Atb, kvasinková infekce a možné těhotenství

60
28.8.20 12:47

Atb, kvasinkova infekce a možné tehotenstvi

Ahoj :kytka:
Bohužel tento cyklus mi teda štěstí moc nepřeje. Nejdříve zánět dutin následná léčba antibiotiky ( upozonila jsem dr, na možnou graviditu, protože jsme se s manželem velice snažili :lol: ) nooo antibiotika beru 4 dny a dostala jsem kvasinkovou infekci :zed:
Já se zblázním fakt :lol: zatím jsem asi 6. den po ovulaci, takže mi tehotensky test // neukáže, ale myslíte si, že to plodu neublíží? Mám teď napsané gyno-pevaryl a atb doberu v sobotu :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
31635
28.8.20 20:59

Já jsem měla u jednoho těhotenství kvasinky od začátku do konce a dítě je zdravé. Nikdy před tím ani nikdy potom jsem na infekce netrpela. Ani při ATB, které beru častěji než běžná populace, protože mám profilaxi k vůli vrozené vade. Ale v tom konkrétním těhotenství to byl masakr a nepomohlo ani více druhů globuli od doktora. Až porod pomohl.

Četla jsem, že kvasinkova infekce je běžná v úplném počátku těhotenství vlivem vysokého progesteronu, který mění PH v pochvě. I při běžném cyklu bez oplodnění je častější az ve druhé polovině cyklu. Vím, že bereš ATB, ale třeba se zadarilo :kytka: O miminko se v tom případě neboj. Mně říkal doktor tenkrát, že kontaminace celého organismu je vzácná a kvasinky neposkozuji plod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60
28.8.20 22:18

@Jana206
Já jsem kvasinky prave se synem v tehu vubec nemela takze to prikladam těm ATB. Snažíme se o druhé dítě a bojim se stejne jak u prvního :oops: :lol:
treba se zadařilo uvidime :srdce:
Diky moc za názor :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama