Autem od mostu přes Jordán na Prahu

339
20.6.13 18:12

Autem od mostu přes Jordán na Prahu

Ahoj,

poradí někdo, jak se dostat od mostu přes Jordán nejlépe na směr Praha? Vím, že je více možností, vloni tam byla objížďka, takže jsem jela dle objížďky, dojela jsem ke kruhovému objezdu a pak jsem se jakoby vracela na směr Praha. Je to tak stále, nevíte někdo? Jednou jsem tu trasu také jela se známým, ale ten zase odbočil na směr Tábor a nějak to objel (ale také se nakonec dostal na směr Praha), tak nevím, jak je to nejlepší? Pojedu tudy po delší době, tak se bojím, abych nebloudila..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25231
20.6.13 18:26

A pojedete po dálnici nebo po,,starý,,?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
339
20.6.13 18:35

Raději po dálnici, ale jestli znáš dobře obě trasy, budu moc ráda, když popíšeš „nájezd“ na obě…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
essmy(neprihlasena)
20.6.13 19:12

Od jakyho mostu? od černých mostů nebo od mostu od bechyně?

• Citovat
  • Nahlásit
339
21.6.13 13:19

Ahoj, nevím, přesně, které mosty myslíš, moc to tam neznám, jela bych směrem od Opařan přes ten most před Jordán…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25231
21.6.13 14:09

Tak pokud pojedeš přes most, tak tam jsou ukazatele poměrně dobře.

@essmy(neprihlasena) píše:
Od jakyho mostu? od černých mostů nebo od mostu od bechyně?

prosím tě a kde je v táboře most přes jordán od bechyně? a na černých mostech je jordán, kde přesně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
339
21.6.13 17:35

Ahoj,
takže když pojedu podle ukazatele rovně na Prahu, dál myslíš, že už je to značené dobře, že podle ukazatelů dojedu? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
339
13.6.15 20:48

Ahoj, obnovuji diskuzi, jela jsem tuto trasu dnes jako spolujezdec a čeká mě v létě, kdy pojedu sama, je tam zase objížďka, ale jiná :) co jsem si zapamatovala: přejedu most přes Jordán, pak jedu směr Praha a pak už si jen pamatuji, že se přejíždí nějaká křižovatka a za chvíli najedu na novou dálnici, ale už si nepamatuji, jak se dojede k té křižovatce, zdálo se mi, že je to nějak divně značené, je tu někdo, kdo tu trasu jezdí a přesně by mi popsal, kudy na tu novou dálnici od mostu (při té stávající objížďce?) Díky :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat