Autosedačka a nosítko od značky Lionelo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Terka Č.
Nováček 3 příspěvky 07.03.18 10:48
Autosedačka a nosítko od značky Lionelo

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda nemáte někdo zkušenost se značkou Lionelo. Recenze jsem na internetu neobjevila a ráda bych se o ni něco dozvěděla. Především o rostoucí autosedačce a o nosítku, ale pokud máte informace od jiných výrobků této značky, budu ráda i za ně. Děkuji

Reklama

Reakce:

SlečnaDahlia
Ukecaná baba ;) 1683 příspěvků 07.03.18 10:56

Klokanky Lionelo se tváří jako ergonomická nosítka, ale ergo jsou jen podle názvu. Pokud nosítko, tak určitě jiné značky (Manduca, Ergo, Kibi, Tula, Beco… ), tohle bude nepohodlné tobě i miminku. Nosit je fajn, ale pokud vybereš špatné nosítko, tak už v půl roce dítěte nebudeš vědět, jak se ohnout, abys z té váhy nepadla, a jak chytnout miminku nohy, aby tak očividně neviselo za rozkrok.

Zireael
Ukecaná baba ;) 1724 příspěvků 07.03.18 11:00

O značce slyším poprvé, se sedačkou neporadím, ale od nosítka ruce pryč! Na první pohled jde o tzv. „visítko“, ve kterém není zajištěná ergonomická poloha pro nošení miminka (tj. zakulacené zádíčka a nožičky do tvaru M s kolínky výš než zadeček).

vjerunqa
Závislačka 2718 příspěvků 07.03.18 12:29

@Terka Č. Ahoj, jak píšou holky přede mnou, toto tzv. visítko je naprosto nevhodné, neergonomické a nedoporučuji v žádném případě. Jinak značku neznám.

Terka Č.
Nováček 3 příspěvky 07.03.18 14:01

Ahoj, myslela jsem si to :) nějaké konverzace už jsem četla :) dostalo se ke mně nosítko Chicco, ale když jsem ho viděla, okamžitě jsem ho zamítla. Syna do toho nedám. Děkuji za reakce. Líbí se nám tahle sedačka (https://www.iprice.cz/…elo-sander-t?…), ale tu značku neznáme, tak nevíme. Ráda bych do roka znovu otěhotněla, takže by se nám ta rostoucí sedačka docela hodila :).

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Marešova exmanželka měla vážnou nehodu: Spadla na vodních lyžích!

První manželka Leoše Mareše Monika Poslušná Marešová nebude mít zrovna hezké... číst dále >

Nejasnosti kolem smrti Václava Glazara. Kamarád popsal hrůzné podmínky v hospici

Zanedbali pracovníci kralupské léčebny pro dlouhodobě nemocné péči o náhle... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Reklama