Reklama

Asistent v lékařské ordinaci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

velbloudiceB
Kecalka 109 příspěvků 12.07.18 19:27
Asistent v lékařské ordinaci

Mám nabídku práce dělat asistentku v lékařské ordinaci. Práce by zahrnovala administrativu a také občas zástup za zdravotní sestru např. vyšetření zraku („čtení z tabulky“ při vyšetření zraku).Nemám, ale zdravotnické vzdělání, mám maturitu na obchodní akademii (jedna asistentka s maturitou na gymnáziu tam již takto pracuje).Existuje nějaký zákon, který určuje co může někdo bez zdravotnického vzdělání v ambulanci vykonávat za práci? Mám obavy, abych se nedostala do potíží.

Reklama

Reakce:

Huk
Zasloužilá kecalka 596 příspěvků 12.07.18 20:58

Já bych řekla, že zodpovědnost nese lékař a pokud ví, že nejsi zdravotník, je to na něm, co tě nechá dělat, všechno by měla ošetřit smlouva případně popis pracovní činnosti. Od toho je zkušebka, aby jste si zkusili, jak vám to bude fungovat.

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34004 příspěvků 13.07.18 14:16

my jsme meli v kartotece inzenyrku a maserku, uprimne to bylo nahouby, nezdravotnicti zamestnanci narozdil od sester nemaji vhled a vyhodi treba lidi ve spatnem stavu a podobne… coz je ale na posouzeni tveho zamestnavatele.

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Ruská herečka zmlátila při televizní debatě jednu z divaček! Co jí provedla?

Devětačtyřicetiletá ruská herečka Evelina Bledansová v debatě hovořila o tom,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama