Autoimunitní onemocnění a těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
makina89
Stálice 67 příspěvků 05.09.18 20:37
Autoimunitni onemocneni a tehotenstvi

Ahoj… mam velkou prosbu na toho kdo ma toto onemocneni… ja mam revmatoidni artritidu, ktera se mi rozjela po porodu prvniho syna…pred pul rokem jsem mela ZT… a resim situaci jestli se to nestalo diky tomuto onemocneni…

Reakce:
Evullka
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 4 inzeráty 05.09.18 20:51

@makina89 Dobrý večer, popravdě netuším, zda to spolu nemůže souviset. Jenom bych napsala, objevila se mi po narození nejstaršího a po něm jsem v pořádku odnosila a porodila další dvě děti. Zřejmě tam hrálo roli více faktorů, poradit neumím. Držte se.

makina89
Stálice 67 příspěvků 05.09.18 20:55

Dekuju moc za nazor ❤️ Treba to byla jen nahoda ale slysela jsem ze to muze souviset

Jannys
Kelišová 6508 příspěvků 05.09.18 21:18

Ahojky já Tedy přerušila sama léčbu ( mám své důvody).
Jaké si brala léky?Bylo těhotenství plánované?
Nebo jsi byla před otěhotněním alespoň min. 3 měsíce " čistá "?
Jinak já mám autoimunitní onemocnění které se mi rozjelo po druhém porodu.

makina89
Stálice 67 příspěvků 05.09.18 23:03

Ja prave ted byla bez leku rok minimalne. Tak si rikam,ze jestli diky tomu se mi nestalo to zamlkle tehotenstvi

Jannys
Kelišová 6508 příspěvků 06.09.18 07:04

@makina89 to bych k tomu zase nepriklanela.
Spíše bych to přikláněla pokud by jsi léky třeba brala před dvěma měsíci.
Já jsem víceméně na léčbu kašlala bylo mi hůř s léčbou než bez ní,ale já to nemám v takovém stádiu jak jiní.
Spíš bych to viděla tak, že jsi byla bohůžel jedna z těch co tohle musela prožít.

murry
Závislačka 2997 příspěvků 06.09.18 23:42
@makina89 píše:
Ahoj… mam velkou prosbu na toho kdo ma toto onemocneni… ja mam revmatoidni artritidu, ktera se mi rozjela po porodu prvniho syna…pred pul rokem jsem mela ZT… a resim situaci jestli se to nestalo diky tomuto onemocneni…

mam ale stitne zlazy..rozjelo se mi.po porodu prvni dcery. Do te doby zcela zdrava.
Ted cekam dalsi a bez problemu. Takze bych netipovala ze ZT s tim souvisi pokud je nemoc korigovana leky..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Hokejista, který randí s Kovandovou: Prý nezapře podobu se slavným hercem

Vyplatilo se počkat! Česká Miss World Lucie Kovandová (25) byla dlouho věrná... číst dále >

Kletba od matky vyšla! Alena z Pošty pro tebe prodává Nový Prostor a je na ubytovně

Byl to bezpochyby ten nejpopulárnější a nejemotivnější díl pořadu Pošta pro... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >