Reklama

autosedačka 15-36kg, jakou značku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Vlkoška
Závislačka 4132 příspěvků 21.10.09 18:33
autosedačka 15-36kg, jakou značku?

Začínám se poohlížet(zatím výhledově) po sedačce pro dceru. Nějak nevím z jakých značek vůbec vybírat. Dozvím se někde, které všechny autosedačky jsou testované? Většinou mají napsáno, že autosedačka splňuje tu a tu normu, je těch norem víc, jak se v tom zorientovat? Prostě poraďte po kterých značkách se dívat, jakou splněnou normu vyhledávat. Většinou vidím chválu na romer a cybex, co ostatní značky?

Reklama

Reakce:

Hanka1
Extra třída :D 13513 příspěvků 21.10.09 18:38

Mame ve dvou autech Roemer Kidfix ta je isofixova a Maxi Cosi Rodi. Ta Roemer je lepsi a pro dceru pohodlnejsi, ale ani ta Maxi Cosi neni spatna.

Katka_H
Kelišová 5766 příspěvků 21.10.09 21:56

Máme také Roemer Kidfix s isofixem jako Hanka. Spokojenost, zůstávám věrná značce. Roemer vychází v testech dobře. Možná se ozve steeve, ta o nich ví snad vše :-)
 http://www.babytime.cz/…ix-emily.JPG

aleesha
Závislačka 4423 příspěvků 22.10.09 06:51

Taky jsem teď hledala novou autosedačku a vybrala Romer Kidfix. Teda ještě jí nemáme, ale z průzkumu mi vyšla nejlíp :wink:

steeve
Kelišová 6950 příspěvků 22.10.09 12:06

všechny sedačky co se prodávají musí mít homologaci, bohužel to není to samé jako testování, a nejsou všechny testované, zde jsou všechny testy sedaček, které byly v testech: http://www.autosedacky.estranky.cz/…esty-a-videa
a určitě se vyplatí vybírat ty sedačky, které přošly testy a dopadly v nich dobře. úplně nejlepší sedačka kat. 15-36 je Römer Kidfix, za ním Cybex Solution X-FIX to jsou isofixové
bez isofixu pak sedačky Römer Kid, Kidplus, Cybex Solution X, Maxi-cosi Rodi XR, Besafe IZI Up, BBC Mobi…
vybírejte z těchto, jsou nejlepší co do bezpečnosti a kvalitní

Vlkoška
Závislačka 4132 příspěvků 22.10.09 12:47

Moc děkuji všem za informace :wink:

miselpechy 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.05.12 19:06

taky zrovna koukáme po autosedačce 15-36kg a pořád jsem se nemohla rozhodnout…aby byla kvalitní,dala se trošku polohovat,za přijatelnou cenu a tak nějak i pěkná a vybrala jsem si CYBEX SOLUTION X v barvě vínono růžové =) steeve děkuji za radu =)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >