Augmentace (zvětšení poprsí)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jitus5
Nováček 5 příspěvků 11.03.18 02:20
Augmentace (zvětšení poprsí)

Za 14dní jdu na konzultaci, měrím 166cm a vážím 56kg, pod prsama mám 73cm. Chtěla bych se tedy optat, jakou máte velikost implantátu + váhu a výšku? Jak jste spokojené? Já bych chtěla plné 3. Děkuji za info

Reakce:
Elektra
Kecalka 379 příspěvků 11.03.18 07:15

V dobe zákroku jsem mela 52kg. Vyska 168. Anatom 325ml. Prsa jako moje :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.05.18 18:46

Ahoj, mohu se k Vam pridat :kytka: augmentaci planuji na zacatku pristiho roku (momentalne cekame na stehovani a jeste neuplynula doba po kojeni vhodna, abych mola operaci podstoupit drive), na konzultaci si mam volat koncem prazdnin, aby byli v tuto dobu volné termíny…Chtela bych implantaty Motiva vkladane pres sacek..Nicmene s velikosti vaham, mam 47kg, 158cm a uzky hrudnik, takze uvidim co mi vlastne doktor rekne- predstava plne 3 (pod 300ml bych jit nechtela, ale opravdu nemam predstavu)

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >