ASPERGERŮV SYNDROM - klinický psycholog pro dospělé

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
burlen8
Nováček 5 příspěvků 16.05.19 09:18
ASPERGERŮV SYNDROM - klinický psycholog pro dospělé

**Dobrý den,
potřebovala bych poradit, kam mohu v Praze ne Středočeském kraji zajít ke klinickému psychologovi pro dospělé, který diagnostikuje Aspergerův syndrom dospělým lidem.
Nautis a Apla mají plno na půl roku dopředu, ráda bych se dostala do pořadníku, jen potřebuji popřípadě ještě klinického psychologa, kdyby to trvalo dlouho, popřípadě pro potvrzení před uceleným diagnostikováním. V dosavadních testech mám IQ 140, v testu PAS pro ASp. S. mám hodnotu bodů 175/200. K tomu mám Anxiózní syndrom, během 10 let jsem měla dvě ataky, nejdříve syndrom vyhoření a o 5 let později mé potíže vygradovali do částečného ochrnutí ze stresu do Polyneuropatie, posledních 5 let zatím ataky žádné, jen takové ty úzkosti z vnímání mé osoby okolím.
Moc vám děkuji, pokud poradíte. :nevim: :***

Reakce:
Petrusska007
Ukecaná baba ;) 1279 příspěvků 16.05.19 09:24

Ahoj, pokud má NAUTIS termín za půl roku, tak je vyhráno, normální čekací doba je cca 1,5 roku až 2 roky. Ostatní instituce nebo kliničtí psychologové specializující se na PAS jsou na tom časově podobně (případně již neberou pacienty), takže pokud bude v NAUTIS volno už za půl roku, tak by bylo dobré se hned objednat.

hipisek84
Závislačka 2997 příspěvků 16.05.19 09:36

@burlen8 http://brejlova.cz/conabizim/ PHDr. Dagmar Brejlová. Zkus. Manžela diagnostikovala a nemusel čekat na APLU

burlen8
Nováček 5 příspěvků 16.05.19 09:41

Moc děkuji, koukala jsem že nejbližší spuštění nových diagnostik je září/říjen tak se tam samo nějak vměstnám. Apla, ta je beznadějná. A tak jsem pro jistotu chtěla zkusit i klinického psychologa, co se týče času nějaký rok to vydržím.
Jde mi ale hlavně i o to, aby se mi ten psycholog dobře věnoval, aby to nebylo hala bala.
Ani nevím jestli mám popřípadě říct praktické doktorce o napsání doporučení.
Byla jsem zatím u jedné psycholožky, ta mi jen napsala eliceu a v bohnicích na autogenních trénincích a kruhových terapiích. Tak bych třeba ty výstupní zprávy vzala s sebou.

moc moc děkuji děvčata. líbám vás. :*

marianne
Stálice 74 příspěvků 16.05.19 20:09

Klinika INEP, Praha 8, https://www.inep.cz/…vane-poradny

Váš příspěvek
Reklama