Reklama

Autem od tunelu Blanka směr Prosek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Cassy25
Kecalka 259 příspěvků 10 inzerátů 11.02.18 15:04
Autem od tunelu Blanka směr Prosek

Ahoj, jezdíte tudy někdo? Zdálky (když jsem jela po mostě Barikádníků) kolem jako spolujezdec) jsem si všimla nových sloupků - jsou ty sloupky umístěny mezi připojovacím a průběžným pruhem (na konci mostu Barikádníků, když se vyjíždí z nájezdu) kvůli řazení? (aby se auta neřadila do průběžného pruhu dříve, než mají)?… Když jsem tudy jela autem naposledy, ještě tam sloupky nebyly… předem díky..

Reklama

Reakce:

AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1546 příspěvků 11.02.18 15:17

Tam blbnou, za minulý rok se tam měnilo DZ asi 4×. :roll:

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >