Asymetrie očí

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.18 18:17
Asymetrie očí

Od mala mám jeden vnější koutek oka níž než druhý, budí to celé dojem že mám jedno oko menší a níž :roll: bohužel s léty je to výraznější, dřív jsem si toho všímala jen na vážných fotkách na průkaz, teď už to vidím na každé druhé fotce. Navíc se mi i zda, že na to „šouplé“ oko trochu Šilhám, ujíždí mi ke koření nosu. Nemusím asi popisovat jak vypadám :roll: k očnímu už jsem objednaná, ale chtěla jsem se zeptat, jestli nemá někdo podobný problém a jak ji řeší. Jestli líčením nebo dokonce chirurgicky. Sem s každým typem. Děkuji

Reakce:
Lalelale
Závislačka 3114 příspěvků 23.10.18 18:19

Těžko radit bez fotky. Líčením jde zařídit opravdu hodně. Jinak je ten problém tak velký? Zeptala bych se někoho dalšího, sama sebe vnímáš jinak. Třeba okolí ten problém nevidí. Zároveň pokud je ti třeba třicet a víš, že ten problém tam je a je hodně vidět, tak než se každý den líčit a schovávat to, asi bych navštívila na konzultaci plastického chirurga.

cecetka
Echt Kelišová 7638 příspěvků 23.10.18 18:29

Pokud spadly koutek zpusobuje silhani a s tim asi spojene i horsi videni, pak bys to mela resit. Na ocnim ti reknou, jake jsou moznosti a zda je sance provedeni zakroku na pojistovnu.
Pokud by slo „jen“ o estetickou zalezitost, tak to pojistovna uhradit odmitne :?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.18 18:41
Foto

:jazyk: co radíte?

Niky2
Zasloužilá kecalka 538 příspěvků 48 inzerátů 23.10.18 18:49

Uprimne?Kdybys na to neupozornila,tak si toho nevsimnu.Opravdu ne.Ale treba to nekdo vidi jinak :think:

cecetka
Echt Kelišová 7638 příspěvků 24.10.18 08:06

A ktere oko ma byt to se snizenym koutkem? Ja to nepoznam :nevim:

Nikdo nema obe oci stejne. Nikdo nema stejne obe poloviny tvare ani celeho tela. Mam kazde oko trochu jine, jedno horni vicko vice spadle nez druhe. Je to prirozene. Jako zeny mame vyhodu v tom, ze licenim opticky tyto nesrovnalosti vyrovname.

mroe
Extra třída :D 14838 příspěvků 24.10.18 08:12
@Anonymní píše: :jazyk: co radíte?

Nic. Mne pripadaji oci skoro stejne a silhani nevidim.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Co vám je do toho?! Kopřivová podrážděně reaguje na dotazy ohledně Jágra

Veronika Kopřivová (27) tak trochu začíná nezvládat sociální sítě. Od... číst dále >

Souboj zadků: Líbí se vám víc pozadí Martina Zounara, nebo Martina Krause?

Dva herci odlišné postavy, dva zadky, které ti dva ukázali na jevišti před... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >