Asistent v lékařské ordinaci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

velbloudiceB
Kecalka 116 příspěvků 12.07.18 19:27
Asistent v lékařské ordinaci

Mám nabídku práce dělat asistentku v lékařské ordinaci. Práce by zahrnovala administrativu a také občas zástup za zdravotní sestru např. vyšetření zraku („čtení z tabulky“ při vyšetření zraku).Nemám, ale zdravotnické vzdělání, mám maturitu na obchodní akademii (jedna asistentka s maturitou na gymnáziu tam již takto pracuje).Existuje nějaký zákon, který určuje co může někdo bez zdravotnického vzdělání v ambulanci vykonávat za práci? Mám obavy, abych se nedostala do potíží.

Reakce:

Huk
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 12.07.18 20:58

Já bych řekla, že zodpovědnost nese lékař a pokud ví, že nejsi zdravotník, je to na něm, co tě nechá dělat, všechno by měla ošetřit smlouva případně popis pracovní činnosti. Od toho je zkušebka, aby jste si zkusili, jak vám to bude fungovat.

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34130 příspěvků 13.07.18 14:16

my jsme meli v kartotece inzenyrku a maserku, uprimne to bylo nahouby, nezdravotnicti zamestnanci narozdil od sester nemaji vhled a vyhodi treba lidi ve spatnem stavu a podobne… coz je ale na posouzeni tveho zamestnavatele.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Sting a Shaggy jsou v Praze! Přiletěli s předstihem, nejspíš vyrazí na památky

Populární rockový zpěvák Sting je v Praze. V pátek ho čeká koncert společně s... číst dále >

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >