Asperger a sex

Napsat příspěvek
273
28.8.19 17:44

Tak to pochybuji, ze ma aspergra… to se ale da zjistit na CTcku myslim…

@My Melody to si asi pletes s psychopaty, to je kazdy druhy politik…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.8.19 13:26
@Barfiy píše:
Takze neco jako Sofia Helin resp jeji postava? https://www.csfd.cz/…305322-most/

Neviděla jsem a ani na to kvůli tomu koukat nebudu.

@My Melody píše:
co se tyce povolani, aspergeri jsou nejcasteji iteckari, programatori, ale muzou byt i pravnici, politici…

Škoda, že na tyhle povolání nemám mozek ani povahu, mohla bych aspoň vydělávat pořádný prachy a ne tu almužnu, kterou beru.

• Nahlásit
  • Citovat
273
31.8.19 13:37
@Anonymní píše: Škoda, že na tyhle povolání nemám mozek ani povahu, mohla bych aspoň vydělávat pořádný prachy a ne tu almužnu, kterou beru.

A kolik beres?

Na ten seroš mrkni… a napis nazor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.8.19 13:41

@Barfiy Kolem 19 tisíc hrubého. No, jeden díl toho seriálu možná zvládnu…

• Nahlásit
  • Citovat
273
31.8.19 14:01

Tak jestli chces mit sex, tak…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.8.19 14:12

@Barfiy Tak co? A ne, nechci mít sex.

• Nahlásit
  • Citovat
3849
31.8.19 14:48
@Barfiy píše:
Tak to pochybuji, ze ma aspergra… to se ale da zjistit na CTcku myslim…@My Melody to si asi pletes s psychopaty, to je kazdy druhy politik…

Nepletu :) Proto jsem napsala, ze muzou byt dokonce i politici, treba o jednem nasem politikovi se rika, ze je asperger. Ale nejcasteji jsou aspergeri v IT, programatori, technicke smery, atd.

Psychopati, to je neco jine, jsou pritahovnai mocou, a jeji produktem penezi… jsou skveli herci, a vynikajici manipulatori, muzou byt na prvni pohled okouzlujici, zabavni, inteligentni lide… nemaji vycitky svedomi, nemaji empatii.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
273
31.8.19 22:27

@My Melody tak me napada, a ma vlk vycitky, kdyz sezere zajice? Dalsi tema: stupidita a racionalita.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.8.19 23:36
@My Melody píše:
Psychopati, to je neco jine, jsou pritahovnai mocou, a jeji produktem penezi… jsou skveli herci, a vynikajici manipulatori, muzou byt na prvni pohled okouzlujici, zabavni, inteligentni lide… nemaji vycitky svedomi, nemaji empatii.

Tento popis mi trochu připomíná mé dvě bývalé lásky. Asi můžu být ráda, že mě nechtěly.

• Nahlásit
  • Citovat
3255
1.9.19 01:05
@salamio píše:
Kolik procent? Zdroj?

https://zrzi.cz/…-s-autismem/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.9.19 18:13
@botl píše:
https://zrzi.cz/…-s-autismem/

Dle tohoto seznamu dělám pro mě nevhodnou práci, tak to mnohé vysvětluje. Zažila jsem si tam už mnoho ošklivého, i když asi vlastní vinou a zasloužím si to. Musím to ale vydržet nějak, být bez práce si nemohu dovolit.

• Nahlásit
  • Citovat
22.12.19 00:02
@Barfiy
@Barfiy píše:
Nepravděpodobné, že to budou rovnou autisti, vhodní pro klecový chov

Ale tak mě napadlo v souvislosti S názvem tématu, že by Asperger byl vhodný na některá povolání, nájemní vrah, prostitutka, revizor, prostě cokoliv, kde jsou emoce na škodu? Existují k tomu nějaké studie?

PS: i když ta prostitutka asi není to pravý, tam musí používat psychologii docela… Jinak kunčaft uteče :mavam: Jinak kunčaft uteče

přesnej opak - jelikož jsou dost poctivý, nelžou, nedělají špatný věci, protože se to prostě nemá a stíhat lidi a pokutovat jako revizor, je asi to poslední :-) spíš to jsou vědátoři, IT, všelijaký speciality, zlepšují, vymýšlejí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
273
25.3.20 14:18

Haha, vylepšuji genofond :-))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu