Reklama

Autoimunitni choroby, AIP paleo a ketoza

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jana525
Závislačka 4817 příspěvků 10.05.18 11:24
Autoimunitni choroby, AIP paleo a ketoza

Dobry den, je tu nekdo, kdo bojuje s temito chorobami pomoci Autoimunitniho protokolu? Ja se to snazim jeste kombinovat s mirnou ketozou, ktera je prokazatelne protizanetliva. Kdo ma jakekolv zkusenosti pojdme diskutovat :kytka:

Reklama

Reakce:

murry
Závislačka 2846 příspěvků 10.05.18 13:51

Ja b h se rada o tom neco dozvedela..zatimn tapu. Jsem nwmocna ale o zpusobu „lecby“ m
nikdo nic nerekl..kde cerpas info?

Jana525
Závislačka 4817 příspěvků 10.05.18 15:37

@murry hlavne v Anglicitne. A pak je facebook skupina ceska https://www.facebook.com/…73985468634/?…

Jana525
Závislačka 4817 příspěvků 10.05.18 15:38

@murry a co te konkretne trapi? U me se zrejme jedna o artritidu, v pondeli si jdu pro vysledky krve.

murry
Závislačka 2846 příspěvků 11.05.18 07:36

Mam autoimunitni formu stitne zlazy a hodne ted zvazuju co s tim… Rada bych se spolehala i na neco jineho nez prasky ale v soucasne sobe jsem tehotna a AIP je brutalni zasah do vseho a nevim zdali je to zrovna dobre.. premyslim zdali zacit nyni nebo potom az pri kojeni kdy stejne hodne potravin vysadim prirozene…
mama je bez stitky od minuleho roku..mne se to tak silne rozjelo minuly rok po porodu dcery a ted cekame dalsi dite a rada bych to prezila ve zdravi abych na dve deti stacila..kazdy mesic mi zvysuji davky eutyroxu a to se mi vubec nelibi :(

co si myslis ty o aip a tehu?

Jana525
Závislačka 4817 příspěvků 11.05.18 09:39

@murry ja jsem presvedcena, ze to nevadi v tehotenstvi. Na te strave v podstate cloveku temern nic nechybi, doplnovala bych jen vapnik, horcik a vitamin C.

Ja se prave modlim, aby to nebyla artritida, ale neco se stitnou zlazou. Na tu mi taky brali krev a vycetla jsem, ze u toho taky muzou bolet klouby. Zatim, co malo vim, mne porad prijde lepsi stitna zlaza nez artritida.

Jana525
Závislačka 4817 příspěvků 11.05.18 09:41

Ja dneska zacinam ctvrty den, jen na masu, vyvarech, jen nejake zelenine a salatech a hned mi to zastavilo prujmy, vaha mi jde dolu, mam hodne brisniho tuku a trosku se citim psychicky lepe.

murry
Závislačka 2846 příspěvků 11.05.18 12:39
@Jana525 píše:
@murry ja jsem presvedcena, ze to nevadi v tehotenstvi. Na te strave v podstate cloveku temern nic nechybi, doplnovala bych jen vapnik, horcik a vitamin C.Ja se prave modlim, aby to nebyla artritida, ale neco se stitnou zlazou. Na tu mi taky brali krev a vycetla jsem, ze u toho taky muzou bolet klouby. Zatim, co malo vim, mne porad prijde lepsi stitna zlaza nez artritida.

takze vysledky jeste nemas? muze to byt.. na stitnou zlazu jsem prisla tak ze jsem na prohlidce u dr. v tehotenstvi (nic me netrapilo jen jsem musela absolvovat povinnou prohlidku) rekla doktorce ze se citim tak, jako kdyby me kouslo 200 infikovanych klistat protoze me desne boli klouby… nic jineho mi nebylo. Ted uz se pridal i ekzem a unava. Kupodivu to nesvedla na tehotenstvi ale dala vysetrit krev a stitnou a hle…vysledky a hned dost v prd*li :( Takze muze to u tebe klidne byt…

murry
Závislačka 2846 příspěvků 11.05.18 12:42
@Jana525 píše:
@murry ja jsem presvedcena, ze to nevadi v tehotenstvi. Na te strave v podstate cloveku temern nic nechybi, doplnovala bych jen vapnik, horcik a vitamin C.Ja se prave modlim, aby to nebyla artritida, ale neco se stitnou zlazou. Na tu mi taky brali krev a vycetla jsem, ze u toho taky muzou bolet klouby. Zatim, co malo vim, mne porad prijde lepsi stitna zlaza nez artritida.

no prave ze chybi.. vapnik. Ty mlecne vyrobky tam proste nejsou a tehu je napor na vapnik jak svina..potom padaj zuby vlasy nhty vsechno..tak z toho mam obavu. Neresim lepek. tn potreba fakt neni..ale vapnik asi ano. Tak jsem porad na vazkach.

Jak to zvladas i kdyz ss citis teda lepe coz te asi zene kupredu?

Ja jsem zavisla na sladkem a ted v tehu je to 1000× horsi..:(

Jana525
Závislačka 4817 příspěvků 11.05.18 13:19

@murry tak to sladke musis odbourat na 100%, to je svinstvo. To si radsi dej ovoce a trosku neslazene slehacky.

Jana525
Závislačka 4817 příspěvků 11.05.18 13:50

@murry a ten vapnik, plus horcik a dalsi potrebny mineraly si prave tim sladkym odebiras z tela :,(

murry
Závislačka 2846 příspěvků 13.05.18 22:05
@Jana525 píše:
@murry a ten vapnik, plus horcik a dalsi potrebny mineraly si prave tim sladkym odebiras z tela :,(

mohla bys mi anpsat co jsi realne cely ten tyden jedla?

zitra teda taky zacinam…ale zacnu ubirat postupne. Nejdriv lepek pak kasein atd. Cukr teda poleti hned.

Jana525
Závislačka 4817 příspěvků 14.05.18 06:55

@murry ja jedla hlavne vyvary z masa. S nemocnou stitnou zlazou, ale nejez zadne zeli, kapustu, kvetak, brokolici, kedlubnu, proste kostaloviny. Pak jsem taky jedla masa a avokadem a nebo salatama. Nebo treba omeletu s hraskem.

murry
Závislačka 2846 příspěvků 14.05.18 12:22
@Jana525 píše:
@murry ja jedla hlavne vyvary z masa. S nemocnou stitnou zlazou, ale nejez zadne zeli, kapustu, kvetak, brokolici, kedlubnu, proste kostaloviny. Pak jsem taky jedla masa a avokadem a nebo salatama. Nebo treba omeletu s hraskem.

no ale vejce take nelze ne?
ja vubec nevim co na snidani prave :(

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Markéty: Manžel skončil na vozíku, žít se mnou odmítá

Před dvěma lety měl manžel vážný úraz. Dokonce to vypadalo, že jeho následky... číst dále >

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >