Auto na totálku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.04.18 21:35
Auto na totálku

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli vam pojišťovna da nejaky peníze, pokud auto je podle nich na odpis. Jestli je možnost, že by pojišťovna vysolila penize a my to opravili :)
Jedma se o Octavii I. r1999

Reakce:
arinecka
Kelišová 5210 příspěvků 29.04.18 21:39

Proč se nezeptáš na pojištovně? Tam ti řeknou co a jak.

anonym2000
Povídálka 25 příspěvků 29.04.18 21:42

@arinecka Protoze se to resi po delsi dobe. Vlastnik auta zemrel, a auto nebylo prepsane. Timpadem pojistovna nemohla nic nikomu vyplatit a pripad se odlozil. Tak se jen ptam dopredu, co asi tak cekat.

anonym2000
Povídálka 25 příspěvků 29.04.18 21:44

@arinecka Auto se mezitim opravilo

arinecka
Kelišová 5210 příspěvků 29.04.18 21:48

@anonym2000 Aha, tak to bohužel nevím :nevim:

Zkai
Ukecaná baba ;) 1673 příspěvků 43 inzerátů 29.04.18 21:59

Jednou na me skočilo kolo z náklaďáku, Felicie RV 95, vzalo mi to trochu střechu a dveře, jen promáčklé, na pojišťovně řekli na totální likvidaci a dali mi 3500,–. Já umyla smouhy od pryže a jezdila dal. Tyhle ročníky jsou asi automaticky na totalku a žádná lambáda z toho teda nebude.

histep
Závislačka 3689 příspěvků 29.04.18 22:00

@anonym2000 Pokud je to pojistna udalost z havarijni pojistky, tak hranice ekonomicke ucelnosti opravy je 75% trzni hodnoty vozu, coz v pripade 20leteho auta bude nula nula nic. Aby vyplatili totalku, coz bude o neco malo vice nez nic, muselo by auto byt likvidovano, nikoliv opraveno. Pokud jde o udalost z povinneho ruceni, meli by zaplatit naklady na opravu po odecteni hodnoty „vylepseni“ auta. Pro totalku plati to same co vyse.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63686 příspěvků 3 inzeráty 30.04.18 07:46

@histep Neni pravda, ze by muselo byt zlikvidovano, vyplati zustatkovou hodnotu a s autem si delej co chces.

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 30.04.18 08:03
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli vam pojišťovna da nejaky peníze, pokud auto je podle nich na odpis. Jestli je možnost, že by pojišťovna vysolila penize a my to opravili :)
Jedma se o Octavii I. r1999

za totalku a takhle staré auto dostaneš pár šupů.. na totálku se oprava nedává. Prostě totál, odpis, oprava by stála víc, jak pořízení nového auta.. počítej fakt s pár tisícema, takhle staré auto nemá žádnou hodnotu..

histep
Závislačka 3689 příspěvků 30.04.18 08:27
@j.a.n.i1 píše:
@histep Neni pravda, ze by muselo byt zlikvidovano, vyplati zustatkovou hodnotu a s autem si delej co chces.

Mne to pred 2mesici na pojistovne tvrdili takto. U 5leteho auta.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >