A.T.W. gel pro intimní hygienu s dubovou kůrou

1528
16.5.21 11:03

A.T.W. Gel pro intimní hygienu s dubovou kůrou

Ahoj holky, je tu nekdo kdo pouzival tento intimni gel hned po porodu? Popripade nejakou alternativu pro lepsi hojeni? Brzy me ceka porod a tento intimni gel se mi libi, jsou na to super recenze, ale radsi bych slysela jeste nejake, nez ho zacnu pouzivat. Nekdo rika, ze je to super hned po porodu a nekdo rika, ze je lepsi oplachovat jen vodou. :nevim: Ted je pro me priserna predstava jen to, ze bych to mela splichat vodou, ale tohle pry nestipe a je to prirodni. ;) Hlavne predstava, ze bych se te jizvy mela dotykat me trochu odrazuje, ale koupila jsem ho. :mrgreen: Jeste jsem od nekoho slysela, ze je super gel z dubove kury napatlat na vlozku, ze to tak taky lip hoji… Tak jsem zvedava na vase odpovedi. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
527
16.5.21 11:12

No mně bylo řečeno, že těsně po porodu je dobré tak 5 dnů až týden oplachovat pouze studenou vodou a až potom aplikovat dubové přípravky.. Přeci jen ale bych se raději umývala intimním gelem pro těhotné, ta dubová kůra v jakékoliv podobě má přeci jen stahující účinky a při mytí je šance, že se ti dostane do vchodu do sliznice. Takže dubový gel aplikovat přímo na jizvu. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
527
16.5.21 11:13
@LadyDelRey píše:
No mně bylo řečeno, jak v porodnici tak v lékárně, že těsně po porodu je dobré tak 5 dnů až týden oplachovat pouze studenou vodou a až potom aplikovat dubové přípravky.. Přeci jen ale bych se raději umývala intimním mýdlem pro těhotné, ta dubová kůra v jakékoliv podobě má přeci jen stahující účinky a při mytí je šance, že se ti dostane do vchodu do sliznice. Takže mýt se intimním mýdlem a dubový gel aplikovat přímo na jizvu. :nevim:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1528
16.5.21 11:18

@LadyDelRey No oni se ty nazory obcas dost rozchazi… Nekdo rika vzit rovnou do porodnice, nekdo zase jen tu dubovou kuru a nekdo jen vodu. :nevim: Jeste me napadlo si delat popr. Odvar a studenym se splichat. :think: Kazdopadne dekuji. :hug: uz ho pouzivam asi 14 dni a je strasne prijemny, ostatni me vzdy trochu drazdili krom Beliemy, ale tenhle je citit, ze to opravdu nebude zadny drastak. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13270
16.5.21 11:18

Myslím, že pleteš dvě věci do jednoho, tento mycí gel je super, ale používá se právě ve sprše, takže určitě se budeš šplíchat vodou, pro mě byl naprostý základ. A po sprše jsem si jizvu mazala gelem z dubové kůry od Dr. Max. Prostě si tam sáhneš :D Ještě jsem do třetice měla i vlhčený toaletní papír s dubovou kůrou od Linteo, ten je taky super.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1528
16.5.21 23:46

@lenajs tak to je jasne, ze se budu splichat vodou. :mrgreen: Spis to bylo myslene, takze je pro me ta predstava bolestiva, ale s tim se hold nic nenadela vid. :mrgreen: Jak casto jsi ho denne pouzivala? Ten gel jsi mazala primo na jizvu, nebo na popor. Vlozku? Vidis, ten jsem zapomela zminit… Mam radsi 3. :mrgreen: Budu stastna, kdyz se nastrihu vyhnu uplne, ale moc s tim nepocitam, tak jsem radsi nachystana, krom toho helu z dub. Kury, to jeste dokoupim. :mrgreen: Ty mas jedno, nebo dve deti? Ja jen jestli mas zkusenost s tim jaky je rozdil to pouzivat a nepouzivat. :think: ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13270
17.5.21 07:45
@Káča P. píše:
@lenajs tak to je jasne, ze se budu splichat vodou. :mrgreen: Spis to bylo myslene, takze je pro me ta predstava bolestiva, ale s tim se hold nic nenadela vid. :mrgreen: Jak casto jsi ho denne pouzivala? Ten gel jsi mazala primo na jizvu, nebo na popor. Vlozku? Vidis, ten jsem zapomela zminit… Mam radsi 3. :mrgreen: Budu stastna, kdyz se nastrihu vyhnu uplne, ale moc s tim nepocitam, tak jsem radsi nachystana, krom toho helu z dub. Kury, to jeste dokoupim. :mrgreen: Ty mas jedno, nebo dve deti? Ja jen jestli mas zkusenost s tim jaky je rozdil to pouzivat a nepouzivat. :think: ;)
:lol: já mám tři :palec: první už je dávno, to si moc nepamatuju, u druhého jsem používala určitě mycí gel ve sprše a pak gel na jizvu a stejně tak i teď, nejčerstvější zkušenost stará tři měsíce ;) sprcha vůbec není bolestivá, naopak, já se po porodu sprchovala po každém čůrání, u druhé jsem ve sprše i čůrala, jinak to pálilo. Normálně jsem se myla tím Herbalon mycím gelem a pak po sprše mazala jizvy gelem z dubové kůry. Stačil bohatě jeden a ještě zbylo :palec: nastřižená jsem nebyla, ale na nějaké kosmetické stehy došlo.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1528
17.5.21 07:53

@lenajs tybrdo. ;) Tak to musis mit ted doma hodne radosti. :srdce: Me to ceka cca za 3tt, tak chystam co muzu. :mrgreen: Jasny, to chapu…Taky doufam, ze to dam bez nastrihu, ale kdo vi. :nevim: uz za sebou jeden porod mam, pred rokem a ctvrt, ale holcicka mela 360g a 25cm, coz se neda moc srovnavat… Kamaradka rodila o 5cm vetsiho chlapecka a uz mela 2 stehy. Necham se prekvapit no, hlavne aby byl maly v poradku. :hug: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat