Atypie žlázových buněk

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

megie23
Povídálka 35 příspěvků 09.01.18 23:35
Atypie žlázových buněk

Dobry vecer maminky - chci se zeptat jestli jste mela nektera po porodu - po kontrole
Po sestinedeli - pri steru s cipku spatne hodnoty atypie zlazovych bunek a po 3 mes znova? Jak zareagoval vas gynekolog - cekal na dalsi stery a nebo vas rovnou poslal na odber? dekuji za odpoved

Reakce:

Lenka_Hal
Závislačka 4846 příspěvků 10.01.18 04:00

Mne teda nedelali po zadnym porodu stery z cipku, meli k tomu u tebe nejaky duvod?

megie23
Povídálka 35 příspěvků 10.01.18 08:39

Dělali mi kontrolní stěry po 6tinedělí.

Lenka_Hal
Závislačka 4846 příspěvků 10.01.18 13:01

Ja si totiz vubec nepamatuju, ze by mi po sestinedeli delali stery. Ale pripoustim, ze si to pouze nepamatuju :think: Jinak zalezi na nalezu, pokud te chteji nadale pouze sledovat, tak to neni tak spatne a doktor ocekava, ze si s tim telo poradi samo. Oni na to maji presne „tabulky“, jak postupovat pri jakem nalezu na cipku.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec rodin, odvlečené děti a vláda gayů? O tom Istanbulská úmluva opravdu není

Istanbulská úmluva. Termín, který oživl po vystoupení monsignora Petra Piťhy.... číst dále >

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >