Autokamera přední i zadní, spokojenost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Laminalala
Povídálka 35 příspěvků 12.01.18 09:47
Autokamera přední i zadní

Ahoj dámy, otázka pro řidičky. Vlastníte autokameru (nejlépe i se zadní kamerou na couvání nebo parkování)? Zvládly jste instalovat sami? Jste spokojené při parkování? Děkuji

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

katkalaila
Extra třída :D 11902 příspěvků 12.01.18 09:59

Hackuji se :lol: taky chci koupit hhh

cecetka
Kelišová 7151 příspěvků 12.01.18 10:02

Zadni parkovaci senzory i kamera jsou super. Ale uprimne… ja se tomu vyhybam z jednoho duvodu. Pri pouzivani techto vychytavek ridic ztrati schopnosti, ktere musi mit, aby nebyl pro ostatni ohrozenim. Kdyz nebudu umet couvat a parkovat bez kamery, jak to pak zvladnu v jinem aute nebo kdyz se kamera pokazi? :nevim:

katkalaila
Extra třída :D 11902 příspěvků 12.01.18 10:04

Tak mi v aute asistenta mame je super :lol: jen by jsme radi predni kameru… nejlepe i s lepsim nocnim rezimem ;)

Aishenka
Ukecaná baba ;) 2078 příspěvků 12.01.18 10:07

Měla jsem v předchozím autě, již to bylo zabudované a nepoužívala jsem, prostě tomu nevěřím, takže já parkuji jen na zrcátka a parkovací senzory.

Tichošlápek
Echt Kelišová 9167 příspěvků 12.01.18 10:14

Mám a nezapinam. Senzory bohatě stačí. Jinak instalaci dělal přímo výrobce vozu

neila
Echt Kelišová 9944 příspěvků 12.01.18 10:17
@Laminalala píše:
Ahoj dámy, otázka pro řidičky. Vlastníte autokameru (nejlépe i se zadní kamerou na couvání nebo parkování)? Zvládly jste instalovat sami? Jste spokojené při parkování? Děkuji

mám parkovací asistenty přímo v autě :palec: využívám denně, v pražském provozu a při parkování, které je často na centimetry je to k nezaplacení :palec:

farska
Vesmírná mluvilka 30087 příspěvků 12.01.18 10:17

Mame v jendom z aut, stejne neumim parkovat pozpatku :mrgreen:

Vlaďka 83
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 12.01.18 11:15

@Laminalala
Nevlastním. V zadu mám u combika pípák, ale v případě, že je zasviněný, tak nedělá, co by měl a zblázní se při každém zařazení zpátečky. Na druhou stranu jsem za to ráda - ten slepí úhel je pravdu velký a už se mi stalo, že mi za autem sedělo roční děcko a jeho matka frajerka se vybavovala u svého auta s kamarádkou. Při parkování se ale na senzor nespoléhám - jsem ze staré školy.

beruska9
Extra třída :D 10520 příspěvků 12.01.18 11:27

Mame takovou tu crash kameru, nebo jak se tomu rika, pro pripad nehody, ale tu zadni obcas pri couvani pouzivam…sice se snazim spis koukat do zrcatek, ale koukni i na kameru, abych zkontrolovala, zda tam fakt nic neni, nebo jak jsem daleko. Instaloval to manzel. Mame 4WD, dozadu je docela blbe videt.

Laminalala
Povídálka 35 příspěvků 17.01.18 10:05

Taky mám sice ten pípák, ale jak už tu někdo píše tak ani u mě se na něj nedá úplně spolehnout a už jsem se párkrát přistihla, že když mám puštěnou muziku tak pípání přestanu vnímat :). Mám právě jednu kameru vybranou, zdá se dobrá a má právě rovnou i tu zadní kameru – takže v tomto případě spíš doplněk. Zajímalo by mě právě jestli to tam pak dokážu sama nainstalovat :D

Pavelka4
Stálice 73 příspěvků 19.01.18 15:12

@Laminalala Záleží jak jsi šikovná :) a jak to budeš chtít dát ty kabely, jestli je tam někudy prostě jen tak povedeš spodem tak to zlvádneš, ale nejspíš tě začnou brzo rozčilovat. Nejlepší je to vést pod tapecírunkem nebo jak se to píše :), ale to už je složitější.

Laminalala
Povídálka 35 příspěvků 22.01.18 14:24

Hm tak to už nezní úplně jednoduše :( a to by mi asi mohli udělat v servisu ne??

Pavelka4
Stálice 73 příspěvků 01.02.18 10:50

@Laminalala No asi by měli, proč ne. Nemám tedy vůbec tušení kolik si za to můžou říct…. To nejdřív vyzkoušej sama a když to nedopadne tak sjet tam můžeš kdykoliv :)

Laminalala
Povídálka 35 příspěvků 15.02.18 13:34

@Pavelka4 Tak jsem to zkoušela sama, ale nepodařilo se mi dát vnitřek do původního stavu. V servisu mi to nakonec udělali zadarmo, se jim asi zželelo nešikovné ženské :D

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Příprava na roli, nebo zdravotní komplikace? Matěj Hádek se změnil k nepoznání!

Jeho jméno se v posledních dnech skloňuje ve spojitosti s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Chcete žít ve svém chateau? Můžete si jako Matěj von Osečany koupit tyto zámky

V České republice je momentálně k prodeji téměř stovka zámků, ročně se jich z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách má vítěze druhého kola

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama