Reklama

Autoimunitní onemocnění a těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

makina89
Stálice 65 příspěvků 05.09.18 20:37
Autoimunitni onemocneni a tehotenstvi

Ahoj… mam velkou prosbu na toho kdo ma toto onemocneni… ja mam revmatoidni artritidu, ktera se mi rozjela po porodu prvniho syna…pred pul rokem jsem mela ZT… a resim situaci jestli se to nestalo diky tomuto onemocneni…

Reklama

Reakce:

Evullka
Zasloužilá kecalka 560 příspěvků 4 inzeráty 05.09.18 20:51

@makina89 Dobrý večer, popravdě netuším, zda to spolu nemůže souviset. Jenom bych napsala, objevila se mi po narození nejstaršího a po něm jsem v pořádku odnosila a porodila další dvě děti. Zřejmě tam hrálo roli více faktorů, poradit neumím. Držte se.

makina89
Stálice 65 příspěvků 05.09.18 20:55

Dekuju moc za nazor ❤️ Treba to byla jen nahoda ale slysela jsem ze to muze souviset

Jannys
Kelišová 6316 příspěvků 05.09.18 21:18

Ahojky já Tedy přerušila sama léčbu ( mám své důvody).
Jaké si brala léky?Bylo těhotenství plánované?
Nebo jsi byla před otěhotněním alespoň min. 3 měsíce " čistá "?
Jinak já mám autoimunitní onemocnění které se mi rozjelo po druhém porodu.

makina89
Stálice 65 příspěvků 05.09.18 23:03

Ja prave ted byla bez leku rok minimalne. Tak si rikam,ze jestli diky tomu se mi nestalo to zamlkle tehotenstvi

Jannys
Kelišová 6316 příspěvků 06.09.18 07:04

@makina89 to bych k tomu zase nepriklanela.
Spíše bych to přikláněla pokud by jsi léky třeba brala před dvěma měsíci.
Já jsem víceméně na léčbu kašlala bylo mi hůř s léčbou než bez ní,ale já to nemám v takovém stádiu jak jiní.
Spíš bych to viděla tak, že jsi byla bohůžel jedna z těch co tohle musela prožít.

murry
Závislačka 2846 příspěvků 06.09.18 23:42
@makina89 píše:
Ahoj… mam velkou prosbu na toho kdo ma toto onemocneni… ja mam revmatoidni artritidu, ktera se mi rozjela po porodu prvniho syna…pred pul rokem jsem mela ZT… a resim situaci jestli se to nestalo diky tomuto onemocneni…

mam ale stitne zlazy..rozjelo se mi.po porodu prvni dcery. Do te doby zcela zdrava.
Ted cekam dalsi a bez problemu. Takze bych netipovala ze ZT s tim souvisi pokud je nemoc korigovana leky..

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >