Augmentace (zvětšení poprsí)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jitus5
Nováček 5 příspěvků 11.03.18 02:20
Augmentace (zvětšení poprsí)

Za 14dní jdu na konzultaci, měrím 166cm a vážím 56kg, pod prsama mám 73cm. Chtěla bych se tedy optat, jakou máte velikost implantátu + váhu a výšku? Jak jste spokojené? Já bych chtěla plné 3. Děkuji za info

Reklama

Reakce:

Elektra
Kecalka 369 příspěvků 11.03.18 07:15

V dobe zákroku jsem mela 52kg. Vyska 168. Anatom 325ml. Prsa jako moje :palec:

Anonymní  včera v 18:46

Ahoj, mohu se k Vam pridat :kytka: augmentaci planuji na zacatku pristiho roku (momentalne cekame na stehovani a jeste neuplynula doba po kojeni vhodna, abych mola operaci podstoupit drive), na konzultaci si mam volat koncem prazdnin, aby byli v tuto dobu volné termíny…Chtela bych implantaty Motiva vkladane pres sacek..Nicmene s velikosti vaham, mam 47kg, 158cm a uzky hrudnik, takze uvidim co mi vlastne doktor rekne- predstava plne 3 (pod 300ml bych jit nechtela, ale opravdu nemam predstavu)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Nevěsta Meghan: Před svatbou uniklo peprné video

Královna možná pozvedne obočí, ale nám „smrtelníkům“ přijde bližší. Jen... číst dále >

Ondřej Koptík o léčbě: Doživotní abstinence nebude jednoduchá!

Staronový milenec Hanky Gregorové Ondřej Koptík, který přiznal drogovou... číst dále >

Články z Ona Dnes

V druhé půli života jsou muži na ženách citově závislí, říká psycholog

Krize rodiny je podle psychologa Jeronýma Klimeše zákonitá a - jak dokládá... číst dále >

Co už byste nikdy neměli dělat, pokud chcete opravdu zhubnout

Plavková sezona se blíží a vaše předsevzetí zhubnout alespoň nějaké to kilo... číst dále >

Reklama