Autem od tunelu Blanka směr Prosek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Cassy25
Kecalka 269 příspěvků 14 inzerátů 11.02.18 15:04
Autem od tunelu Blanka směr Prosek

Ahoj, jezdíte tudy někdo? Zdálky (když jsem jela po mostě Barikádníků) kolem jako spolujezdec) jsem si všimla nových sloupků - jsou ty sloupky umístěny mezi připojovacím a průběžným pruhem (na konci mostu Barikádníků, když se vyjíždí z nájezdu) kvůli řazení? (aby se auta neřadila do průběžného pruhu dříve, než mají)?… Když jsem tudy jela autem naposledy, ještě tam sloupky nebyly… předem díky..

Reakce:
AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1647 příspěvků 11.02.18 15:17

Tam blbnou, za minulý rok se tam měnilo DZ asi 4×. :roll:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Gigantická prsa i hrátky s ananasem! Vémolova Lela ukázala své nahé tělo v plné kráse

Miluje své plastikami upravené tělo a nestydí se ho ukázat! Slovenská... číst dále >

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >