Audiopovídky pro starší děti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jahru
Ukecaná baba ;) 1702 příspěvků 03.09.19 16:59
Audiopovídky pro starší děti

Potřebovala bych radu - hledám audiopovídky (do cca 20 minut jedna) pro mládežníky od cca 10 let. Děti rády poslouchají před spaním a klasické audioknihy jsou moc dlouhé a málokdy rozdělené po jednotlivých kapitolách. Dřív poslouchaly třeba pohádky, ale ty už moc nebaví. Momentálně sjíždějí Šimka a Grosmanna. Nějaký tip na něco podobného, prosím?

Reakce:
tulipán
Závislačka 4976 příspěvků 03.09.19 17:18

@Jahru Vsechny od Sveraka, my je v aute poslouchame cela rodina, ale smejeme se v jinych usecich. :mrgreen:

Lama Lama
Hvězda diskuse 54929 příspěvků 03.09.19 17:49
@Jahru píše:
Potřebovala bych radu - hledám audiopovídky (do cca 20 minut jedna) pro mládežníky od cca 10 let. Děti rády poslouchají před spaním a klasické audioknihy jsou moc dlouhé a málokdy rozdělené po jednotlivých kapitolách. Dřív poslouchaly třeba pohádky, ale ty už moc nebaví. Momentálně sjíždějí Šimka a Grosmanna. Nějaký tip na něco podobného, prosím?

PO kapitolách je snad všechno, ne? POvídky nevím. PO kapitolách byla serie Klofáci, Klouzáci, Duchaři… Prašina byla taky na kapitoly, Harry Potter taktéž, Doktor Proctor, Lichožrouti, Hurvínek…

Kakachna
Extra třída :D 12001 příspěvků 03.09.19 17:55

Mikulášovy patálie, Staré řecké báje a pověsti, Staré pověsti české a moravské,… Zamyslím se, teď mě nic jiného nenapadá. My v autě posloucháme furt něco, půjčujeme si audio i z knihovny.

Kakachna
Extra třída :D 12001 příspěvků 03.09.19 18:02

Fimfárum, Doktor Proktor, Žáci Kopyto a Mňouk, Hrdý Budžes… :think:

Nejsou to tedy povidky, ale na kapitoly to rozdělené je.

Uživatel je onlineHeivka
Závislačka 4370 příspěvků 03.09.19 18:07

@Jahru Zkuste povídky z jedné a druhé kapsy od K. Čapka, ty jsou nahrané každá zvlášť. Já je měla (a stále mám) hrozně ráda.

Jahru
Ukecaná baba ;) 1702 příspěvků 03.09.19 18:10
@Lama Lama píše:
PO kapitolách je snad všechno, ne? POvídky nevím. PO kapitolách byla serie Klofáci, Klouzáci, Duchaři… Prašina byla taky na kapitoly, Harry Potter taktéž, Doktor Proctor, Lichožrouti, Hurvínek…

Právě, že není. Velká část knížek, co máme je namluvená jako jedna dlouhá audiostopa (třeba 70 minut), takže se nedá jednoduše nastavit poslouchání např. kapitoly 2. Anebo máme špatné knížky :mrgreen:

Jahru
Ukecaná baba ;) 1702 příspěvků 03.09.19 18:10

A všem děkuji za tipy :kytka:

Kakachna
Extra třída :D 12001 příspěvků 03.09.19 18:11

@Heivka Super nápad :palec:

Jahru
Ukecaná baba ;) 1702 příspěvků 03.09.19 18:20
@Heivka píše:
@Jahru Zkuste povídky z jedné a druhé kapsy od K. Čapka, ty jsou nahrané každá zvlášť. Já je měla (a stále mám) hrozně ráda.

To je dobý nápad. Např. Válka s mloky se líbila moc. Takže i povídky by mohly.

herinkoj
Zasloužilá kecalka 604 příspěvků 05.09.19 12:40

Tak u nás (syn 10 let) teď frčí Foglarovky (Rychlé šípy, Hoši od bobří řeky,..), Deník malého poseroutky, Hurvínek.

Váš příspěvek
Reklama