Autista a chození na WC co dvě minuty

Anonymní
15.5.17 13:34

Autista a chození na WC co dvě minuty

Ahoj, omlouvam se za anonymm.

Moc prosím o radu, už jsem na pokraji sil…

Dcera ma šest let, diagnóza nejasna. Podle všech psychiatrů i psychologů vývojová dysfázie. Dle Aply autismus.

Začalo to před dvemi měsíci, stěžovala si, ze ji bolí curat. Nasadila jsem lichorerisnici, urinal atd. Porad se to nezlepsovalo, tak jsme byli u pediatra. Moč čistá, to jsem tak nějak tušila. Doma mám také podobné testy. Nic nám nenapsal. Zkusila jsem i Homeo, to celkem zabralo.
Ale porad chodí fakt i co dvě minuty na záchod. A samozřejmě brečí někdy az hystericky. Už nevím, co mám dělat.

Poradil by někdo? K psych. jdeme příští čtvrtek.

Děkuji
J.

P. s. domluvit se s ni nedá, moc nemluví, nerozumí…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5740
15.5.17 13:38

Vykašlala bych se na pediatra a zavolala na urologii a zeptala se. Tam tě odkážou na dětskou. Urologické poradny bývají v krajských nemocnicích, nechci tě strašit, ale může být problém někde uvnitř a je třeba podle mě udělat sono. Předej je upozorni, že dcera špatně spolupracuje, aby s tím počítali a ona z toho neměla příliš trauma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8841
15.5.17 13:52

Jestli byla moc odzkousena jen v ordinaci, tak muze mit zanet i kdyz jim to vyslo nevativni, je to jen informativni. Moje dcera taky mela u pediatra negativni moc a kdyz se moc poslala do laboratore a na kultivaci, vysel jim silnej zanet. Jo, a jeste by se bokem mohli poresit roupi, ono to casto souvisi s mocovymi problemy i gynekologickymi zanety.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.5.17 13:55

Určo zkus ještě doktora. Mě jednou vycházela moč taky OK, ale bolest hrozná. Nakonec to byly kvasinky, mrchy se chytily i na močovou trubici 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
875
15.5.17 13:59

@Tarinka naprosto stejně u nás. Naše dr. raději posílá do laborky, a odpoledne volala, ze tam je něco menšího, ze máme dělat hypermanganove koupele a druhý den ráno přinést znovu moč a to volala uz dopoledne, ze je tam zhoršení a běžela jsem pro antibiotika. Takže než strašit urologickou poradnou, raději bych požádala o tu laborku. Tam to ale bude chtít co nejvíc sterilní. Ja mám podobnou dceru 3 roky, PAS a VD. Jakékoli takové vyšetření by muselo proběhnout v narkoze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
61
15.5.17 14:00

Moje dcera mela taktez v ordinaci moc negativni. Mudr. poslala do laboratore a vysel silny zanet. Sla bych znovu a chtela laboratorni rozbor. Moji dceri nikdy brusinky atp. nezabraly. Preji hodne sil

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
875
15.5.17 14:02

A ještě jsem chtěla dodat, že jednou z toho taky byly roupy, které nebyly vidět, ale bylo to tam hrozně podrážděné a ten prášek co se na to dává okamžitě pomohl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9292
15.5.17 14:04
@Anonymní píše:
Ahoj, omlouvam se za anonymm.

Moc prosím o radu, už jsem na pokraji sil…

Dcera ma šest let, diagnóza nejasna. Podle všech psychiatrů i psychologů vývojová dysfázie. Dle Aply autismus.

Začalo to před dvemi měsíci, stěžovala si, ze ji bolí curat. Nasadila jsem lichorerisnici, urinal atd. Porad se to nezlepsovalo, tak jsme byli u pediatra. Moč čistá, to jsem tak nějak tušila. Doma mám také podobné testy. Nic nám nenapsal. Zkusila jsem i Homeo, to celkem zabralo.
Ale porad chodí fakt i co dvě minuty na záchod. A samozřejmě brečí někdy az hystericky. Už nevím, co mám dělat.

Poradil by někdo? K psych. jdeme příští čtvrtek.

Děkuji
J.

P. s. domluvit se s ni nedá, moc nemluví, nerozumí…

Měla jsem to se synem. Bylo to psychického rázu, bylo to období cca 3 měsíce. Proste chodil s každou kapkou. Všechna vyšetření v pořádku, přestalo to samo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
568
15.5.17 14:09

Moč nech poslat na kultivaci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.5.17 14:18

Moc všem děkuji za odpovědi. Zapomněla jsem napsat důležitou věc. Toto dělá jen semnou. Když je ve školce nebo s někým jiným, tak to nedělá.

J.

• Nahlásit
  • Citovat
8841
15.5.17 14:18

Vyzvedni si u pediatra skumavku na laboratorni odber, nekdy davaj dve. Jedna by mela byt s zlutym vickem. A odebrat ranni moc a s tou hned rano k pediatrovi. Pokud dcera odmita curat do skumavky, tak holt budete muset na tu urologii. A nech si napsat Vermox na ty roupy, davaj to bez nejakejch hroznejch vysetreni, tim se urco nic nezkazi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8841
15.5.17 14:20
@Anonymní píše:
Moc všem děkuji za odpovědi. Zapomněla jsem napsat důležitou věc. Toto dělá jen semnou. Když je ve školce nebo s někým jiným, tak to nedělá.J.

Stejne bych tu moc nechala vysetrit laboratorne. Muze mit problemy s tim sverit se nekomu s bolesti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.5.17 14:20

Roupy, nemá. Jak už jsem psala výše, dělá to jen, když je semnou. Tak já nevím :/

Podle pediatra to ma psychologicke

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
15.5.17 14:22

@Pam12 moc děkuji, takže vám nic nezabralo, jen čas?

• Nahlásit
  • Citovat
9292
15.5.17 14:57
@Anonymní píše:
@Pam12 moc děkuji, takže vám nic nezabralo, jen čas?

Jj přesně tak. 2× jsme měli moč na kultivaci. Ono to začalo nachlazením, takže ze začátku na ten záchod asi fakt potřeboval a pak si zvyknul na ten pocit, ze tam musí chodit s každou kapkou. Jeden den jsem si delala čárky, a fakt sel ta hodinu cca 40×.
Tam co nám poradili na nefrologii… dostali jsme takovou tabulku, kde jsme měli zaznamenávat kolik toho za den vypije a kolik vycura. A změřit ranní objem moči. Následně bylo doporučeno to proste neřešit a fakt to přešlo samo, proste se ty intervaly s snižovaly postupně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama