Auto na ovládání pro 3letého - zvládne to?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Innka12
Stálice 77 příspěvků 30.11.10 12:46
Auto na ovládání pro 3letého - zvládne to?

Ahoj chci se zeptat, máme doma 3letého klučinu a přemýšlíme, že by mu Ježíšek donesl nějaké auto na ovládání, ale chci se zeptat, zda máte zkušenosti, jestli děti i v tomto věku už to ovládání zvládají a nebo jaké se vám osvědčilo. Vím,že jsou i autíčka už od 2 let ale to mi zas příjde už pro menší děti. Díky :-D

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
ivik21
Generální žvanilka 20293 příspěvků 30.11.10 12:49

:mrgreen: možná jo,ale tatínek určitě :wink:

my ho koupili taky ve 3letech a autko jezdí doteď, je to „džíp“ na vyšších kolech a podvozku a přejede i práh…

Wiolla
Echt Kelišová 8912 příspěvků 30.11.10 12:57

My máme policejní auto na dálkové ovládání. Na ovladači je jen jízda dopředu a otáčení 360 stupňů. Malej to dostal v 1 roce a ovládání zvládl do 2 dnů. :mrgreen:

Takže u 3-leťáka bych se toho rozhodně nebála… :lol:

Mišuna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.10 13:05

Zvládne :-D Náš syn od cca 18ti měsíců zvládal v pohodě. Samozřejmě že nejdřív jen dopředu dozadu a brzdit o zeď, ale bavilo ho to a časem to vypiloval.

Lukáš11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.10 15:14
Amazon

Záleží na koupi. Tady jsem leccos našel. http://amazon-cz.blogspot.com/…-kindle.html

danik
Ukecaná baba ;) 2349 příspěvků 02.10.12 14:08

Holky, oživuju diskuzi se stejným problémem.

Chceme koupit malému (3roky) na vánoce autíčko na dálkové ovládání.
Bydlíme v malém městě, nabídka není moc velká, raději bych autíčko objednala přes internet.
Mohly byste mi poslat nějaké odkazy, s jakými autíčky jste spokojení a vaši klučíci si s nimi hrají a ovládání zvládají?
Byla bych asi raději taky pro nějaký jeep, aby něco vydržel. Cena max 500kč

pandora
Echt Kelišová 9879 příspěvků 02.10.12 14:56

Malímu byly dva roky když s tim začal jezdit a pochopil to bravurně. Ted je mu 2,5 a už má Hamra velkýho. Nejdřív měl to menší policejní. Ve třech už je to fakt stopro neboj. :mrgreen:

janik73
Echt Kelišová 7887 příspěvků 02.10.12 21:03

Kubi dostal audinu ve 2letech a jezdi super

danik
Ukecaná baba ;) 2349 příspěvků 03.10.12 07:49

Holky, já oživila diskuzi ne proto, abych zjistila, zda to zvládne (to původní zakladatelka),ale abyste mi daly tip na nějaká autíčka:-). Nabídka je velká, tak bych ráda za názory a zkušenosti, jaké jo, jaké ne, co máte doma…

janik73
Echt Kelišová 7887 příspěvků 03.10.12 12:14

@danik ono zalezi kolik chces investovat do auticka a jestli mas predstavu, jestli ho to bude bavit…

danik
Ukecaná baba ;) 2349 příspěvků 03.10.12 13:47

@janik73 jak jsem psala nahoře, tak kolem 500kč. Myslím, že bavit ho to bude, je autíčkový (a balonkový). Ale nechce se mi zatím investovat víc, kdyby náhodou na auto šlápl nebo mu spadlo a zničilo se, aby to nebyla taková finanční
ztráta:-)
Já jsem taková, že napřed koupím dětem obyč neznačkové hračky za pár peněz a když se osvědčí, jsem ochotna připlatit za vícefunkční, kvalitnější atd.
Např. u holčičky jsme začínali panenkama za pár stovek, než jsme koupili drahou Chou-chou atd.

janik73
Echt Kelišová 7887 příspěvků 03.10.12 20:18

@danik jo to chapu, tak jedine za par korun do tesca, ovsem musim rici, ze nas syn co bylo z tesca neprezilo jeho peci, takze my jsme auticko kupovali na webu v usa, sice made in china, ale v poho…

janik73
Echt Kelišová 7887 příspěvků 04.10.12 11:04

http://www.odmaminky.cz/…vladani-532/
jedna se o slevovou akci

ekrovka
Kecalka 288 příspěvků 04.10.12 12:31

My máme toto : http://www.mimibazar.cz/foto.php?…

Malej ho zvládá od necelých 2 let. Vydrží dlouho jezdit a to i venku na nerovném terénu

smajlicek90
Zasloužilá kecalka 819 příspěvků 26.04.13 20:05
@ekrovka píše:
My máme toto : http://www.mimibazar.cz/foto.php?…Malej ho zvládá od necelých 2 let. Vydrží dlouho jezdit a to i venku na nerovném terénu

prosím prosím tento odkaz už nezobrazuje to autíčko mohla byste mi napsat jaké máte? chtěla bych koupit mlaďasovi nějaké ale aby zvládlo i zahradu děkuju moc

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >