Audiokniha Stmívání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

AlčaSt
Povídálka 14 příspěvků 06.02.17 07:40
Audiokniha Stmívání

Ahoj, nevíte, jestli se dá na netu stáhnout audiokniha Stmívání? :)

Reakce:

Gabinka1
Kelišová 6545 příspěvků 06.02.17 08:28

Jsou. Akorát mám za to, že ne k dostání u nás. V ČJ jsem teda na to ani nenarazila. A jednu dobu bylo něco na Youtube

Peha26
Kecalka 189 příspěvků 06.02.17 08:32

Ahoj, kompletní série v češtině se dá stáhnout na ulozto.cz, zrovna to po nocích poslouchám. :palec:

AlčaSt
Povídálka 14 příspěvků 06.02.17 09:17
@Peha26 píše:
Ahoj, kompletní série v češtině se dá stáhnout na ulozto.cz, zrovna to po nocích poslouchám. :palec:

Super, díky :palec:
Na ulozto jsem už sice koukala, ale asi blbě teda :D :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Články z Expres.cz

Takhle ne, šéfová! Nástupci Pohlreicha jsou spíše bezradní profesionální požitkáři

Televize Prima v pondělí odstartovala kuchařskou show Ano, šéfová!, která... číst dále >

Co to dávali za nudu? Manželka Michala Dlouhého usnula v kině

Chodit do kina unavený se nevyplácí. Své o tom ví i herec Michal Dlouhý a... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >