neovlivníme

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.5.20 09:02

Ja Te chapu, v i manzelstvi Te muze nekdo zaujmout a muzes se na chvili nechat unest. Ale jsi vdana, mas dite.. takze rozum do hrsti a neriskovala bych.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10419
4.5.20 09:03

Ve vztahu mu to neklapne, s manželkou nespí… jsou spolu jen kvůli dítěti. Jak můžou být některé ženy tak hloupé, že na to skočí. Asi se doma nudís. Jdi do práce. Ony tě ty roupy přejdou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2303
4.5.20 09:09

Jaka nahoda, ze mu taky nefunguje manzelstvi. Zapomen na nej a nerozbijej diteti rodinu.

Příspěvek upraven 04.05.20 v 09:11

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3895
4.5.20 09:10

Fakt bys chtěla žít s chlapem, co si dopisuje po internetu s jinejma a věší jim bulíky na nos o tom, jak mu to doma neklape? Já fakt ne 8o Vzpamatuj se, zapracuj na svém vztahu s manželem, máte spolu přeci dítě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.5.20 09:10

Jana

Pěkný den, Jana
45, rozvedená

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
658
4.5.20 09:17

Já to říkám pořád…ženská se nemá v domácnosti zastavit a má se smekat, až se z ní bude kouřit!!! Jinak dostane roupy, jako zakladatelka…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7371
4.5.20 09:24

Jen blbni :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66080
4.5.20 09:29
@karkarka píše:
Ve vztahu mu to neklapne, s manželkou nespí… jsou spolu jen kvůli dítěti. Jak můžou být některé ženy tak hloupé, že na to skočí. Asi se doma nudís. Jdi do práce. Ony tě ty roupy přejdou.

A jak si někdo může myslet, že to tak nemůže být? Takových vztahu je hodně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34617
4.5.20 09:32
@Anonymní píše:

Chce jen zasunout. Nescházela bych se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10419
4.5.20 09:35

@Venetia jo, jasně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...