Audiopovídky pro starší děti

2091
3.9.19 16:59

Audiopovídky pro starší děti

Potřebovala bych radu - hledám audiopovídky (do cca 20 minut jedna) pro mládežníky od cca 10 let. Děti rády poslouchají před spaním a klasické audioknihy jsou moc dlouhé a málokdy rozdělené po jednotlivých kapitolách. Dřív poslouchaly třeba pohádky, ale ty už moc nebaví. Momentálně sjíždějí Šimka a Grosmanna. Nějaký tip na něco podobného, prosím?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7275
3.9.19 17:18

@Jahru Vsechny od Sveraka, my je v aute poslouchame cela rodina, ale smejeme se v jinych usecich. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62691
3.9.19 17:49
@Jahru píše:
Potřebovala bych radu - hledám audiopovídky (do cca 20 minut jedna) pro mládežníky od cca 10 let. Děti rády poslouchají před spaním a klasické audioknihy jsou moc dlouhé a málokdy rozdělené po jednotlivých kapitolách. Dřív poslouchaly třeba pohádky, ale ty už moc nebaví. Momentálně sjíždějí Šimka a Grosmanna. Nějaký tip na něco podobného, prosím?

PO kapitolách je snad všechno, ne? POvídky nevím. PO kapitolách byla serie Klofáci, Klouzáci, Duchaři… Prašina byla taky na kapitoly, Harry Potter taktéž, Doktor Proctor, Lichožrouti, Hurvínek…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12072
3.9.19 17:55

Mikulášovy patálie, Staré řecké báje a pověsti, Staré pověsti české a moravské,… Zamyslím se, teď mě nic jiného nenapadá. My v autě posloucháme furt něco, půjčujeme si audio i z knihovny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12072
3.9.19 18:02

Fimfárum, Doktor Proktor, Žáci Kopyto a Mňouk, Hrdý Budžes… :think:

Nejsou to tedy povidky, ale na kapitoly to rozdělené je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6114
3.9.19 18:07

@Jahru Zkuste povídky z jedné a druhé kapsy od K. Čapka, ty jsou nahrané každá zvlášť. Já je měla (a stále mám) hrozně ráda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2091
3.9.19 18:10
@Lama Lama píše:
PO kapitolách je snad všechno, ne? POvídky nevím. PO kapitolách byla serie Klofáci, Klouzáci, Duchaři… Prašina byla taky na kapitoly, Harry Potter taktéž, Doktor Proctor, Lichožrouti, Hurvínek…

Právě, že není. Velká část knížek, co máme je namluvená jako jedna dlouhá audiostopa (třeba 70 minut), takže se nedá jednoduše nastavit poslouchání např. kapitoly 2. Anebo máme špatné knížky :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2091
3.9.19 18:10

A všem děkuji za tipy :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12072
3.9.19 18:11

@Heivka Super nápad :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2091
3.9.19 18:20
@Heivka píše:
@Jahru Zkuste povídky z jedné a druhé kapsy od K. Čapka, ty jsou nahrané každá zvlášť. Já je měla (a stále mám) hrozně ráda.

To je dobý nápad. Např. Válka s mloky se líbila moc. Takže i povídky by mohly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
607
5.9.19 12:40

Tak u nás (syn 10 let) teď frčí Foglarovky (Rychlé šípy, Hoši od bobří řeky,..), Deník malého poseroutky, Hurvínek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama