Reklama

Autobusová doprava na Mallorce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2407 příspěvků 2 inzeráty 13.03.18 22:22
Autobusová doprava na Mallorce

Ahoj, moc prosím oradu. S manželem letíme v červenci na Mallorcu. Máme objednané letenky. Ubytování chceme zvlášť přes booking. Problém je v tom, že jsem koukala na dopravu po Mallorce a autobusy podle toho, co já jsem načetla, viděla jezdí jen pár kilometrů od letiště? Kde ale jsou velké pláže a plno lidi. Rádi bychom klidnější lokalitu s malebnou pláží. Tam ale už nevím jak se dostat. Taxík je drahý. Prosím máte někdo zkušenost, jakse dostat dál, popřípadě na jakých stránkách uvidím autobusy… moc děkuji

Reklama

Reakce:

PupuP
Kecalka 496 příspěvků 13.03.18 22:45

Ahoj, autobusy jezdej po celým ostrove, my byli v sillot na východě a jezdilo to přes celý ostrov. hledá jsem to normálně na stránkách public transport, nevím přesnou adresu, ale měli tam všechny čísla a zastávky, jízdní rady, vizualizaci trati…
po Maltě jeden z nejlepších systémů… určitě to najdes

Čajíček1980
Ukecaná baba ;) 1039 příspěvků 14.03.18 00:15

Busem jsme projezdili cely ostrov. Vrele doporucuju. Vyzkouset muzete i vlak ;)

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2407 příspěvků 2 inzeráty 14.03.18 06:50

Děkuju moc

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2407 příspěvků 2 inzeráty 14.03.18 07:05

Kdyby. Áhodou někdo věděl ty jejich stránky na busý budu moc ráda

nozu
Extra třída :D 11556 příspěvků 14.03.18 07:35

A co tohle? https://www.tib.org/en/web/ctm
stačilo do strejdy googla zadat „Public transport mallorca“ a vyjede spousta odkazů…

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2407 příspěvků 2 inzeráty 14.03.18 08:58

Dekuju

jankajj
Závislačka 2789 příspěvků 15.03.18 14:06

Na Mallorce jsem byla loni a kdybych chtěla klidnou lokalitu s malebnou pláží, určitě bych neletěla tam. Tam se jezdí jakožto do ráje večerního života a diskoték.
Byla jsem na výletě v zátoce s nejmalebnější pláží Sa Calobra, která ovšem byla samý kámen, což každý nemusí. Příjemné na nohu jsou ty písčité pláže, které jsou podél větších letovisek/kam nechcete.

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Markéty: Manžel skončil na vozíku, žít se mnou odmítá

Před dvěma lety měl manžel vážný úraz. Dokonce to vypadalo, že jeho následky... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >