Astenozoospermie a přirozené početí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1207 příspěvků 04.11.18 19:19
Astenozoospermie a přirozené početí

Ahoj holky..manžel má diagnostikovanou astenozoospermii, pohyblivých 29%, progresivně 7%..nicméně můj gyn. si myslí že šance na přirozené početí jsou, já mám cyklus v pořádku a manžel má tento stav po prodělané borelioze, před onemocněním se nam první dítě podařilo brzy..Je tu někdo komu se podařilo otěhotnět přirozeně s astenozoospermií?

Reakce:
Celiz
Povídálka 24 příspěvků 8 inzerátů 04.11.18 19:27

Ano, nám. :-) Dokonce několikrát. Dvakrát jsem bohužel potratila, potřetí to již vyšlo. :-)

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1207 příspěvků 04.11.18 19:34

@Celiz Tak to je fajn že to nakonec vyšlo :palec: My teda za 19m ani ťuk, ale je hezké si přečíst že to může vyjít ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >