Autosedačka 0+ tříbodový nebo pětibodový pás?

• Fotoalbum (2)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
14.3.12 21:33

Autosedačka 0+ tříbodový nebo pětibodový pás?

Ahoj maminky, prosím poraďte jakou autosedačku si koupit?
Jsem v rozpacích, mám objednaný kočárek od DorJanu (viz foto), je tu možnost přikoupit k němu i autosedačku (viz foto), ale má jen tříbodový pás a tak si říkám, zda je dost bezpečná. Nebo si mám koupit jinou sedačku s pětibodovým pásem, i když mi třeba nebude pasovat na podvozek kočárku?

Jaké máte vy zkušenosti, co je lepší? Děkuji za rady.

http://img.mimishop.cz/…a2772269.jpg

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
83615
14.3.12 21:36

Bezpečnost sedačky neurčuje to, zda má 3 nebo 5 bodový pás, ale jak dobře vyšla v testech ADAC. A sousta dobrých vajíček má pouze tříbodové pásy (vlastně ani nevím jaké má ty pětibodové). Nicméně sedačka od Dorjan v testech ADAC co vím nebyla, takže ti nikdo neřekne, jak na tom je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
weruuunka
14.3.12 21:39

Já měla 3bodový, ani jsem netušila, že existuje 5ti bodový. 8)

• Citovat
  • Nahlásit
5277
14.3.12 21:40

Já jsem se nad tím taky pozastavila, ale co jsem se sama dívala, tak i taková značka jako je Maxi cosi, má 3bodový pás u vajíčka :nevim: Zkus napsat uživateli z emimina, jmenuje se Steeve, ten ochotně poradí s dotazy na autosedačky. Taky mi poradil. Napiš mu SZ s dotazem a uvidíš, co ti napíše :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5277
14.3.12 21:41

5bodový jsem viděla u vajíčka značky Römer a to je si myslím opravdu dobrá značka :palec: :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.3.12 21:46

Děkuji zkusím se napsat tu zprávu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5277
14.3.12 21:47
Libza píše:
5bodový jsem viděla u vajíčka značky Römer a to je si myslím opravdu dobrá značka :palec: :think:

http://www.oknakup.cz/detail.php?…
http://www.kocarkydavidek.cz/detail.php?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18223
14.3.12 22:15

Tuhle autosedačku jsem zavrhla a koupila maxi cosi - má 3ti bodový pás ale má dobrý výsledky v testech a pod. A na kočárek si mužeš koupit adaptéry a dorjana přidělat :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3221
14.3.12 22:20

Ahoj, přesně jak psaly holky, nejlepší je mrknout na testy, anebo naspat Steveemu-také mi poradil,fakt se v tom vyzná a navíc má i obchod,kde ji můžeš koupit.Za mě doporučuji römer-velká spokojenost…

Teď jsem tedy také zaražená, které pásy jsou 3 bodové a které 5 bodové-3bodové jsou asi jen přes ramínka a zapnout mezi nožky a 5bodové vedou i dole z boku? :nevim: (takhle to máme u sedačky 9-18kg, ty 5bodové)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14856
14.3.12 23:00

taky bych spis vybirala sedacku podle bezpecnostnich testu a ne jestli pasuje ke kocaru, jako je to uricite vyhodne, ale podle me ty prodejci kocarku uz to tolik neresi, je to byznys, aby se koupilo to jejich,…

resenim jsou adaptery …

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24383
14.3.12 23:15

no já mám maxi cosi,už po druhé a podle atestů a bezpečnosti na jedničku prej a taky je 3-bodová.K tomu adeptéry buď dokoupíš,nebo k tvému modelua adeptérům koupíš také kvalitní sedačku.Ale neřešila bych kolika-bodová je,protože stejně ve vajíčku se ty pásy spoji do středové časti :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18223
15.3.12 09:15

Jinak ti řeknu, jak jsem se těšila na sedačku na kočárek, jak to využiju ve městě, na nákupech a pod. A nakonec už to bylo jedno, jestli jsem přibrala hlubokou korbu nebo ne a v hluboký bylo mimčo víc v pohodlí :think: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
83615
15.3.12 09:34

Tak třeba já jsem sedačku na kočárek využila hodně, ale měla jsem maličký podvozek od golfek, protože tahat se s velkým byla prostě otrava.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.3.12 12:45
@Libza píše:
Já jsem se nad tím taky pozastavila, ale co jsem se sama dívala, tak i taková značka jako je Maxi cosi, má 3bodový pás u vajíčka :nevim: Zkus napsat uživateli z emimina, jmenuje se Steeve, ten ochotně poradí s dotazy na autosedačky. Taky mi poradil. Napiš mu SZ s dotazem a uvidíš, co ti napíše :palec:

Napsala sem 14.03.12 21:56 a poprosila o radu. Do dneška jsem se nedočkala odpovědi :-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5277
29.3.12 14:27
@LUCIPERKA-ddub píše:
Napsala sem 14.03.12 21:56 a poprosila o radu. Do dneška jsem se nedočkala odpovědi :-(

To je divný, mě odpověděl hned ten den :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat