Asistovaná reprodukce sk

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.18 20:27
asistovaná reprodukce sk

Může žena ve věku 49 let jít na slovensku na asistovanou reprodukci, když si vše hradí? Není to můj případ, ale známá už neví jak dál, tak mi prosím nepište ohledně nezodpovědnosti, bohužel ona byla připravená už na vše a pan doktor to propásl o jeden týden a pak jí řekl bohužel již je vám 49, vše má promyslené a ted toto.

Reakce:

Markéta80
Hvězda diskuse 40016 příspěvků 06.09.18 21:01

myslím že je to stejné jako tady. To teda přišla brzo, v 50 být těhotná :?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.18 21:10

žije s partneren 6 let a nedařilo se jim, nejhorší je odsuzovat a skoro nic nevědět o tom, já chci pomoci a nechci tady rozebírat co mají a co ne, ona s předešlého vztahu děti už má, ale chtěla by ted

mamina2017
Ukecaná baba ;) 1091 příspěvků 06.09.18 21:18

u nás je to do 49+364dnů.. tedy jestli je to jak u nás.

andilek50
Povídálka 21 příspěvků 06.09.18 21:24

mamina2017 jestli to dobře chápu tak do necelých padesátin? U nás v ČR do 48 + 364 dní, jí to o 6 dní pan doktor prošvihl.

Markéta80
Hvězda diskuse 40016 příspěvků 06.09.18 21:28
@Anonymní píše: žije s partneren 6 let a nedařilo se jim, nejhorší je odsuzovat a skoro nic nevědět o tom, já chci pomoci a nechci tady rozebírat co mají a co ne, ona s předešlého vztahu děti už má, ale chtěla by ted

vzpomněla si prostě pozdě, v jejim věku to měla řešit hned jak se začali snažit a nešlo to. Už v době seznámení byla na dítě celkem stará :? Jo tak nový vztah a nové dítě? Věkově prostě pozdě, s tím nic moc neudělá :? I tělo je chytřejší a ví že už je pozdě ;)

Karlaska
Zasloužilá kecalka 758 příspěvků 06.09.18 21:29

Neodsuzuji,sama bych dite brala,ale ve 49letech by mohla pochopit,ze zkrátka clovek nemuze mit vse na světě a vzdát to…

Celina
Závislačka 3322 příspěvků 06.09.18 21:36
@Anonymní píše:
Může žena ve věku 49 let jít na slovensku na asistovanou reprodukci, když si vše hradí? Není to můj případ, ale známá už neví jak dál, tak mi prosím nepište ohledně nezodpovědnosti, bohužel ona byla připravená už na vše a pan doktor to propásl o jeden týden a pak jí řekl bohužel již je vám 49, vše má promyslené a ted toto.

u nás je to do 49, na Slovensku je možnost i déle, ale nevím přesně do kdy. Nejlépe do nějakého centra zavolat

@Markéta80 píše:
myslím že je to stejné jako tady. To teda přišla brzo, v 50 být těhotná :?

tyhle soudy mám nejradši, víš o tom kulový a soudíš :think: trocha tolerance by neškodila

mamina2017
Ukecaná baba ;) 1091 příspěvků 06.09.18 21:39

@andilek50 no, já jsem z ČR, ale já myslím, že nejpozději 1 den před 50. Dokonce jsem to někde četla.

Markéta80
Hvězda diskuse 40016 příspěvků 06.09.18 21:44

@Celina věk stačí, děti má tak prostě už je stará. Skoro 50 není věk na těhotenství. V jejim věku se snažit roky byla blbost :? Kdyby to šlo otěhotněla když se začali snažit ;)

Celina
Závislačka 3322 příspěvků 06.09.18 21:52

@Markéta80 ty jsi nějaká chytrá poslyš…možná má nového partnera, možná tragicky přišla o dítě, vždyť jí vůbec neznáš a není to snad její věc? Třeba bojuje o dítě x let?
A tvoje věta "kdyby to šlo, otěhotněla, když se začali snažit " svědčí jen o tom, že vůbec nevíš, o čem mluvíš :zed:

andilek50
Povídálka 21 příspěvků 06.09.18 22:24

@mamina2017 ne ne v ČR do 49 to je 48+364dní

Karlaska
Zasloužilá kecalka 758 příspěvků 06.09.18 23:01

Je to trochu mimo téma,ale kdyz to nejde,musi se smířit,nejlépe z toho udělat prednost,mit x nechranenych styků a nebyt těhotná?Co by za to zeny mladší daly…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.18 16:32

dnes volala na slovensko a bylo jí řečeno, že to tam dělají do 52 let

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >