Aulin na bolest břicha

104
1.7.20 20:42

Aulin na bolest bricha

AHoj holky, mám otázku. Už od pondělí mě bodá v podbrisku a mám řídkou stolici. Dnes jsem byla u doktora, samozřejmě klasicky jak je to u mého obvodního zvykem mi na to nedokazal poradně nic říct. Pravděpodobně jsem musela sníst něco špatného.. ale tvrdil ze to muže být i virové. Predepsal mi jen algifenky a ercefuryl. Jenže mě ty kapky nezabiraji. Nevíte zda mohu na bolesti bricha použit Aulin? Vim ze se hodně používá na bolesti hlavy či zuby a svalstvo s klouby.. tak abych si ještě něco neprivodila :D :hug: dekuju moc za odpovědi :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

21212
1.7.20 20:45

Nevím, jestli ještě víc nezatíží žaludek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59697
1.7.20 21:07

@Terdie aulin nebrat, je to srajda..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2992
1.7.20 21:14

Tak jsi měla spíš navštívit chirurgickou ambulanci. Aulin není na bolest břicha vhodný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.7.20 21:24

Se divim, že ti ten Algifen nezabral. Kolik těch kapek bereš? V principu lze v jedné dávce dát až kolem 50 kapek, bych se fakt divila, kdyby nezabral. Jinak jsi dostala v podstatě to jediný, co ti tvůj doktor mohl předepsat, na srajdu neexistuje žádnej zázračnej lék. Buď ti to zejtra po ercefurylu zmizí, nebo máš možná úplně rozhozenou střevní mikrofloru a bude to chtít nějakou dlouhodbější léčbu. Předpokládám, že tě prhmatal, jestli to není slepák

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1585
1.7.20 21:26

A co enterol?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
104
1.7.20 21:27

@Pruhovaný_mýval
Jojo to přehmatal. Já měla pondělí úterý horečky. A mirne zlobila hlava. Dneska v normě. Jenom nesnesitelny bodání v podbrisku.
Algifenove kapky jsem si dneska vzala 2× po 25 kapkach, co mám předepsané na krabičce :nevim:

Příspěvek upraven 01.07.20 v 21:29

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
104
1.7.20 21:28

A ten Aulin teda raději vynechám, taky jsem si nebyla jistá.. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3695
1.7.20 21:33

Toho Algifenu si muzes vzit opravdu vic, Aulin bych urcite nebrala. A mozna bych sla zitra na gyndu nebo chirurgii, jestli ty bodave bolesti v podbrisku nejsou neco jineho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.7.20 21:35
@Terdie píše:
@Pruhovaný_mýval
Jojo to přehmatal. Já měla pondělí úterý horečky. A mirne zlobila hlava. Dneska v normě. Jenom nesnesitelny bodání v podbrisku.
Algifenove kapky jsem si dneska vzala 2× po 25 kapkach, co mám předepsané na krabičce :nevim:Příspěvek upraven 01.07.20 v 21:29

Hele, zní to buď jako otrava z jídla nebo nějaká virová sračička. Na nesnesitelné křeče lze podat až 53 kapek 4× denně (jako to ti žádnej lékárník nikdy na krabičku nenapíše, ale dá se to). Jestli jsi užila 2×25, tak vyčkej tak 6 hodin od poslední dávky a naordinuj si 40 kapek. Na Aulin kašli, ten ten žaludek ještě rozdráždí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
104
1.7.20 21:39

@Pruhovaný_mýval
Já tam měla nějakou mezeru mezi další dávkou. Ale nedala jsem si tolik, to je fakt. Tak já si vezmu kdyžtak kolem pulnoci až půjdu spat. Naposledy jsem měla asi v 6 hodin no.
Jen se modlím abych to přežila zítra na odpoledni :D..
Snad to brzy prejde. A dekuju :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.7.20 21:43
@Terdie píše:
@Pruhovaný_mýval
Já tam měla nějakou mezeru mezi další dávkou. Ale nedala jsem si tolik, to je fakt. Tak já si vezmu kdyžtak kolem pulnoci až půjdu spat. Naposledy jsem měla asi v 6 hodin no.
Jen se modlím abych to přežila zítra na odpoledni :D..
Snad to brzy prejde. A dekuju :kytka:

Hele, jestli je ti zle, nech si napsat neschopenku na zejtra. Aby ses tam víš co, nepotento :lol: V 11 si dej ten Algifen, vyspi se a zejtra už to bude lepší

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
104
1.7.20 21:46

@Pruhovaný_mýval
Oni mi ji ani nenabidli.. musím změnit doktora. Mě už 2× zanedbali a dohadovat se tam s nima nebudu aby mi vypisovali neschopenku. To holt nějak zkusim raději prezit :mrgreen:
Dneska jsem akorát volala jestli by mi tam nedali na dnes volno, ale zítra jit musím :)
A počítám, ze se tam potento :lol: :mrgreen: jen je otázka jestli to stihnu na toalety :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.7.20 21:54
@Terdie píše:
@Pruhovaný_mýval
Oni mi ji ani nenabidli.. musím změnit doktora. Mě už 2× zanedbali a dohadovat se tam s nima nebudu aby mi vypisovali neschopenku. To holt nějak zkusim raději prezit :mrgreen:
Dneska jsem akorát volala jestli by mi tam nedali na dnes volno, ale zítra jit musím :)
A počítám, ze se tam potento :lol: :mrgreen: jen je otázka jestli to stihnu na toalety :mrgreen: :mrgreen:

No a řekla sis o ni? Vzít si neschopenku není žádná ostuda. Stejně když ti bude šoufl, v tý práci nic neuděláš, akorát se to bude zbytečně táhnout. Normálně se fakt nežinýruj, když ti bude špatně, tak si zajdi do ordinace a řekni, že se sračkou do práce nemůžeš, ať ti napíšou na den neschopenku. To není dohadování se, je to úplně běžná praxe. Přeju brzké uzdravení :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3829
1.7.20 22:01
@Terdie píše:
AHoj holky, mám otázku. Už od pondělí mě bodá v podbrisku a mám řídkou stolici. Dnes jsem byla u doktora, samozřejmě klasicky jak je to u mého obvodního zvykem mi na to nedokazal poradně nic říct. Pravděpodobně jsem musela sníst něco špatného.. ale tvrdil ze to muže být i virové. Predepsal mi jen algifenky a ercefuryl. Jenže mě ty kapky nezabiraji. Nevíte zda mohu na bolesti bricha použit Aulin? Vim ze se hodně používá na bolesti hlavy či zuby a svalstvo s klouby.. tak abych si ještě něco neprivodila :D :hug: dekuju moc za odpovědi :srdce:

Aulin rozhodně ne. Začal bych s endiaronem, Pancreolanem a Cholagolem. To co popisuješ, může být projevem zánětu slinivky, žlučníku. Endiaron vydesinfikuje střeva a Pancreolan uklidní slinivku, Cholagol žlučník. Když to nepřejde, tak sono břicha.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama