Reklama

Autista a vlekly prujem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tarjei
Závislačka 3943 příspěvků 03.01.18 06:33
Autista a vlekly prujem

Desstilety syn s tezkym autismem a stredni mentalni retardaci ma uz pres dva tydny prujem. Neni to vodove, je to proste ridke a beha po malych mnozstvich treba petkrat za sebou, nez se vyprazdni a treba pul dne pak nejde na wc. Nemel teplotu, neni dehydrovany, normalne pije, ji, je vesely, nehubne. Davala jsem lactobacily, pak enterol. Ty laktobacily zkraje pomahaly, pak prestaly. Skocim k dr pro steticku na vyter ale premyslim, co s nim…dieta nehrozi, neji temer nic normalniho, v podstate se zivi hlavne hranolkama.
Mam pokracovat v tech lactobacilech a davat vic, nebo zkusit Hylak..nebo ze by Smectu? Uz se to dost tahne, tohle mel naposledy pred peti lety jako malej a to prestalo po lactobacilech od Swiss. Mozna ze mu jich davam malo, fakt uz nevim, co zkusit dal. Diky za rady a napady.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Tarjei
Závislačka 3943 příspěvků 03.01.18 06:41

Jo a nikdo to od nej nechytil…on ma teda zlozvyk, olizuje si konecky prstu, nedivim se, ze ho neco prohani…jen nevim co na to…

yummymummy 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.18 06:49

@Tarjei jej, to je mi líto, taky mám autistu, taky tohle měl před časem. Pomohla úprava stravy a omezení stresu. Oni často můžou mít zažívací potíže z toho stresu, blbé je, že stres si dokážou vyrobit ze sebemenší běžné věci.
Slyšela jsi o gaps? Já nevěřila, že dcera může kdy jíst něco jiného, než špagety a čokoládu, dnes jí salát a všechnu zeleninu a vše, co dřív odmítala, a ještě ráda a s gustem.

Tarjei
Závislačka 3943 příspěvků 03.01.18 06:53

@yummymummy on nebyl nikdy tímhle směrem citlivej. V sesti komplet bez plen, zadny zacpy stresovy, dojde si na wc kdekoliv a no problem. No jo, slysela, jenze nevim jak ho donutit jist neco jinyho nez ty jeho hnusy…

yummymummy 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.18 06:54

@Tarjei no to taky mohl olíznout nějaký hnus a třeba dostat roupy, uvidíš podle stěrů, oni jsou hrozný čuňata.
Enterogel je na to prý taky dobrý.

mau-mau
Závislačka 3171 příspěvků 03.01.18 06:56

Já mám dítě trpící na průjmy a bez čeho se nevzdaluji z domu, to je endiaron. Vynálezce by měl dostat Nobelovu cenu :palec: Takže ENDIARON :palec: Pomůže už jeden. Dávám od malička, to jsem začínala, teď jsme na půlce. 10 letému bych dala už celý.

Tarjei
Závislačka 3943 příspěvků 03.01.18 06:57

@yummymummy roupy uz mel nejmladsi syn, autik to od nej tehdy ani nechytil..
Enterogel je neco o hodne jinyho nez Enterol?
Dostanu do nej jen leky smichatelne s pitim…

Tarjei
Závislačka 3943 příspěvků 03.01.18 06:58

@mau-mau jo to jsem chtela udelat hned. Jenze, to se pry musi spolknout vcelku. To dite neda.

mau-mau
Závislačka 3171 příspěvků 03.01.18 07:05
@Tarjei píše:
@mau-mau jo to jsem chtela udelat hned. Jenze, to se pry musi spolknout vcelku. To dite neda.

nemusí. tehdy ročákovi jsem to drtila a dneska si to kouše sám. celý by to nespolkl ani náhodou. nemusí se to polykat celé, neboj :palec: hodila bych to do tvarohu třeba, a kdyby ne, tak v něčem rozmíchat. potahované je to proto, že je to hnusné. tak pro ty normální lidi, ale kdo chce drtit, může. Alespoň já to tak dělám při každém průjmu, a zabere to. Už ani nic jiného nekupuju, a to jsem vyzkoušela opravdu snad všechno na trhu :roll:

Tarjei
Závislačka 3943 příspěvků 03.01.18 07:08

@mau-mau tyjo a lekarnice mi tvrdila, ze se to musi spolknout vcelku. Ze to jinak nejde.

Malike
Extra třída :D 11639 příspěvků 03.01.18 08:05

@Tarjei a co smecta? Nebo rozdrtit živočišné uhlí.
Jinak chápu se stravou, ale aspoň u nás má rád aspoň ty rohlíky s piškoty, takže u průjmu nasazují to.

Tarjei
Závislačka 3943 příspěvků 03.01.18 08:07

@Malike prave premejslim nad tou Smectou, do piti jsem mu soupla Hylak…

Malike
Extra třída :D 11639 příspěvků 03.01.18 10:33
@Tarjei píše:
@Malike prave premejslim nad tou Smectou, do piti jsem mu soupla Hylak…

Smecta jsem měla když jsem letěla s prckem do Tuniska kde jsou jiné bakterie.
Má být nejlepší a je rozpustná v pití.

Tarjei
Závislačka 3943 příspěvků 03.01.18 10:37

Tak jsem se byla poradit v lekarne. Lekarnice mi doporucila probiotika Biopron, prej jsou supersilny a urcite pomuzou. Tak pak schvalne napisu jestli to zabralo. Prej v tech levnejsich probioticich je tech bakterii málo..

mau-mau
Závislačka 3171 příspěvků 03.01.18 11:09

Děti ještě jako probiotika pily enterinu nebo probacin. flaštička denně. probacin je ale na objednání, to málokde mají, protože je to docela drahý. A ten endiaron mám fakt vyzkoušený na synovi x-krát drcený ;) Ale už ti to nebudu vnucovat, evidentně nemáš zájem ;) hlavně, aby mu něco pomohlo :palec:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Byla slepá, spalující a šílená, říká o lásce k ženatému Štaidlovi Zelenková

Od mládí byla rebel a bohém se vším všudy. Zpěvačka Jitka Zelenková (68)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >