Asistovaná reprodukce - zkušenosti?

2
23.3.16 20:22

Asistovaná reprodukce - zkušenosti ?

Dobrý den,
jmenuji se Jana Vosátková a jsem studentkou čtvrtého ročníku Střední zdravotnické školy v Českých Budějovicích. Jako část maturitní zkoušky jsem si vybrala maturitní práci na téma asistované reprodukce s kazuistikou, jako praktickou částí. Tímto Vás chci poprosit, zda by se tu našla žena, která by mi pomohla s touto prací a sdělila mi svůj příběh. Já sama jsem vznikla jednou z metod asistované reprodukce, ale bohužel nemám od maminky tak dlouhý příběh, aby to splňovalo požadovaný počet stran. Proto hledám ještě někoho, kdo by mi pomohl k úspěšnému dokončení mé maturitní práce. Šlo by o dopisování si na e-mailu.

Předem děkuji za vaši ochotu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
23.3.16 20:58

Ivf

Pokud chcete, zanechte zde svůj email s já se Vám ozvu, byly jsme před dvěma lety na Ivf

• Nahlásit
  • Citovat
4687
23.3.16 20:59

@Jannie17 Napiště mi do zprávy jak si to přesněji představujete :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
23.3.16 21:05

@Jannie17 si myslim, ze anonymne ti zu par z holek rado poradi otázka zda jde fakt jen i nejaky info ohledne maturitni práce aby to zas nebyla nejaka habaďůra kterých tu je kazdou chvili nejaka 8)

• Citovat
  • Upravit
2
23.3.16 21:59

Jde o vypracování příběhu (mnou) z Vašich odpovědí na mé položené otázky. Např. ot.: Kdy jste se dozvěděla o své neplodnosti? Odp. : Bylo mi 27 let, když jsme se s manželem pokoušeli 2 roky otěhotnět a stále to nešlo. Atd. Z toho já posléze vypracuji souvislý příběh. Vše bude anonymní. Opravdu nejde o „habaďůru“, nejsem ten typ, co by tady zakládal zbytečné diskuze a ještě tím tratil svůj čas. Můj mail je : jaja. vosatkova@seznam.cz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.3.16 11:32

ivf

Během. dneška nebo zítřka se ozvu na email

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu