Augmentace (zvětšení poprsí)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jitus5
Nováček 5 příspěvků 11.03.18 02:20
Augmentace (zvětšení poprsí)

Za 14dní jdu na konzultaci, měrím 166cm a vážím 56kg, pod prsama mám 73cm. Chtěla bych se tedy optat, jakou máte velikost implantátu + váhu a výšku? Jak jste spokojené? Já bych chtěla plné 3. Děkuji za info

Reakce:

Elektra
Kecalka 377 příspěvků 11.03.18 07:15

V dobe zákroku jsem mela 52kg. Vyska 168. Anatom 325ml. Prsa jako moje :palec:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.05.18 18:46

Ahoj, mohu se k Vam pridat :kytka: augmentaci planuji na zacatku pristiho roku (momentalne cekame na stehovani a jeste neuplynula doba po kojeni vhodna, abych mola operaci podstoupit drive), na konzultaci si mam volat koncem prazdnin, aby byli v tuto dobu volné termíny…Chtela bych implantaty Motiva vkladane pres sacek..Nicmene s velikosti vaham, mam 47kg, 158cm a uzky hrudnik, takze uvidim co mi vlastne doktor rekne- predstava plne 3 (pod 300ml bych jit nechtela, ale opravdu nemam predstavu)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Uspěje album Vondráčkové Růže na rozdíl od propadáku The Perfect Kiss?

To, že její nový film The Perfect Kiss je propadák, ji neodradí od další... číst dále >

Řeším Jirkovy dluhy a jsem ve stresu! Andrea Pomeje vysvětlila svůj údajný nezájem

Zatímco nejlepší kamarád Jiřího Pomejeho Pavel Pásek a jeho tatínek Jiří... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >