Reklama

Antikoncepce o den později

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kačka1212
Kecalka 404 příspěvků 18.12.16 22:51
atntikoncepce o den později

Ahoj holky, mám takový problémek. V neděli si mám vzít první prášek antikoncepce, ale stalo se, že si antikoncepci vyzvednu až pondělí v lékárně. Takže mám otázku…když si vezmu ten prášek třeba v 10 v pondělí, ale měla bych si ho vzít v neděli, kdy si mám vzít další? Osobně bych si ho vzala až někdy k večeru a tak pokračovala až do konce blistru…ale nevím. Poradte prosím :), moc děkuji :)

Reklama

Reakce:

tynaterezka
Závislačka 2864 příspěvků 18.12.16 23:11

Vem si prvni az vecer a muzes dal takto pokracovat jen se ti trosku rozhodi system ms muze i nemusi, ale dalsi mesic bude uz normalni.

tynaterezka
Závislačka 2864 příspěvků 18.12.16 23:13

Jen nesmis mit nechraneny sex. :mrgreen: to uz by ti antiko byla k nicemu

beruska9
Extra třída :D 10555 příspěvků 19.12.16 03:47

Jako ze bys vzala dalsi v pondeli vecer? Dle meho zbytecne, zacni brat v pondeli a prvni mesic se preventivne chran i jinak.

Pipet
Generální žvanilka 24063 příspěvků 19.12.16 06:55

Přečti si příbalák, jak postupovat…

tynaterezka
Závislačka 2864 příspěvků 19.12.16 09:54

@beruska9 vzdyt je jedno jestli vecer ci rano..bude to v pondeli to je hlavni ne? me dr vzdy rikal at si orvni vezmu jak me to vyhovuje s casem a ten dodrzovat.

beruska9
Extra třída :D 10555 příspěvků 19.12.16 11:42

@tynaterezka : no ja to pochopila tak, ze prvni vezme v 10 rano a druhy ten samy den vecer, coz mi prijde jako zbytecne :think:

tynaterezka
Závislačka 2864 příspěvků 20.12.16 00:44

@beruska9 nn ja to myslela aby vzala ten prvni az vecer..

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama