Atopický ekzém - metoda Věry Zikové

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hořčiceplnotučná
Kecalka 254 příspěvků 21.09.18 20:03
Atopický ekzém-metoda Věry Zikové

Ahoj maminky malých atopáčků, chtěla bych se zeptat, zda tu máte některá zkušenost s vyléčením ekzému s pomocí Věry Zikové? Hodně sem toho o ní na internetu četla, ale bohužel neznám v okolí nikoho, kdo by měl osobní zkušenost. Láká mě to vyzkoušet, ale na druhou stranu jsem taková nedůvěřivá, protože naše kožní doktorka na mě koukala jak když sem spadla z višně, když jsem jí o této paní říkala. Tak nevím, prý už touhle metodou úpravou stravy vyléčila stovky dětí, tak snad tu najdu některou z jejich maminek :roll: Zajímalo by mě jak přesně ta léčba probíhá a do jaké míry je úspěšná? Malý je atopik odmala, přes léto máme relativně klid od ekzému, ale teď už se zas děsím nástupu podzimu, kdy to zas vypukne :?

Reakce:

catherine100
Vesmírná mluvilka 30562 příspěvků 21.09.18 20:18

U nás zafungovala parádně…malá je téměř úplně čistá,jen když třeba onemocní,tak se objeví semtam člověk,tak musíme zvolit přísnější dietu,probiotika a většinou se to zas srovna

luci369
Nováček 9 příspěvků 24.09.18 11:40
Atopický ekzém

zdravím, četla jsem něco o paní inženýrce Zikové a v ledačem s ní souhlasím. Dokonce mohu pochopit i to, že provádí, jak jsem četla, snižování alergické reakce s pomocí jídel. Myslím si, že to může fungovat. Moje máti je atopička, neznala paní inženýrku, ale podvědomě změnila v loni stravu a začala používat kompletní program od Epidermy a ekzém zmizel. Já jsem se k ní se stravou přidala až letos po dovolené, měla jsem akné, a použila také krém na akné od Epidermy a jsem čistá. Takže kvalitní strava a Epiderma dělají asi zázraky. Dělám si srandu, zázrak ne, neexistuje, si tedy myslím. Ale být bez problémů ano. Doporučuji.

sabi-na
Stálice 64 příspěvků 25.09.18 15:35
@Hořčiceplnotučná píše:
Ahoj maminky malých atopáčků, chtěla bych se zeptat, zda tu máte některá zkušenost s vyléčením ekzému s pomocí Věry Zikové? Hodně sem toho o ní na internetu četla, ale bohužel neznám v okolí nikoho, kdo by měl osobní zkušenost. Láká mě to vyzkoušet, ale na druhou stranu jsem taková nedůvěřivá, protože naše kožní doktorka na mě koukala jak když sem spadla z višně, když jsem jí o této paní říkala. Tak nevím, prý už touhle metodou úpravou stravy vyléčila stovky dětí, tak snad tu najdu některou z jejich maminek :roll: Zajímalo by mě jak přesně ta léčba probíhá a do jaké míry je úspěšná? Malý je atopik odmala, přes léto máme relativně klid od ekzému, ale teď už se zas děsím nástupu podzimu, kdy to zas vypukne :?

Atopický ekzém je léčitelný jedině přes úpravu stravy. Obzvlášť u dětí.

luci369
Nováček 9 příspěvků 05.10.18 12:30

Ahoj, vyzkoušej balzám na ekzém od Epidermy. Obsahuje výtažek CBD a Betulinu z břízy. Mé rodině to pomohlo.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >