Autoimunitní onemocnění štítné žlázy - jaké příznaky

Anonymní
30.7.21 16:00

Autoimunitní onemocnění štítné žlázy - jaké příznaky

Zdravím, chtěla bych se zeptat, máte někdo autoimunitní onemocnění štítné žlázy, zajímalo by mě jak se to na vás projevilo

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2644
30.7.21 16:42

To asi muze mit tak strasne siroke spektrum priznaku, ze ne kazdy to bude mit stejne. Mne to treba zhorsilo pylovou alergii, jednu dobu se pridaly psychicke potize z chronicke nespavosti, a zacpa, zhorsil se mi i krevni obraz vcetne cholesterolu. Po zaleceni euthyroxem se vse srovnalo. Priznaky jako zimomrivost a pribirani jsem nemela, jen jsem tehdy citila, ze neco neni jak ma byt, a na nespavost nic nezabiralo, az prave euthyrox, a vse se zjistilo nahodou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1759
30.7.21 16:53

Ja jsem hubla, 6 kg za mesic. Nespavost, buseni srdce, tep v klidu 120, navaly, podrazdene oci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16121
30.7.21 16:56

Hrozná unava, spatna pleť. Zimomřivostí trpím pořád, ta spíš souvisí s nízkým tlakem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21335
30.7.21 17:17

Únava, vysoký tlak, tep, bolesti, extrémní přibírání, podrážděnost
ptáš se blbě to co ti napíšem ti nepomůže když nejsi konkrétní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.7.21 17:28

Já vím, že já jsem právě měla podezření na autoimunitní onemocnění štítné žlázy, jelikož jsem měla v krvi zvýšené protilátky na štítnou žlázu, nepatrně zvýšenou hladinu draslíku, jinak v pořádku, tak jsem byla na endokrinologii, tam mi dělala ultrazvuk štítné žlázy, řekla mi že ji mám trochu zvětšenou, pak mi odebrala krev, jinak všechno v krvi kromě zvýšených protilátek bylo v pořádku, myslím, nebo už si to moc nepamatuji je to půl roku zpátky, z endokrinologie mě odeslala na kardiologii na 24 hodinové měření tlaku a tepu, tep mám zvýšený, ale to prý může být lékami, výsledky z tlaku a tepu byly dobrý, tak tu štítnou žlázu přestala řešit asi by se to projevilo na krevním tlaku a tepu, jednak jsem jako dost unavená a taková podrážděná, a zhoršili se mi alergie, ale to moc neřeším protože už vidím, že by mi řekla, že je to psychického původu. a teď jsem objednaná na kardiologii na 24 hodinové měření tepu

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.7.21 19:32

Já měla 11kg dole, únava, bušení srdce, ale měla jsem k tomu i jiný autoimunity.

• Citovat
  • Nahlásit
1
1.8.21 16:55

Mám už třetí rok a začalo mi to tenkrát šíleným přeskakováním srdíčka, to po nasazení Letroxu skoro zmizelo, ale jinak jsem často unavená, mám problémy s přibýváním na váze a knedlík v krku. Taky mě často svědí celé tělo a mám suchou kůži. Někdy zničehonic pocit strachu, úzkost a třes po celém těle. Taky se s mojí dr. nedá moc mluvit, protože mi hned chce psát AD :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat