Au pair/Nanny - zkušenosti, zážitky, agentura, lokality

Anonymní
24.11.19 17:52

Au pair/Nanny - zkušenosti, zážitky, agentura, lokality

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, zda někdo z vás máte zkušenost s prací au pair, a to zejména v severských státech. Zajímají mě vaše zážitky, na co si dát pozor, co vás překvapilo, přes jakou agenturu jste jeli, případně, pokud máte srovnání jednotlivých lokalit.

Předem díky :kytka:

PS: Prosím, anonym. Nerada bych, aby se o tom dozvěděl někdo ze známých dřív, než to bude vhodné a jisté. Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22.4.20 12:34

Au pair v UK

Já byla poprvé v Anglii ve 22ti letech a nelituji. Anglie je úžasná. Byla jsem rok a půl v Hastings na Jihu. Po 5 letech ve 26ti jsem vyjela taky jako au pair do Londýna. Úžasný zážitky. Do USA jsem chtěla moc ale podmínkou je řidičák a ten nemam :mrgreen: :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
795
22.4.20 13:18

Ja jsem byla s pritelem (ted uz manzelem). Byli jsme v Anglii (vic severne) u rodiny, ktera mela hodne koni, ja se starala o deti a manzel delal venku kolem zvirat. Meli jsme na bydleni takovy ten zahradni domecek, tak bylo fajn, ze jsme meli soukromi. K dispozici jsme meli auto (na nakup, vylet). Jako byla to moc fajn zkusenost, rozhodne nelituji. Ale nekdy jsem si pripadala hrozne nesvobodne, jako mala holka…pani byla v nekterych vecech striktni, hooooodne vse resila (jak je poskladane pradlo a proste dalsi nesmyslne detaily). Musim rict, ze jsem se tesila na obycejnou brigadu, kde jsem treba uklizela, udelala jsem si sve a nikdo me “nebuzeroval”. Jako urcite mooooc zalezi na jakou rodinu clovek kapne a jake ses povahy…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat