Automaty na vložky/tampóny ve školách

61
27.7.21 10:01

Automaty na vložky/tampóny ve školách - diskuze

Ahoj, v době před prázdniny jsem s dcerou řešila téma toho, co se stane, když například ve škole dostane menstruaci a nemá zrovna po ruce hygienické potřeby, došly jsme k tomu závěru, že si musí půjčit buď od kamarádky nebo zajít do kabinetu za paní učitelkou a poprosit ji o vložku/tampón. Sama si vzpomínám na sebe v jejich letech (12), kdy jsem se styděla poprosit o kapesník natožtak o vložku a protože v dnešní společnosti je téma menstruace stále trochu tabu, zvlášť mezi puberťáky, napadla mě otázka prodejního automatu na ženské hygienické potřeby.
Napadlo mě trošku prošmejdit vody a zjistila jsem, že opravdu na mnoho školách chybí automat například právě na vložky, tampóny…Proto jsem se chtěla zeptat, jaký názor na téma prodejní automat hygienických potřeb na školách máte vy? Popřípadě jestli máte zkušenost? :) :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
35
27.7.21 10:02

Děláš si srandu, že jo! :D 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61
27.7.21 10:03

@Kukuřice5 Proč bych měla? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25184
27.7.21 10:03

Za mě blbost, není lepší ji prostě nějakou vložku nechat pořád v taštičce v batohu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35
27.7.21 10:04

@mladamam1nka je to cáklý sorry.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61

@Kriss Tina Děkuju za názor :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14367

Od 1.MS me nenapadlo nekam vyrazit bez vlozky, i kdyz jsem MS zrovna necekala. Neni tezke se to naucit, urcite nebude tezke to naucit dceru ;). Tolik holek, co by to ve skole dostaly uplne poprve, asi neni, aby to uzivilo automat. Nehlede na to, ze by to spis vykupovali kluci, vlozky lepili spoluzackam na zada a s tampony delali vtipky :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11296
27.7.21 10:05

Já sem měla v batohu vždycky sebou aspoň 2-3 kdyby nahodou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
lucenka

Je to blbost. Najdou se děti, co si s tím budou akorát tak hrát. Takže když někdo bude skutečně potřebovat, tak tam stejně nic nebude. Lepší naučit dceru na to, aby měla v tašce taštičku s hygienickými potřebami.

• Citovat
  • Nahlásit
61

@Kukuřice5 Co je cáklého na automatu na vložky/tampóny? Po světě takových strojů najdeme mnoho a nalejme si čistého vína, komu se v jakémkoliv věku kdy nestalo, že zapomněl tampón či vložku? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
104
27.7.21 10:06

Me to prijde jako fajn napad. Kdyz muzou byt automaty na kondomy, proc by nebyl automat na tampony :D Jen je naprd, ze to tema je opravdu tabu, zvlast v detskem veku a myslim si, ze by se stydely jit i k tomu automatu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
AH
279
27.7.21 10:07

Mně by se líbily automaty na dámské hygienicke potřeby automaticky na všech dámských veřejných záchodech, i ve školách.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61
27.7.21 10:07

@lucenka @JancaS84 @Hobitka
Moje dcera taštičku běžně nosí i já, ale kolikrát se mi za svoji dlouho existenci již stalo, že jsem zapomněla nebo mi hygienické potřeby došly. Každopádně děkuji moc za názory. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61
27.7.21 10:08

@AH Děkuju za názor :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
AH
279
27.7.21 10:09
@P.petru píše:
Me to prijde jako fajn napad. Kdyz muzou byt automaty na kondomy, proc by nebyl automat na tampony :D Jen je naprd, ze to tema je opravdu tabu, zvlast v detskem veku a myslim si, ze by se stydely jit i k tomu automatu :nevim:

To chce odskočit si tam při hodině. Já se vždycky styděla jen v kabince rozbalit vložku. To vždycky nadělalo takovej rámus při rozlepovaní obalu 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat