Atopický ekzém a homeopatika?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
AAAjirina
Stálice 62 příspěvků 28.12.18 19:40
Atopický ekzém a homeopatika?

Ahoj holky, malý se od půl roku léčí atopickým ekzémem..zkoušely jsme snad už všechno a stále se objevuje pořád dokola. Má na těle červená ložiska, nejsou ani nějak suchá, mažeme 2× denně Biodermou.. a když už to má moc, tak pak kortikoidy od kožní.
Napadla mě vyzkoušet homeopatika, ale jaká?? Nemá někdo zkušenost?

Reakce:
Alyss1
Závislačka 2963 příspěvků 1 inzerát 28.12.18 19:49

Ja mam nejlepsi zkusenost a vsem doporucuju. A to na homeopatika moc nejsem. Ale je potteba dostat konkrerni kombinaci sitou na miru od dobre homeopatky.

AAAjirina
Stálice 62 příspěvků 28.12.18 19:52

Měl jsem to udělat už dávno, co už stálo ty krémy a masti.. a kolik stojí takový opravdu dobrý homeopat?

Alyss1
Závislačka 2963 příspěvků 1 inzerát 28.12.18 20:03

to neporadim. Nahodou to dela nase pediatricka. Je treba si uvedomit, ze atopak je jen odraz na kuzi, ale vychazi z traviciho istroji. Je tedy treba hlavne lecit vnitrne. Jen v nouzi “mazat”.

AAAjirina
Stálice 62 příspěvků 28.12.18 20:06

@Alyss1 To je právě, že nevím příčinu, co to způsobuje..

Nature00
Kecalka 165 příspěvků 1 inzerát 28.12.18 20:22

Blboooooost! Mazat a mazat! Najit vhodnou kosmetikou. Ja atopik Bioderma, dcera Linola. Jako mala mela silenej ekzem. Od doby co mazu kazdy den a do vany pridavam olej se ekzem uz neukazal. Opravdu je dulezite mazat. Prat v setrnem prac.prasku a zadnou avivaz!

Merinka610
Povídálka 14 příspěvků 29.12.18 00:05

Zdravim. Ja jsem atopik uz od mala. Take jsem toho hodne vyzkousela. Nejvice mi pomohla kombinace dostatecneho spanku, minimalni stres, kvalitni a rozumna strava (mysleno, nemusi byt uplne zdrava, ale spis system, vseho s mirou) a pravidelne promazavani mlekem Bioderma Atoderm Intensive Baume, na koupani Bioderma „zluty“ sprchovy gel urceny pro atopiky , na prani co nejsetrnejsi oraci prostredek. Pouzivam i avivaz vzdy s oznacenim sensitive. Samozrejme u Vaseho maleho se asi tezko bude vyskytovat jako spoustec stres. Ale taky by to u nej mohla byt kombinace faktoru. Napr. Strava, nevhodny praci prasek, nevhodne mydlo. Muj maly nastesti zatim takovy projev nemel. Peru mu v Lovele a zda se, ze mu to vyhovuje. Chce to postupne zkouset, ale to pavidelne promazavani urcite na prvnim miste, nez se odbouraji ty faktory. Samozrejme, je to pouze ma zkusenost. Vam i Vasemu ditku drzim palce a preju pevne nervy, a at se mu ulevi. Vim, jak je to neprijemne. Drzte se.

AAAjirina
Stálice 62 příspěvků 29.12.18 16:20

Aviváž nepoužívám a peru v mýdlovém roztoku jelen. I přesto zkusím najít dobrého homeopata, je to poslední šance ještě něco zkusit. Díky za rady.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >