Atypie žlázových buněk

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
megie23
Povídálka 36 příspěvků 09.01.18 23:35
Atypie žlázových buněk

Dobry vecer maminky - chci se zeptat jestli jste mela nektera po porodu - po kontrole
Po sestinedeli - pri steru s cipku spatne hodnoty atypie zlazovych bunek a po 3 mes znova? Jak zareagoval vas gynekolog - cekal na dalsi stery a nebo vas rovnou poslal na odber? dekuji za odpoved

Reakce:
Lenka_Hal
Kelišová 6226 příspěvků 10.01.18 04:00

Mne teda nedelali po zadnym porodu stery z cipku, meli k tomu u tebe nejaky duvod?

megie23
Povídálka 36 příspěvků 10.01.18 08:39

Dělali mi kontrolní stěry po 6tinedělí.

Lenka_Hal
Kelišová 6226 příspěvků 10.01.18 13:01

Ja si totiz vubec nepamatuju, ze by mi po sestinedeli delali stery. Ale pripoustim, ze si to pouze nepamatuju :think: Jinak zalezi na nalezu, pokud te chteji nadale pouze sledovat, tak to neni tak spatne a doktor ocekava, ze si s tim telo poradi samo. Oni na to maji presne „tabulky“, jak postupovat pri jakem nalezu na cipku.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Výměna, která se málem nedotočila: Patrik útočil na štáb a vyhazoval jej

Bylo to nefalšované drama. Úklidový šílenec Patrik ve středeční Výměně... číst dále >

Kolegové mi přáli smrt syna! Dalibor Janda přišel s nepříjemnou zpovědí

Před šestnácti lety zpěvák Dalibor Janda (65) přišel o svého syna, který se v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >