Augumentace prsou zkušenosti

Anonymní
6.8.20 09:23

Augumentace prsou zkušenosti

Ahoj holky, chci se zeptat na zkušenosti s augumentací, silně nad ní uvažuji je to něco co chci od 16, plánuji ti začátkem příštího roku (bude mi 24let děti nemám) k maru primáři Vřeskému. Je vyhlášený ve svém oboru; ovšem že mám nahnáno po tom co jsem prolezla kde jakou diskuzi, jenže na str. Omazlení a pod jsou realitně staré cca 2009-2013 nejčastěji a samozřejmě jde i dopředu chirurgie, ale co mě zaráži například prasknutí implantátu již po roce dvou pěti, a podobně jak se to řeší má s tím někdo osobní zkušenost? Implantáty uvádí že maji doživotní záruku při čemš jsem se dočetla že jen 10let je v takovém případě reoperace zdarma? Co mě děsí ještě víc je to že tělo nepříjme implantát a musí se vyndat a chodit zrhuba 6 měsícu bez něj. Mám z toho celkem nahnáno, je tu někdo kdo má augumentaci? Litujete toho nebo ne? Také mě zajímá to že to není levná záležitost a v případě reoperace jste platili zase cca 70tisíc? Je to drahý špást a já na to šetřila a stále došetřuji nějakou výši co když budu muset znova za 5 let??? Děkuji za informace :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
6.8.20 09:33

Nelituji a šla bych znovu. Vše bylo bez komplikací. Je to už 12 let. Prsa jsou i po jednom dítěti a tolika letech pořád krásná. Co se týká komplikací a ty opravdu mohou nastat…Smlouva, kterou podepisuješ, je nastavena velmi dobře na ochranu dané kliniky. Nepočítej s tím, že by za 5 nebo dokonce 10 let byl nárok na nějakou reoperaci zdarma. Ani pokud tvé tělo implantát nepřijme, nebo se vytvoří kapsule…další takové případné operace budeš platit sama. Takže vyždímat se z posledních peněz kvůli augmenraci není rozumné a dobře tu finanční stránku zvaž.

• Citovat
  • Nahlásit
15462
6.8.20 09:42
@Anonymní píše:
Nelituji a šla bych znovu. Vše bylo bez komplikací. Je to už 12 let. Prsa jsou i po jednom dítěti a tolika letech pořád krásná. Co se týká komplikací a ty opravdu mohou nastat…Smlouva, kterou podepisuješ, je nastavena velmi dobře na ochranu dané kliniky. Nepočítej s tím, že by za 5 nebo dokonce 10 let byl nárok na nějakou reoperaci zdarma. Ani pokud tvé tělo implantát nepřijme, nebo se vytvoří kapsule…další takové případné operace budeš platit sama. Takže vyždímat se z posledních peněz kvůli augmenraci není rozumné a dobře tu finanční stránku zvaž.
@Anonymní píše:
Ahoj holky, chci se zeptat na zkušenosti s augumentací, silně nad ní uvažuji je to něco co chci od 16, plánuji ti začátkem příštího roku (bude mi 24let děti nemám) k maru primáři Vřeskému. Je vyhlášený ve svém oboru; ovšem že mám nahnáno po tom co jsem prolezla kde jakou diskuzi, jenže na str. Omazlení a pod jsou realitně staré cca 2009-2013 nejčastěji a samozřejmě jde i dopředu chirurgie, ale co mě zaráži například prasknutí implantátu již po roce dvou pěti, a podobně jak se to řeší má s tím někdo osobní zkušenost? Implantáty uvádí že maji doživotní záruku při čemš jsem se dočetla že jen 10let je v takovém případě reoperace zdarma? Co mě děsí ještě víc je to že tělo nepříjme implantát a musí se vyndat a chodit zrhuba 6 měsícu bez něj. Mám z toho celkem nahnáno, je tu někdo kdo má augumentaci? Litujete toho nebo ne? Také mě zajímá to že to není levná záležitost a v případě reoperace jste platili zase cca 70tisíc? Je to drahý špást a já na to šetřila a stále došetřuji nějakou výši co když budu muset znova za 5 let??? Děkuji za informace :palec:

A nepomohl by lépe psycholog? Opravdu myslíš, že ty našroubované plastové věci jsou krásné?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.8.20 09:46
@Anonymní píše:
Nelituji a šla bych znovu. Vše bylo bez komplikací. Je to už 12 let. Prsa jsou i po jednom dítěti a tolika letech pořád krásná. Co se týká komplikací a ty opravdu mohou nastat…Smlouva, kterou podepisuješ, je nastavena velmi dobře na ochranu dané kliniky. Nepočítej s tím, že by za 5 nebo dokonce 10 let byl nárok na nějakou reoperaci zdarma. Ani pokud tvé tělo implantát nepřijme, nebo se vytvoří kapsule…další takové případné operace budeš platit sama. Takže vyždímat se z posledních peněz kvůli augmenraci není rozumné a dobře tu finanční stránku zvaž.

No já právě četla smluví podmínky od různých značek ať už motiva a podobně, a tam píšou že za pokud praskne implantát nebo se vytvoří kapsule danná firma poskytne výměnu zdarma ovšem hospitalizaci a práci chirurga hradíš proto nad tím váhám a mám obavy když jsem četla od xholech že jim implantát prasknul třeba už po dvou letech. Tak k čemu je ta “celozivotní” nebo “10” letá záruka jak se branit v takovém ošemetném případě.? Nejčastěji je chyba na straně operátora malá kapsa na implantát nebo implantát uložený příliš hluboko pod sval že se takzvaně jak holky psali odřel o ostré žebra a tím padem prasknul

• Citovat
  • Nahlásit
2562
6.8.20 09:46

Doživotní záruka znamená, že v případě potíží s implatátem jej výrobce vymění, rozhodně to neznamená, že implantát vydrží navždy a nemůže se s ním nic stát.
Implantáty nepraskají jen tak, většinou jde o „špatné zacházení“… nedodržení léčebného režimu, autonehoda, úraz… výrobní vady jsou velmi vzácné, většinou k nim nedochází, ale nelze je vyloužit…
70 tis. je běžná cena, s reoperací zdarma nepočítej.
To, že tělo implantát nepřijme se děje, ale ne moc často, s kapsulací je to horší, ta se dřív nebo později objevit může a není k tomu žádná prevence…
Klidně se ptej, sice implantáty nemám, ale pracuji na plastice víc, jak deset let…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.8.20 09:50
@pohledzdruhestrany píše:
A nepomohl by lépe psycholog? Opravdu myslíš, že ty našroubované plastové věci jsou krásné?

Psycholog? K čemu je to něco sčím jsem se nesrovnala od puberty prsa mám prd nic ještě povysle směrem dolu tvar do špičky, vzdycky jsem se styďela hrozně před přítelem mi trvali ťreba půl roku než jsem se bez ostychu byla schopná ukazat a spokojená nejsem furt je to nemco ženského a nechci vypadat celý život jak plochá dvanáctka a ještě k tomu s věšákama

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
951
6.8.20 10:58

Já cvičím, sportuju a snažím se i nějak jíst (byť teda zrovna mám jeden lázeňský oplatek ke kafi), abych vypadal nějak a byl s tím spokojen. Mám si taky hledat psychologa? Její představa, jak by chtěla vypadat se bohužel nedá získat cvičením ani dietou. Ale je dosažitelná. Tak proč si za tím nejít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.8.20 11:07
@gabrriel píše:
Já cvičím, sportuju a snažím se i nějak jíst (byť teda zrovna mám jeden lázeňský oplatek ke kafi), abych vypadal nějak a byl s tím spokojen. Mám si taky hledat psychologa? Její představa, jak by chtěla vypadat se bohužel nedá získat cvičením ani dietou. Ale je dosažitelná. Tak proč si za tím nejít.

Přesně tak já cvičím sportuju zhubla jsem hodně a jak to býva prsa šli jako prvnil dolů nebo neměla jsem tam ani předtím bůh vi co, teď tam nemám nic ale děsím se těch kompikací a podobných věci které mohou nastat a nemusím být finančne gramotná v tu dannou chvíli, kazďopádně chci vést kvalitní život být štasná mit sebevědomí (zdravé) a citít se fajn, nevidím na tom nic špatneho já si cvicěním ani posiliváním krásné prsa nevykouzlím je to ženské ještě jsem tvar hrušky nahoře utlá a ve spod široká. Achjo tak prosím nepiš te mi ať jdu k psychologovi.. stačí že poslouchám mou mamku, hledám tu ženy které mají z augumentaci zkušenosti a poradí mi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15462
6.8.20 11:27
@gabrriel píše:
Já cvičím, sportuju a snažím se i nějak jíst (byť teda zrovna mám jeden lázeňský oplatek ke kafi), abych vypadal nějak a byl s tím spokojen. Mám si taky hledat psychologa? Její představa, jak by chtěla vypadat se bohužel nedá získat cvičením ani dietou. Ale je dosažitelná. Tak proč si za tím nejít.

Takže se do budoucna naformatujeme do unifikovanych plastových kuliček a budeme všichni nádherně stejný a konečně šťastný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
951
6.8.20 11:42
Takže se do budoucna naformatujeme do unifikovanych plastových kuliček a budeme všichni nádherně stejný a konečně šťastný.

Názor jak z vysoké školy života… Nikdo nepíše, že chceme vypadat unifikovaně, chceme vypadat, tak jak si přejeme my sami. Já i autorka se chceme líbit sami sobě v zrcadle. A až pak jestli se to bude líbit někomu dalšímu je bonus.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15462
6.8.20 11:59
@gabrriel píše:
Názor jak z vysoké školy života… Nikdo nepíše, že chceme vypadat unifikovaně, chceme vypadat, tak jak si přejeme my sami. Já i autorka se chceme líbit sami sobě v zrcadle. A až pak jestli se to bude líbit někomu dalšímu je bonus.

No ta touha po individualite je vidět z módy napichanych kachních pysků, jedna huba stejně nateklá jak druhá. A ne, autorka chce jen to, co většina pokládá za krásné, vůbec nejde o její vnitřní pocit. Kdyby většina pokládala za krásné špičky a za nekrásné oblé dvojky, rozhodně na operaci nepůjde. Jediný o co jde je tzv. silná frndapower.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15462
6.8.20 12:03
@Audreyxoxo píše:
Přesně tak já cvičím sportuju zhubla jsem hodně a jak to býva prsa šli jako prvnil dolů nebo neměla jsem tam ani předtím bůh vi co, teď tam nemám nic ale děsím se těch kompikací a podobných věci které mohou nastat a nemusím být finančne gramotná v tu dannou chvíli, kazďopádně chci vést kvalitní život být štasná mit sebevědomí (zdravé) a citít se fajn, nevidím na tom nic špatneho já si cvicěním ani posiliváním krásné prsa nevykouzlím je to ženské ještě jsem tvar hrušky nahoře utlá a ve spod široká. Achjo tak prosím nepiš te mi ať jdu k psychologovi.. stačí že poslouchám mou mamku, hledám tu ženy které mají z augumentaci zkušenosti a poradí mi.

A tvoje štěstí je odvozeno od krásných prsou? Tak to gratuluji, to máš před sebou sice jednoduchý, ale krásně šťastný život.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5517
6.8.20 12:10

Zkladatelko, proc chces vypadat unifikovane? Protoze ti od mala media otriskavaji o hlavu fotografie dokonaleho, umeleho poprsi. Problem nejsou tva prsa, problem je v hlave. I mala prsa jsou krasna, krasna jsou i prsa, ktera podlehaji gravitaci, jenom medialni mytus krasy chce zenam nakecat, ze ne.
Cim vic bude zen zakomplexovanych ze svych prirozenych, hezkych a zdravych pohlavnych organu, tim vic posype plasticka chirurgie, jeji zisky jsou zavratne. Nespokojenej klient - dobrej klient. Protoze pokud se zeny budou mit rady jake jsou, ten obludnej byznys jim padne.
Lekari uvadeji, ze 90 % labioplastik je zbytecnych. Myslim, ze u augmentace to bude podobne.
Dnes uz vime, ze implantaty muzou zpusobit zdravotni problemy, poruchy imunity, rakovinu BIA-ALCL a dalsi problemy, o tom se ale moc nepise.

koukni si toto, modelka vysvetluje, proc si nechala vybrat implantaty : Preju zvazeni s cistou hlavou :kytka:
https://www.youtube.com/watch?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1865
6.8.20 12:37

Mě je teda jedno, co si narveš do hrudníku, ale když už chceš být přesvědčivá, tak si zapamatuj, že chceš jít na augmentaci Augumentace je kostní regenerace, která slouží k zvětšení objemu kostní tkáně a využívá se v zubní implantologii, to bys asi pod bradavkama mít nechtěla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
951
6.8.20 13:20
@carsa píše:
Mě je teda jedno, co si narveš do hrudníku, ale když už chceš být přesvědčivá, tak si zapamatuj, že chceš jít na augmentaci Augumentace je kostní regenerace, která slouží k zvětšení objemu kostní tkáně a využívá se v zubní implantologii, to bys asi pod bradavkama mít nechtěla.

Augumentace je obecný název pro cokoliv co něco vylepšuje. Takže stomatologická augumentace řeší špatné zuby, augumentace prsou „zlepšuje“ prsa… už před 15 lety jsem augumentoval zbraně v počítačových hrách pomocí krystalů, takže to není nijak nový pojem. Případně trošku novější - augumentovaná realita. Aneb možnosti nových technologii v kamerách a displejích.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama