Asistent pedagoga a čerpání ošetřovného?

Anonymní
8.2.21 21:13

asistent pedagoga a čerpání osetrovneho?

Dobrý den, zajímalo by mě, zda škola dostává peníze na asistenta pedagoga i v době, kdyby byl dlouhodobě na Očr? Nebo dostane peníze dopředu na rok a v případě, že by asistent čerpal Očr pri zavřených školách, tak ty ušetřené peníze na jeho plat bude mít škola k dobru?? :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
48006
8.2.21 21:19
@Anonymní píše:
Dobrý den, zajímalo by mě, zda škola dostává peníze na asistenta pedagoga i v době, kdyby byl dlouhodobě na Očr? Nebo dostane peníze dopředu na rok a v případě, že by asistent čerpal Očr pri zavřených školách, tak ty ušetřené peníze na jeho plat bude mít škola k dobru?? :nevim:

Naprosto bezny postup- penize na platy, ktere skola nevyplati (ocr, dlouhodoba pn…) pouzije zpravidla na odmeny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.2.21 21:43

Jinými slovy je to tedy pro zaměstnavatele výhodné?

• Citovat
  • Nahlásit
67
5.3.21 16:19

To by mě taky zajímalo. Pracuju jako AP v soukromé školce a bylo mi řečeno, ať te´d při zavřené školce na náhradu platu zapomenu, ať si čerpám dovolenou nebo jdu na ošetřovné, protože rodiče nebudou chtít hradit školné. Jenže mě neplatí rodiče ale stát. I když vím, že ne ze 100%, něco školka přispívá ze svého. Tento postup je ale dost divný…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat