Automatické dveře na úřadě, otevírání na klíč

Anonymní
3.4.17 19:33

Automatické dveře na úřadě, otevírání na klíč

Toto je asi naprosto stupidní dotaz, ale i přesto jsem z toho na nervy :D V nové práci jsem dostala klič (proto anonym, kdyby náhodou) k automatickým dveřím (takové ty jak jsou v obchodech atd..). Bylo mi řečeno, že se to normálně odemyká a toť vše. To jako přijdu, dám klič, otočím, to se otevře, vejdu a co pak?:D To se samo zaklapne či co?:D Máte někdo zkušenosti? Asi spíš ti, co pracují na úřadech.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9754
3.4.17 19:47

Přesně si to už nepamatuju, ale je tam několik poloh toho otočení - zavřeno, otevřeno a automatické otevírání ;-).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.4.17 20:02

@AnastazieB jo klíček uvnitř, že? To vím, ale myslím tím, jak chci vejít. Odemknu, otevřou se dveře, já vytáhnu klíč, skočím tam, a ono se to zavře a samo zamkne?

• Citovat
  • Nahlásit
9754
3.4.17 20:10
@Anonymní píše:
@AnastazieB jo klíček uvnitř, že? To vím, ale myslím tím, jak chci vejít. Odemknu, otevřou se dveře, já vytáhnu klíč, skočím tam, a ono se to zavře a samo zamkne?

Jen tak hádám, ale řekla bych že otočíš klíčem, otevřou se, vejdeš a zevnitř je tam strčíš znova a buď je zavřeš úplně anebo je nastavíš na autom. otevírání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.4.17 20:14

@AnastazieB aha to mě nenapadlo, že ten klíč uvnitř nebude, protože čekám, že tam bude ochranka už dávno. Bože jak by nemohli mít čipovky :D

• Citovat
  • Nahlásit
10840
5.4.17 16:40
@Anonymní píše:
@AnastazieB aha to mě nenapadlo, že ten klíč uvnitř nebude, protože čekám, že tam bude ochranka už dávno. Bože jak by nemohli mít čipovky :D

Bývá to často tak, že je více možností(více poloh klíče), jak nastavit dveře, proto se nedá většinou použít čip.

Moznosti:
1. Otevřít dokořán, 2. Zapnout automatiku - čidlo, 3. Otvírání jen do půlky při automatice (zamezí se velkému větrání), 4. Zavřít (dveře se vlastně tím zamknou), 5. Otvírání dveří na automatiku jen z vnitřní strany (vyjdes ven, ale dovnitř už ne)

Pořadí není asi správně, ale takto to většinou je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat